Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа

Дата ухвалення рішення:
28.09.2009
Зареєстровано:
22.10.2009
Cуддя:
Митрохіна А.В.
Оприлюднено:
22.10.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд м. Києва
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 230-31-34

_


УХВАЛА

про повернення заяви про порушення справи про банкрутство


28.09.09

№ 05-5- 49 / 29436


Суддя , розглянувши

Заяву 1) Скороход Алли Михайлівни; 2) Берестенко Олександра Івановича 3) Гавриленко Лідії Георгіївни; 4) Слипченко Тетяни Станіславівни; 5) Слипченко Олексія Герасимовича.

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Український промисловий банк"

про визнання банкрутом


ВСТАНОВИВ:


Не надано доказів, що підтверджують викладені в заяві обставини.

Відповідно до частини 2 статті 36 Господарського процесуального кодексу України, письмові докази подаються в оригіналі або належним чином засвідченій копії.

Відповідно до пункту 5.27 Національного стандарту України ДСТУ 4163-2003 «Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації»(затв. Наказом Держспоживстандарту України від 07.04.2003 № 55) відмітку про засвідчення копії документа складають зі слів «Згідно з оригіналом», назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціали та прізвища, дати засвідчення копії і проставляють нижче реквізиту «підпис».

Надані Вами до заяви про визнання банкрутом без номеру від 07.09.2009 ксерокопії документів належним чином не засвідчені, а тому не відповідають вищезазначеним вимогам.


Крім того, ч. З ст. 6 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»встановлено, що справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо безспірні вішоги кредитора до боржникам сукупно складають не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку, якщо інше не передбачено цим законом.

При цьому безспірність вимог кредитора повинна підтверджуватись документами, які кредитор зобов'язаний додати до заяви про порушення справи про банкрутство.

Перелік цих документів міститься в п. 8 ст. 7 Закону, в якому зокрема зазначається, що кредитор повинен додати до заяви виконавчі документи, чи інші документи, які підтверджують визнання боржником вимог кредитора.

За приписами ч. 8 ст. 1 Закону безспірні вимоги кредиторів - вимоги кредиторів, визнані боржником, інші вимоги кредиторів, підтверджені виконавчими документами чи розрахунковими документами, за якими відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника.


Крім того, до заяви про порушення провадження у справі не додано належних доказів того, що боржник неплатоспроможний, відсутні докази часткових виплат та докази неможливості виплати депозитних вкладів.


Крім того, надане до заяви про порушення справи про банкрутство без номеру від 07.09.2009 квитанція про сплату державного мита до Державного бюджету України повинна містити наступні дані: код бюджетної класифікації 22090200, символ звітності 095, призначення платежу: Сплата державного мита за подачу позовної заяви (назва організації позивача) до (назва організації відповідача) у Господарський суд м. Києва.


Заява про порушення справи про банкрутство без номеру від 07.09.2009 підписана неуповноваженими особами, а саме "Кредиторами- вкладчиками".Керуючись п. 3, 4 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України, ст. 9 Закону України "Про відновлення платостроможності боржника або визнання його банкрутом", -
УХВАЛИВ:


Заяву про визнання банкрутом і додані до неї матеріали повернути заявникові без розгляду.Суддя А.В.МитрохінаКрім того, звертаю Вашу увагу на те, що документи до суду подаються в прошитому вигляді.