Невизначена Категорія /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 14/1407

Дата ухвалення рішення:
25.02.2010
Зареєстровано:
18.08.2017
Cуддя:
Хабазня Ю.А.
Оприлюднено:
21.08.2017
Категорія справи:
Невизначена Категорія
Суд:
Господарський суд Черкаської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

"25" лютого 2010 р. Справа № 14/1407

вх. №11985від09.02.2010
Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Пастуховій О.С., за участю –ОСОБА_1 (арбітражного керуючого, за посадою), представників кредиторів за довіреностями –ОСОБА_2 (від державної податкової інспекції у м. Черкаси), ОСОБА_3 (від фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України), ОСОБА_4 (від управління Пенсійного фонду України в Придніпровському районі), ОСОБА_5 (від фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання
заявникаліквідатора банкрута, арбітражного керуючого ОСОБА_1
прозатвердження звіту про здійснену ліквідаційну процедуру та ліквідаційного балансу банкрута
у справі за заявою
ініціюючого кредиторауправління Пенсійного фонду України в Придніпровському районі м. Черкаси
до боржника приватного підприємства «Супой-Сервіс»
про визнання банкрутом, –

УСТАНОВИВ:

Постановою суду від 04.08.2009 боржника визнано банкрутом.

Арбітражним керуючим ОСОБА_1, якого призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду подано на затвердження звіт та клопотання про припинення провадження у справі про банкрутство та відновлення діяльності боржника у зв’язку з проведенням повного розрахунку з кредиторами. Усі кредитори були належним чином повідомлені про призначення судового засідання з розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута. Кредитори, що з’явились у судове засідання, заявлене клопотання підтримали. Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

Суд розглянув звіт за наявними у справі матеріалами.

У ході заслуховування звіту ліквідатора установлено, що ліквідатором проведено необхідну роботу з ліквідації банкрута (зокрема, щодо виявлення його кредиторів), що у боржника відсутні кредитори, крім ініціюючого кредитора на суму 6479,56 грн., державної податкової інспекції у м. Черкаси на суму 3705,42 грн., фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на суму 83,03 грн., Черкаського міського центру зайнятості на суму 114,56 грн., фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України на суму 568,37 грн. та що вимоги перед ними повністю погашені.

Таким чином, боржник не має боргів і може продовжувати свою підприємницьку діяльність, підстави для його ліквідації відпали. За таких обставин провадження у справі підлягає припиненню.

Керуючись ст. ст. 32, 40 (п.6 ч.1) Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора від 08.02.2010 та вважати боржника таким, що може продовжити свою підприємницьку діяльність.

2.Зняти мораторій на задоволення вимог кредиторів.

3.Скасувати арешт на майно боржника, накладений ухвалою суду від 22.05.2009.

4.Припинити повноваження ОСОБА_1 як ліквідатора боржника та зобов’язати останнього передати керівнику боржника усі документи, отримані у зв’язку з виконанням цих повноважень.

5. Провадження у справі припинити.


Копію ухвали направити ліквідатору банкрута, ініціюючому кредитору, кредиторам (4), сектору з питань банкрутства у Черкаській області, обласному управлінню статистики, Центральному відділу державної виконавчої служби Черкаського міського управління юстиції, а також державному реєстратору (виконкому Черкаської міської ради).

Ухвала може бути оскаржена до Київського міжобласного апеляційного господарського суду.


Суддя Ю.А. ХабазняСудовий реєстр по справі 14/1407

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
68335021 Ухвала 25.02.2010 Хабазня Ю.А. Господарський суд Черкаської області Господарське
1100429 Ухвала 30.10.2007 Хабазня Ю.А. Господарський суд Черкаської області Господарське