Невизначена Категорія /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б15/263-08

Дата ухвалення рішення:
07.10.2008
Зареєстровано:
30.10.2008
Cуддя:
Петренко Н.Е.
Оприлюднено:
31.10.2008
Категорія справи:
Невизначена Категорія
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07.10.08 р.


Справа № Б15/263-08

За заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "СЕЛЕНА", м. Дніпропетровськ

до боржника Приватного підприємства "Полімер-Контакт", м. Дніпропетровськ

про визнання банкрутом

Суддя Петренко Н.Е.


Представники сторін:

від кредитора - не з'явився

від боржника -не з'явився


СУТЬ СПРАВИ:

Провадження у справі про банкрутство приватного підприємства "Полімер-Контакт", м. Дніпропетровськ (далі - боржник) порушено 30.09.2008 року за заявою товариства з обмеженою відповідальністю "СЕЛЕНА", м. Дніпропетровськ відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі –Закон).

Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі вказано те, що боржник має перед кредитором заборгованість по платежам за договором поставки від 28.12.2007 р. на суму 19 800,00 грн., яка не сплачена.

За даними кредитора, підприємство боржника за юридичною адресою не знаходиться.

Згідно витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців АВ №271234 від 24.09.2008 р. стосовно приватного підприємства „Полімер-Контакт” статус відомостей про юридичну особу не підтверджено. Відповідно до положень п. 8 ст. 19 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” запис про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу є доказом підтвердження відсутності юридичної особи за її місцезнаходженням.

Ухвалою про порушення провадження у справі про банкрутство від 30.09.2008 р. суд додатково витребував у кредитора кандидатуру та згоду арбітражного керуючого для виконання обов'язків ліквідатора у справі, у боржника - відзив на заяву.

Представники сторін у судове засідання не з’явились.

03.10.2008 р. до суду надійшла заява арбітражного керуючого Євстаф’євої В. В. про участь у справі про банкрутство, як ліквідатор боржника.

Вивчивши матеріали справи, господарський суд встановив наступне.

Згідно зі ст. 52 Закону у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов’язань.

Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатора.

Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

Відсутність боржника за місцезнаходженням підтверджується витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців АВ №271234 від 24.09.2008 р.

Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором арбітражного керуючого Євстаф’єву В. В., ліцензія АВ № 081121.

З метою виявлення кредиторів, перевірки наявності грошових коштів на всіх рахунках відкритих банкрутом у банківських установах, слід зобов’язати ДПІ у Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпропетровська у строк до 07.11.2008 р. надати до господарського суду дані про рахунки відкриті боржником.

Ліквідатора слід зобов’язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Після завершення заходів ліквідаційної процедури ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Виходячи з положень статті 11-1 Закону України „Про державну податкову службу в України”, копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності та повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для залучення до справи про банкрутство.

Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ:


Визнати Приватне підприємство "Полімер-Контакт", м. Дніпропетровськ (ЄДРПОУ 33669353) - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на один рік.

Ліквідатором Приватного підприємства "Полімер-Контакт", м. Дніпропетровськ призначити арбітражного керуючого Євстаф’єву Вікторію Вікторівну, ліцензія АВ № 081121 (поштова адреса: 49023, м. Дніпропетровськ, а/с №1523).

Зобов’язати ДПІ у Амур-Нижньодніпровському районі м. Дніпропетровська у строк до 07.11.2008 р. надати до господарського суду дані про рахунки відкриті боржником.

Зобов’язати ліквідатора:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Зобов’язати ліквідатора здійснювати ліквідаційну процедуру у відповідності з вимогами чинного законодавства і подати на затвердження господарського суду звіт та ліквідаційний баланс до 07.10.09 р.

Копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності та повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для залучення до справи про банкрутство.

СуддяН.Е. Петренко


Вик.Шевцова В.В.


Судовий реєстр по справі Б15/263-08

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
2624831 Ухвала 18.12.2008 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2554519 Ухвала 08.12.2008 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2207011 Постанова 07.10.2008 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
2207068 Ухвала 30.09.2008 Петренко Н.Е. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське