Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа П26/3236-09

Дата ухвалення рішення:
20.10.2009
Зареєстровано:
02.11.2009
Cуддя:
Камша Ніна Миколаївна
Оприлюднено:
25.01.2011
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

про повернення заяви


20.10.09р.
Справа № П26/3236-09Суддя господарського суду Дніпропетровської області Камша Н.М.

без участі представників сторін

розглянувши справу

за заявою Управління Пенсійного фонду України в м.Марганці

до боржника суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1, м.Марганець

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:

Кредитор - Управління Пенсійного фонду України в м. Марганці Дніпропетровської області звернувся до господарського суду із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1, м. Марганець за процедурою, передбаченою ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі-Закон).

Частина перша ст.52 Закону передбачає, що заява про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань у разі, якщо громадянин-підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням.

Доказом відсутності боржника - фізичної особи - суб'єкта підприємницької діяльності за місцезнаходженням є довідка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, до якого внесено запис про відсутність боржника за місцезнаходженням.

Згідно з Витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців. який подано заявником, такий запис до реєстру не внесений, тому господарський суд не може порушити провадження у справі про банкрутство за ст.52 Закону, а заява і додані до неї документи підлягають поверненню без розгляду.

Керуючись п.3 ст.63, ст.86 ГПК України, ст.ст. 7,9,52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд, -


УХВАЛИВ:


Повернути заяву і додані до неї документи без розгляду.Суддя
Н.М. Камша