Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 42/83б

Дата ухвалення рішення:
27.10.2009
Зареєстровано:
05.11.2009
Cуддя:
Попов О.В.
Оприлюднено:
25.01.2011
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Донецької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46

У Х В А Л А

по справі про банкрутство


27.10.09 р. Справа № 42/83б

за заявою кредитора (заявника) Фізичної особи – підприємця ОСОБА_1, м. Донецьк

до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю “А - ТРЕЙД” м. Донецьк

про визнання банкрутом


Суддя Попов О.В.


Представники:

від кредитора (ліквідатора): ОСОБА_3 – за довіреністю

від боржника: не з’явися


Ухвалою від 14.07.09 за заявою Фізичної особи – підприємця ОСОБА_1, м. Донецьк господарським судом Донецької області порушена справа про банкрутство відсутнього боржника Товариства з обмеженою відповідальністю “А - ТРЕЙД” м. Донецьк.

Постановою суду від 23.07.09 боржник визнаний банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура строком на 3 місяці до 23.10.09 та призначений ліквідатор – Фізична особа – підприємець ОСОБА_1 м. Донецьк.


За результатами ліквідаційної процедури ліквідатор представив до суду звіт про проведену роботу та ліквідаційний баланс, які призначені до розгляду в судовому засіданні на 27.10.09., ліквідатора зобов’язано надати ряд додаткових документів.


Господарський суд, розглянувши в засіданні суду 27.10.09 дані звіту та ліквідаційного балансу, а також додані до них документи, заслухавши виступ представника ліквідатора встановив:

На виконання вимог ст.25 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” в ході ліквідаційної процедури ліквідатором проведені заходи, направлені на виявлення майна банкрута та можливих кредиторів.

Ліквідатором письмово повідомлені про визнання боржника банкрутом всі можливі кредитори, а саме: ДПІ у Будьонівському р-ні м. Донецька, ДПІ у Кам’янському р-ні Черкаської області, УПФУ в Будьонівському р-ні м. Донецька, УПФУ у Кам’янському р-ні Черкаської області, Донецький міський центр зайнятості, Кам’янський районний центр зайнятості, Центральна міжрайонна виконавча дирекція ФСС з тимчасової втрати працездатності у м. Донецьку, Відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Кам’янського району Черкаської області, Відділення виконавчої дирекції ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Будьонівському р-ні м. Донецька, Відділення виконавчої дирекції ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Кам’янського району Черкаської області.

На адресу ліквідатора надійшли відповіді:

- лист Державної податкової інспекції у Будьонівському р-ні м. Донецька №8965/10-24-013 від 01.09.09, яким повідомлено ліквідатора, що ТОВ “А – ТРЕЙД” м. Донецьк на обліку у ДПІ не знаходиться;

- лист Управління Пенсійного фонду України в Будьонівському р-ні м. Донецька №7056/02 від 25.08.09, яким повідомлено, що ТОВ “А – ТРЕЙД” м. Донецьк в Управлінні не зареєстровано;

- лист УПФУ в Кам’янському р-ні Черкаської області №2288/03 від 06.08.09 про відсутність заборгованості з обов’язкових платежів до Пенсійного фонду;

- лист Центральної міжрайонної виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у м. Донецьку №04-1466 від 18.08.09, в якому повідомлено, що ТОВ “А – ТРЕЙД” м. Донецьк як страхувальник на обліку не перебуває;

- лист Відділення виконавчої дирекції ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Будьонівському р-ні м. Донецька №01-04/213 від 12.08.09 про відсутність заборгованості перед Фондом;

- лист Кам’янського районного центру зайнятості №989/06 від 10.08.09 про відсутність заборгованості по сплаті страхових внесків;

Вимог від інших кредиторів не надходило.


Як вбачається з матеріалів справи 04.08.09 ліквідатор повідомив ДПІ у Кам’янському р-ні Черкаської області, Відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Кам’янського району Черкаської області, Відділення виконавчої дирекції ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Кам’янського району Черкаської області та 10.08.09 Донецький міський центр зайнятості як можливих кредиторів про визнання боржника банкрутом, про що свідчать відмітки ДПІ у Кам’янському р-ні Черкаської області, Відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Кам’янського району Черкаської області, Відділення виконавчої дирекції ФСС від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України Кам’янського району Черкаської області та Донецького міського центру зайнятості про прийняття повідомлень.


Відповідно до наданих ліквідатором документів, судом встановлено, що банківський рахунок банкрута в КБ “Актив – Банк” закритий, що підтверджується копією електронного файла – відповіді щодо зняття з обліку рахунку платника податків в органі державної податкової служби. Ліквідатором також направлений відповідний запит з метою встановлення відкритих рахунків банкрута в АКБ “Трансбанк”, про що свідчить відмітка банку про прийняття повідомлення.


Також, ліквідатором направлені запити до Комунального підприємства „Бюро технічної інвентаризації” м. Донецька, Комунального підприємства “Черкаське обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації”, Управління Держкомзему у місті Донецьку Донецької області, відділу Держкомзему у Кам’янському районі Черкаської області, МРЕВ №3 УДАІ УМВС України в Донецькій області, відділу державної виконавчої служби Будьонівського районного управління юстиції м. Донецька, відділу державної виконавчої служби Кам’янського районного управління юстиції Черкаської області.

На запити ліквідатора повідомлено наступне:

За даними 3-го ВРЕР ДАІ м. Донецька УДАІ ГУМВС в Донецькій області (лист №9/3-8521 від 14.08.09), за ТОВ “А - ТРЕЙД” транспортні засоби не зареєстровані.

Згідно облікових даних управління Держкомзему у м. Донецьку Донецької області (лист №01-32-2124/2891-03 від 22.10.09) правовстановлюючі документи на земельні ділянки, що знаходяться у власності ТОВ “А – ТРЕЙД” не зареєстровані.

Згідно облікових даних відділу Держкомзему у Кам’янському районі Черкаської області (лист №2405 від 01.09.09) земельні ділянки за ТОВ “А – ТРЕЙД” не обліковуються.

Листом №1479 від 10.08.09 КП “Бюро технічної інвентаризації” м. Донецька повідомило про відсутність зареєстрованого за боржником на праві власності нерухомого майна.

Листом від 20.10.09 Кам’янський виробничий підрозділ Черкаського ООБТІ повідомив, що за ТОВ “А – ТРЕЙД” майно не зареєстроване.

Згідно отриманих даних відділу державної виконавчої служби Будьонівського районного управління юстиції м. Донецька та відділу державної виконавчої служби Кам’янського районного управління юстиції Черкаської області виконавчі документи стосовно ТОВ “А - ТРЕЙД” м. Донецьк відсутні.


В результаті проведеної роботи встановлено:

Майна боржника не виявлено. Будь які майнові активи, необхідні для ведення виробничої діяльності у боржника відсутні.

Інвентаризаційні данні щодо виявлення майнових активів (основних засобів та матеріальних цінностей) підприємства боржника відсутні, оскільки, як встановлено постановою господарського суду Донецької від 23.07.09 про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури керівні органи боржника за місцезнаходженням відсутні.


У відповідності з вимогами ст.32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ліквідатором був складений реєстр вимог кредиторів, який доданий до звіту ліквідатора.


В зв’язку з відсутністю майнових активів боржника, вимоги єдиного ініціюючого кредитора залишилися незадоволеними та відповідно до приписів п. 6 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” вважаються погашеними.

За результатами розгляду в судовому засіданні звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу суд визнає їх такими, що підлягають затвердженню, а підприємство-банкрут –ліквідації, оскільки в силу п.2 ст.32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, якщо за результатами ліквідаційного балансу після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи-банкрута.


Керуючись ст. 32, п.6 ст. 40, ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” господарський суд


У Х В А Л И В :


1. Затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Товариства з обмеженою відповідальністю “А - ТРЕЙД” (код ЄДРПОУ 31627877), що зареєстроване за адресою: 83085, Донецька область, м. Донецьк, Будьонівський район, вул. Баумана, буд. 1.

2. Юридичну особу – банкрут Товариство з обмеженою відповідальністю “А - ТРЕЙД” м. Донецьк – ліквідувати.

3. Провадження по справі - припинити.

4. Ухвалу направити органу, який здійснив державну реєстрацію банкрута, органу державної статистики для виключення підприємства – банкрута з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, власнику, органу державної податкової служби за місцем знаходження банкрута, державному реєстратору та органу ДВС.
Суддя Попов О.В.


Вик тел.

Надруковано примірників - :

господарському суду Донецької області - ,

сторонам - ,


Судовий реєстр по справі 42/83б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
38701392 Ухвала 13.05.2014 О.В. Попов Господарський суд Донецької області Господарське
38293795 Ухвала 15.04.2014 О.В. Попов Господарський суд Донецької області Господарське
50648199 Ухвала 20.03.2014 О.В. Попов Господарський суд Донецької області Господарське
50648711 Ухвала 26.02.2014 О.В. Попов Господарський суд Донецької області Господарське
50648911 Ухвала 03.02.2014 О.В. Попов Господарський суд Донецької області Господарське
33563338 Ухвала 16.09.2013 О.В. Попов Господарський суд Донецької області Господарське
50648532 Ухвала 05.08.2013 О.В. Попов Господарський суд Донецької області Господарське
50648505 Ухвала 03.06.2013 О.В. Попов Господарський суд Донецької області Господарське
49259085 Ухвала 02.04.2013 Чорненька І.К. Господарський суд Донецької області Господарське
28912860 Постанова 22.01.2013 Катеринчук Л.Й. Вищий господарський суд України Господарське
28254237 Ухвала 25.12.2012 Катеринчук Л.Й. Вищий господарський суд України Господарське
27565446 Постанова 20.11.2012 Геза Т.Д. Донецький апеляційний господарський суд Господарське
27212927 Ухвала 01.11.2012 Геза Т.Д. Донецький апеляційний господарський суд Господарське
26519985 Ухвала 18.10.2012 Геза Т.Д. Донецький апеляційний господарський суд Господарське
26476816 Ухвала 17.10.2012 Геза Т.Д. Донецький апеляційний господарський суд Господарське
27267606 Ухвала 17.10.2012 Геза Т.Д. Донецький апеляційний господарський суд Господарське
26386235 Ухвала 09.10.2012 Геза Т.Д. Донецький апеляційний господарський суд Господарське
26385961 Ухвала 08.10.2012 Геза Т.Д. Донецький апеляційний господарський суд Господарське
26152420 Ухвала 21.09.2012 Геза Т.Д. Донецький апеляційний господарський суд Господарське
26062997 Ухвала 17.09.2012 Геза Т.Д. Донецький апеляційний господарський суд Господарське
25798572 Ухвала 28.08.2012 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
49259033 Ухвала 03.08.2012 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
25445608 Ухвала 25.07.2012 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
59282927 Ухвала 11.07.2012 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
24598101 Ухвала 11.06.2012 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
24303683 Ухвала 25.05.2012 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
22226267 Ухвала 26.03.2012 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
20792068 Постанова 12.12.2011 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
19875300 Ухвала 28.11.2011 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
12759241 Ухвала 09.12.2010 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
12124297 Ухвала 08.11.2010 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
10204554 Постанова 30.06.2010 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
10011557 Ухвала 21.06.2010 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
9999936 Ухвала 07.06.2010 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
6513913 Ухвала 27.10.2009 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
6049171 Ухвала 16.10.2009 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
5753009 Ухвала 14.07.2009 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
2084643 Ухвала 19.09.2008 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
2027056 Ухвала 08.09.2008 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
1918341 Постанова 11.08.2008 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
1918357 Ухвала 04.08.2008 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
1038340 Ухвала 15.10.2007 Тарапата С.С. Господарський суд Донецької області Господарське
1038342 Ухвала 12.10.2007 Тарапата С.С. Господарський суд Донецької області Господарське
639243 Постанова 14.05.2007 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
611445 Ухвала 03.05.2007 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
258102 Ухвала 07.11.2006 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське
186428 Ухвала 18.09.2006 Попов О.В. Господарський суд Донецької області Господарське