Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-48/106-09

Дата ухвалення рішення:
21.10.2009
Зареєстровано:
02.11.2009
Cуддя:
Крестьянінов О.О.
Оприлюднено:
24.01.2011
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу


"21" жовтня 2009 р. Справа № Б-48/106-09

вх. № 5943/2-48


Суддя господарського суду Крестьянінов О.О.

при секретарі судового засідання Артемова Н.В.

За участю представників:

ліквідатор – арбітражний керуючий Бреус Р.А. (ліц. серії АБ НОМЕР_1.),

По справі за заявою ФОП ОСОБА_2, м.Харків

до ТОВ "Торгівельна фірма "Слов'янка", м. Харків

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Ухвалою господарського суду від 13.10.2009р. призначено розгляд справи на 21.10.2009р.; зобов’язано ліквідатора надати суду всі докази, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, зазначені в постанові суду від 10.08.2009р.

В судовому засіданні ліквідатор звітував про проведену роботу, повідомив, що були здійснені всі необхідні заходи по ліквідації банкрута, звернувся до суду з клопотанням про затвердження ліквідаційного звіту та ліквідаційного балансу.

Від ДПІ у м. Полтава надійшло клопотання (від 19.10.2009р. №11942/9/10-123) про розгляд справи без участі її представника за наявними у справі матеріалами, яке було розглянуто та задоволено судом.

Розглянувши матеріали справи, ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс, заслухавши пояснення ліквідатора, суд встановив наступне.

Постановою господарського суду Харківської області від 10.08.2009р. ТОВ „Торгівельна фірма Слав'янка” визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру. Ліквідатором призначено арбітражного керуючого Бреуса Р.А.

В ході ліквідаційної процедури ліквідатором було надано оголошення в газеті „Голос України” №163 (4663) від 02.09.2009р. та надіслані повідомлення усім відомим кредиторам про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури. На адресу ліквідатора надійшла заява з грошовими вимогами до банкрута від ДПІ в м. Полтава на суму 5575,94 грн., які було розглянуто, визнано та включено до реєстру вимог кредиторів.

Ліквідатором було з'ясовано, що за даними КП „Харківське МБТІ”, УДАІ УМВСУ в Харківській області, Інспекції Держтехнагляду та ХРФДП „Центр державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах” за боржником прав власності на нерухомі об’єкти, транспортні засоби та земельні ділянки не зареєстровано. Про відсутність майна свідчать також акти проведеної ліквідатором інвентаризації.

У зв'язку з відсутністю у банкрута майнових активів, ліквідатором складено ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю в сумі 225,57594 тис. грн.

Вимоги кредиторів згідно ч.6 ст.31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором також здійснені наступні заходи: було з'ясовано, що на даний час відсутні відкриті виконавчі провадження у відношенні боржника; кримінальні справи у відношенні керівника боржника не порушувалися; закрито поточний рахунок банкрута в установі банку; надано оголошення в пресі про недійсність печаток, штампів, установчих документів банкрута, у зв’язку з їх невиявленням; направлені повідомлення відповідним державним установам про закінчення ліквідаційної процедури.

Розглянувши наданий суду ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс, суд дійшов висновку, що ліквідатор виконав всі необхідні дії по ліквідації підприємства банкрута, суду надані документи, що свідчать про завершення ліквідаційної процедури, у тому числі ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю у зв'язку з відсутністю активів у боржника. При таких обставинах, суд вважає можливим затвердити ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс, припинити провадження у справі і сповістити відповідні державні органи про ліквідацію банкрута.

Керуючись ст.ст. 22-34, п.6 ст.40, ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 39 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців", ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -


УХВАЛИВ:


1. Затвердити наданий ліквідатором звіт та ліквідаційний баланс.

2. Ліквідувати юридичну особу – Товариство з обмеженою відповідальністю „Торгівельна фірма Слав'янка", код 34962883, місцезнаходження: м. Харків, вул. Каразіна, буд. 17, кв. 37 .

3. Провадження у справі припинити.

4. Припинити дію мораторію на задоволення вимог кредиторів.

5. Ухвалу направити власнику банкрута, кредитору, ДПІ у м. Полтава, ДПІ у Київському районі м. Харкова, ліквідатору, Головному управлінню статистики у Харківській області, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору.
Суддя Крестьянінов О.О.