Господарські справи (до 01.01.2019) / Старі категорії / Інші позадоговірні немайнові спори / Скасування державної реєстрації / За позовами органів ДПС /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 6/1-07

Дата ухвалення рішення:
09.01.2007
Зареєстровано:
16.01.2007
Cуддя:
Говор Н.Д.
Оприлюднено:
21.08.2007
Категорія справи:
За позовами органів ДПС
Суд:
Господарський суд Вінницької області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

21036, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 7 тел. 66-03-00, 66-11-31 http://vn.arbitr.gov.ua


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


09 січня 2007 р. Справа № 6/1-07


Суддя господарського суду Говор Н.Д.

при секретарі судового засідання Мовчан Г. , розглянувши матеріали справи

за позовом:Державної податкової інспекції у м. Вінниці

до:Товариства з обмеженою відповідальністю спільного українсько-російського підприємства "Азов", м. Вінниця

про припинення юридичної особи

Представники :

позивача : Коломієць І.М. за дорученням № 20708/10/10 від 18.12.2006 р.

відповідача : не з"явився


ВСТАНОВИВ :

Заявлено позов про припинення юридичної особи Товариства з обмеженою відповідальністю спільного українсько-російського підприємства „ АЗОВ „

Позов мотивовано тим, що Товариство з обмеженою відповідальністю спільне українсько-російське підприємство „ АЗОВ „ не подає до державної податкової інспекції декларацій, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів.

Відповідач відзив на позовну заяву, витребувані судом докази та повноважного представника у судове засідання не направив. Отже, суд вважає за можливе розглянути справу за наявними в ній матеріалами відповідно до положень ч. 2 ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України.

Розглянувши та дослідивши матеріали справи, в судовому засіданні встановлено, що Товариство з обмеженою відповідальністю спільне українсько-російське підприємство

„ АЗОВ „ зареєстроване управлінням економіки виконкому Вінницької міської ради народних депутатів м. Вінниці , свідоцтво від 20.12.1994 р

Товариство з обмеженою відповідальністю спільне українсько-російське підприємство

„ АЗОВ „ не звітує перед податковим органом з 1998 р., про що свідчить довідка ДПІ у м. Вінниці № 17751/10/15 від 06.11.2006р.

Відповідно до ст. 9 Закону України "Про систему оподаткування" передбачено, що платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані:

- вести бухгалтерський облік, складати звітність про фінансово-господарську діяльність і забезпечувати її зберігання у терміни, встановлені законами;

- подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням, сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів).

Відповідно до п. 8 ст. 19 Господарського кодексу України, усі суб'єкти господарювання зобов'язані здійснювати первинний (оперативний) та бухгалтерський облік результатів своєї роботи, складати статистичну інформацію, а також надавати відповідно до вимог закону фінансову звітність та статистичну інформацію щодо своєї господарської діяльності, інші дані, визначені законом.

Статтею 51 Господарського кодексу України передбачено припинення підприємницької діяльності на підставі рішення суду у випадках, передбачених цим Кодексом та іншими законами.

Частина 2 ст. 38 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" передбачає однією з підстав для припинення юридичної особи, що не пов'язано з банкрутством юридичної особи, неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.

Відповідно до ч.1 ст. 38 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" суд, який постановив рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов'язане з банкрутством юридичної особи, у день набрання таким рішенням законної сили направляє його копію державному реєстратору за місцезнаходженням юридичної особи для внесення до Єдиного державного реєстру запису про судове рішення.

Зважаючи, що на день судового розгляду відповідач доказів у спростування позовних вимог не надав, суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 38 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців", ст. 9 Закону України "Про систему оподаткування ст.ст.69, 70, 86-98, 109, 159-163, 167, прикінцевими та перехідними положеннями КАС України, -


ПОСТАНОВИВ :


1.Позов задовольнити.

2.Припинити юридичну особу - Товариство зобмеженою відповідальністю спільне українсько-російське підприємство „ АЗОВ „ ( 21000 м. Вінниця, вул. .Міліцейська,29 , код ЄДРПОУ 20113663 )

3.Постанову направити сторонам.

4.Копію даної постанови, у день набрання нею законної сили надіслати державному реєстратору м. Вінниці ( 21100 м. Вінниця, вул.. Соборна,59 , міськвиконком ) ) для виконання вимог встановлених ст. 38 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців".


Відповідно до ст. 186 КАС України постанова може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до ст. 160 цього Кодексу - з дня складення в повному обсязі шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. При цьому апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження , якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до суду апеляційної інстанції через суд , який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.


Відповідно до ст. 254 КАС України постанова набирає законної сили після закінченя строку подання заяви про апеляційне оскарження. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова або ухвала суду першої інстанції набирає сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.


Суддя Говор Н.Д.


Судовий реєстр по справі 6/1-07

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
1211940 Ухвала 13.12.2007 Гордієнко М.І. Господарський суд Сумської області Господарське
1196620 Ухвала 19.11.2007 Гордієнко М.І. Господарський суд Сумської області Господарське
426581 Постанова 22.01.2007 Гордієнко М.І. Господарський суд Сумської області Господарське
345221 Постанова 09.01.2007 Говор Н.Д. Господарський суд Вінницької області Господарське
283474 Ухвала 14.11.2006 Говор Н.Д. Господарський суд Вінницької області Господарське