Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-21/53

Дата ухвалення рішення:
30.06.2009
Зареєстровано:
10.07.2009
Cуддя:
Скапровська І.М.
Оприлюднено:
23.07.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Івано-Франківської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул.Шевченка 16, м.Івано-Франківськ, 76000, тел. 2-57-62

УХВАЛА

про порушення провадження у справі


30.06.09 Справа № Б-21/53


Господарський суд Івано-Франківської області у сакладі судді Скапровської І. М., розглянувши заяву Державної податкової інспекції у Надвірнянському районні Івано-Франківської області вул. Визволення, 2, м. Надвірна, Івано-Франківська область, 78400 про порушення справи про визнання фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 АДРЕСА_1, Код ДРФО НОМЕР_1 - банкрутом в порядку ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", визнав подані матеріали достатніми для прийняття заяви до розгляду.

Керучись статтями 1, 2, 4, - 8, 11, 12 та 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", статтями 64, 65, 86 ГПК України, суд

ухвалив:

1. Прийняти заяву Державної податкової інспекції у Надвірнянському районні Івано-Франківської області про порушення справи про банкрутство боржника фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (Код ДРФО НОМЕР_1) в порядку ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" до розгляду і порушити провадження у справі .

2. Розгляд справи в підготовчому засіданні призначити на 14.07.09р. на 15:10 год. в приміщенні Господарського суду Івано-Франківської області по вул. Шевченка, 16, кімната/зал № 15 у м. Івано-Франківську.

3. Явку учасників представників заявника і боржника визнати обов'язковою.

4. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника.

5. Боржнику до дати проведення підготовчого засідання подати в господарський суд та заявнику відзив на заяву про про порушення справи про банкрутство, статутні документи і довідку про включення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців України станом на дату подачі заяви.

7. Заявнику- надати суду докази наявності підстав для визнання боржника банкрутом в порядку, передбаченому ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", у тому числі довідку про включення боржника станом на дату подачі заяви (червень 2009 року) до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців України; довідку податкового органу про неподання боржником протягом останніх 12 місяців податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності та докази відсутності боржника за місцезнаходженням; докази наявності або відсутності у боржника майнових активів; довідку про перелік відкритих розрахункових рахунків боржника в установах банків та документи, що підтвердять наявність або відсутність на цих рахунках коштів, докази того, що боржник є суб"єктом підприємницької діяльності.

9. Державному реєстратору - надати суду письмову інформацію про те, чи належить боржник - фізична особа-підприємець ОСОБА_1 до суб"єктів підприємницької діяльності та, відповідно, чи включений боржник до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців України (надати витяг з реєстру).

10. Копію цієї ухвали направити заявнику, боржнику та Регіональному управлінню з питань банкрутства (м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 15), державному реєстратору м. Надвірна (м-н Шевченка, 33, м. Надвірна, Івано-Франківська область, 78400)

Суддя Скапровська І.М.





























































Виготовлено в АС "Діловодство суду"

______Ткачук Т. М.





.

).

______


Судовий реєстр по справі Б-21/53

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
5712561 Ухвала 14.07.2009 Скапровська І.М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське
6393504 Ухвала 30.06.2009 Скапровська І.М. Господарський суд Івано-Франківської області Господарське