Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б29/363-09

Дата ухвалення рішення:
16.10.2009
Зареєстровано:
02.11.2009
Cуддя:
Полєв Дмитро Миколайович
Оприлюднено:
24.01.2011
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


16.10.09 р.
Справа № Б29/363-09


Суддя господарського суду Дніпропетровської області Полєв Д.М.

при секретарі судового засідання Паніній К.О.

за участю представників сторін:

від кредитора - не з'явився

від боржника - не з'явився


розглянувши справу

за заявою Управління Пенсійного фонду України в Довгинцівському районі м. Кривого Рогу

до боржника Суб'єкта підприємницької діяльності фізичної особи ОСОБА_2, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:

Провадження у справі про банкрутство суб'єкта підприємницької діяльності фізичної особи ОСОБА_2, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області ( далі - боржник) порушено 09.10.09 року за заявою кредитора відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі –Закон).

Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі є несплачена безспірна заборгованість перед кредитором по сплаті страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування у розмірі 1075,19грн.

За даними кредитора боржник відсутній за місцезнаходженням та не здійснює підприємницьку діяльність.

Представник кредитора у судове засідання не з'явився, про причини неявки господарський суд не повідомив.

Представник боржника у судове засідання не з'явився, відзиву на заяву та витребуваних документів не подав.

Вивчивши матеріали справи, господарський суд встановив наступне.

Згідно зі ст.52 Закону у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов’язань.Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора за згодою останнього.

Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

В підтвердження відсутності керівних органів боржника–юридичної особи за місцезнаходженням кредитором подано акт державного виконавця Довгинцівського відділу державної виконавчої служби Криворізького міського управління юстиції від 17.06.09р.

Відсутність підприємницької діяльності боржника підтверджується листом Центральної МДПІ, м. Кривий Ріг № 24789/10/240 від 22.09.09р., згідно з якою остання податкова звітність боржником надавалась за І квартал 2008р.

Згоду на призначення ліквідатором по даній справі надано арбітражним керуючим Селевко Д.О., ліцензія НОМЕР_3 .

Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором арбітражного керуючого - Селевко Д.О., ліцензія НОМЕР_3.

З метою виявлення кредиторів, перевірки наявності грошових коштів на всіх рахунках, відкритих банкрутом, у банківських установах, слід зобов’язати Центральну МДПІ, м. Кривий Ріг у строк до 16.11.09 р. надати господарському суду та ліквідатору дані про рахунки, відкриті банкрутом, та наявність податкового боргу.

Ліквідатора слід зобов’язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Після завершення заходів ліквідаційної процедури ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Виходячи із положень статті 11-1 Закону України «Про державну податкову службу в Україні»копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.

Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -


ПОСТАНОВИВ:


Визнати Суб'єкт підприємницької діяльності фізичну особу ОСОБА_2, АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1 - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на 1 рік, до 16.10.10 р.

Ліквідатором Суб'єкта підприємницької діяльності фізичної особи ОСОБА_2, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області призначити арбітражного керуючого Селевко Дмитра Олексійовича, ліцензія НОМЕР_3 (50027, м. Кривий Ріг, а/с 1230; ідентифікаційний номер НОМЕР_2).З метою виявлення кредиторів, перевірки наявності грошових коштів на всіх рахунках, відкритих банкрутом, у банківських установах, слід зобов’язати Центральну МДПІ, м. Кривий Ріг у строк до 16.11.09 р. надати господарському суду та ліквідатору дані про рахунки, відкриті банкрутом, та наявність податкового боргу.

Зобов’язати ліквідатора:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону;

- після завершення заходів ліквідаційної процедури подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.


Суддя Д.М. Полєв
Судовий реєстр по справі Б29/363-09

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
14308572 Ухвала 15.02.2011 Полєв Дмитро Миколайович Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
13686755 Ухвала 30.11.2010 Полєв Дмитро Миколайович Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
12242334 Ухвала 25.10.2010 Полєв Дмитро Миколайович Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
6456876 Постанова 16.10.2009 Полєв Дмитро Миколайович Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
6454371 Ухвала 09.10.2009 Полєв Дмитро Миколайович Господарський суд Дніпропетровської області Господарське