Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 9725-2008

Дата ухвалення рішення:
25.08.2009
Зареєстровано:
29.09.2009
Cуддя:
Мокрушин В.І.
Оприлюднено:
26.07.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 215


УХВАЛА


25.08.2009Справа №2-19/9725-2008


За заявою Управління ПФУ в Ленінському районі, смт. Леніне, АР Крим

до боржника Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3, м. Щолкіне, Ленінський район, АР Крим

про визнання банкрутом.

Суддя Мокрушин В.І.

представники:

Від кредитора – не з’явився

Від боржника – не з’явився

Обставини справи: Управління ПФУ в Ленінському районі звернулась у господарський суд АР Крим з заявою про порушення справи про банкрутство Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3 у порядку передбаченому ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Постановою господарського суду АР Крим від 13.01.2009р. боржника визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура строком на шість місяців, ліквідатором банкрута призначено завідуючу юридичним сектором Управління ПФУ в Ленінському районі Тамашову Ю.Г.

В господарський суд на затвердження надійшов звіт про ліквідацію Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3 та ліквідаційний баланс, згідно якого ліквідатором в ході ліквідаційної процедури проведені наступні заходи:

- направлений запит в Комунальне підприємство «Ленінське бюро технічної інвентаризації №2932/08-20-08-05 від 07.05.2009р. для встановлення наявності майна, зареєстрованого за боржником. Згідно представленої відповіді вих.№03-06/578 від 11.05.2009р. об'єктів нерухомого майна за боржником не зареєстровано;

- направлений запит в УДАІ ГУМВД України в АР Крим № 2933 від 07.05.2009р. для встановлення наявності транспортних засобів, зареєстрованих за боржником. Згідно представленої відповіді за вих. №11/М/3-1366 від 26.05.2009р. автотранспортних засобів за боржником не зареєстровано.

Ліквідатором про відкриття ліквідаційної процедури суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3 в цілях виявлення всіх можливих кредиторів боржника повідомлені: ДПІ в Ленінському районі, Ленінський районний центр зайнятості, Ленінської районної виконавчої дирекції Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, ВДВС Ленінського РУЮ, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Керчі.

Кредиторами банкрута є:

Управління ПФУ в Ленінському районі у сумі 329,12 грн.;

Ліквідатором боржника майна суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3 не виявлено.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом” (далі – Закон) вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором складений і представлений суду ліквідаційний баланс з документами, передбаченими частиною 1 ст.32 Закону.

Господарський суд, розглянувши звіт ліквідатора, вважає за можливе затвердити звіт і ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3.

З урахуванням викладеного і керуючись ст. 32, п. 6 ст.40 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом”, суд –

УХВАЛИВ:

1. Затвердити звіт ліквідатора Тамашовой Ю.Г. і ліквідаційний баланс суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3.

2. Банкрута суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3 (адреса: 98213, АДРЕСА_1; ЄДРПОУ НОМЕР_1) ліквідувати, виключивши з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців та Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

3. Вимоги кредиторів, не задоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

4. Провадження у справі №2-19/9725-2008 про визнання банкрутом суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3 припинити.

Копії даної ухвали направити на адресу:

- Управлінню ПФУ в Ленінському районі - АР Крим, смт. Леніне, вул Трудова, 2;

- СПД ОСОБА_3, АДРЕСА_2;

- ліквідатору завідуючий юридичним сектором Управління ПФУ в Ленінському районі Тамашовой Ю.Г., смт. Леніне, вул Трудова, 2;

- Кримському управлінню з питань банкрутства Міністерства економіки і з питань європейської інтеграції України - м. Сімферополь, ул.Київська,81, офіс 401,

- Ленінському районному суду - смт. Леніне, вул Пушкіна, 33/13;

- ВДВС Ленінського РУЮ – смт. Леніне, вул Пушкіна, 69А;

- державному реєстратору (Управління державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців –м. Сімферополь, вул. Кірова, 52, каб. 73) для внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про припинення юридичної особи суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3, ідентифікаційний код НОМЕР_1.

- Головному управлінню Держкомітету статистики в АР Крим (АР Крим, м. Сімферополь, вул. Ушинського, 2) для виключення суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3, ідентифікаційний код НОМЕР_1 з Єдиного реєстру підприємств і організацій України.

рекомендованою кореспонденцією.

Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Мокрушин В.І.