Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа

Дата ухвалення рішення:
19.10.2009
Зареєстровано:
02.11.2009
Cуддя:
Копитова О.С.
Оприлюднено:
01.12.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд м. Києва
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

01030, м. Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел.230-31-34

_

УХВАЛА

ПРО ПОВЕРНЕННЯ ЗАЯВИ

ПРО ПОРУШЕННЯ СПРАВИ ПРО БАНКРУТСТВО


19.10.09 № 05-5- 28 / 30706


Суддя господарського суду міста Києва Копитова О.С., розглянувши матеріали за заявою державної податкової інспекції у Святошинському районі м. Києва

до товариства по будівництву молодіжних житових комплексів "Консул"

про визнання банкурутом
ВСТАНОВИВ:


Державна податкова інспекція у Святошинському районі м. Києва звернулось до господарського суду міста Києва з заявою про визнання банкрутом товариства по будівництву молодіжних житових комплексів "Консул".

Дослідивши матеріали заяви господарський суд вважає її такою, що підлягає поверненню в силу наступного.

Відповідно до ч. 3 ст. 6 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо безспірні вимоги кредитора (кредиторів) до боржника сукупно складають не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку, якщо інше не передбачено цим Законом.

Відповідно до ч. 8 ст. 7 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" до заяви кредитора додаються відповідні документи: рішення суду, господарського суду, які розглядали вимоги кредитора до боржника; копія неоплаченого розрахункового документа, за яким відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника, з підтвердженням банківською установою боржника про прийняття цього документа до виконання із зазначенням дати прийняття, виконавчі документи (виконавчий лист, виконавчий напис нотаріуса тощо) чи інші документи, які підтверджують визнання боржником вимог кредиторів.

До заяви про порушення справи про банкрутство додано виконавчий документ - виконавчий лист Окружного адміністративного суду № 6/644 від 08.07.2009. При цьому до заяви про порушення справи про банкрутство заявником не додано жодних доказів на підтвердження примусового стягнення з боржника зазначеної суми, зокрема не додано документів про відкриття виконавчого провадження з виконання зазначеного виконавчого листа, доказів від Державної виконавчої служби, що заявником не отримано коштів в рахунок погашення заборгованості (постанову про повернення виконавчого документа стягувачеві тощо).

Таким чином, заявником не надано суду належних доказів, що вимоги заявника не були задоволені боржником протягом встановленого строку, а також доказів неможливості стягнення заборгованості з боржника шляхом виконавчого провадження.

Приймаючи до уваги викладені обставини та керуючись ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”,Господарським процесуальним кодексом України суд -

УХВАЛИВ:


Заяву про порушення справи про банкрутство і додані до неї документи повернути заявникові без розгляду.

Роз'яснити заявнику, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду після усунення допущеного порушення.

Суддя О.С. Копитова