Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа

Дата ухвалення рішення:
28.10.2009
Зареєстровано:
02.11.2009
Cуддя:
Димбовський В.В.
Оприлюднено:
25.01.2011
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Хмельницької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98

_____


УХВАЛА

про повернення заяви про порушення справи про банкрутство


"28" жовтня 2009 р. 17/01-12/327Суддя Димбовський В.В., розглянувши заяву Приватного підприємця ОСОБА_1 с. Давидківці Хмельницького району

про порушення справи про банкрутство


В С Т А Н О В И В:


Приватний підприємець ОСОБА_1 с. Давидківці Хмельницького району звернувся з заявою до суду про порушення справи про банкрутство з посиланням на ст. 47 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

В обґрунтування поданої заяви заявник посилається на фінансову неспроможність задовольнити вимоги кредиторів.

Згідно з приписами ст.1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" неплатоспроможність - це неспроможність суб'єкта підприємницької діяльності виконати після настання встановленого строку їх сплати грошових зобов'язань перед кредиторами.

У відповідності до п. 1 ст. 7 вказаного закону заява про порушення справи про банкрутство подається боржником у письмовій формі і повинна містити зокрема, виклад обставин, які підтверджують неплатоспроможність боржника.

Пунктом 3 ст. 7 Закону визначено, що до заяви боржник зобов’язаний додати документи, які підтверджують неплатоспроможність боржника.

Однак, заявником, в обґрунтування його неплатоспроможності, не подано доказів, що підтверджують неможливість задовольнити вимоги кредиторів.

Відповідно до абз. 6 п. 1 ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” заява про порушення справи про банкрутство повертається без розгляду з підстав, передбачених п. 3 ст. 63 ГПК України, а саме в заяві не вказано обставин та не подано доказів, що підтверджували б ці обставини.

В зв’язку з викладеним, заяву про порушення справи про банкрутство належить повернути без розгляду.

Керуючись ст. 9 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та п. 3 ст. 63, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд –

У Х В А Л И В:


Заяву Приватного підприємця ОСОБА_1 с. Давидківці Хмельницького району про порушення справи про банкрутство повернути без розгляду.


Повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущеного порушення.


Додаток: заява та додані до неї матеріали на 29 аркушах.Суддя