Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа

Дата ухвалення рішення:
04.06.2009
Зареєстровано:
15.06.2009
Cуддя:
Димбовський В.В.
Оприлюднено:
14.02.2011
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Хмельницької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98

_____

УХВАЛА

про повернення заяви про порушення справи про банкрутство


"04" червня 2009 р. 17/01-12/153


Суддя Димбовський В.В., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Компанії „Магнум-Україна” м. Кам’янець-Подільський

про визнання банкрутом

В С Т А Н О В И В:

Заява про порушення справи про банкрутство подана відповідно до ст. 7 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Однак, заява Товариства з обмеженою відповідальністю Компанії „Магнум-Україна” м. Кам’янець-Подільський про порушення справи про банкрутство подана без належного документального підтвердження наявності підстав для порушення справи про банкрутство боржника, передбачених ст. 7 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Частиною 6 ст. 7 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” передбачено, якщо справа про банкрутство порушується за заявою боржника, боржник зобов'язаний одночасно подати план санації відповідно до вимог цього Закону.

Однак, в порушення вимог ч. 6 ст. 7 Закону, до заяви не додано план санації відповідно до вимог цього Закону.

Відповідно до абз. 6 п. 1 ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” заява про порушення справи про банкрутство повертається без розгляду з підстав, передбачених п. 3 ст. 63 ГПК України.

За таких обставин, заява про порушення справи про банкрутство з доданими до неї матеріалами підлягає поверненню без розгляду.

Керуючись ст. ст. 7, 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п. 3 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України, СУД -

У Х В А Л И В:

Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Компанії „Магнум-Україна” м. Кам’янець-Подільський про визнання банкрутом повернути без розгляду.

Повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущеного порушення.

Додаток: заява та додані до неї матеріали на 46 аркушах.

Суддя В.В. Димбовський