Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа

Дата ухвалення рішення:
20.05.2009
Зареєстровано:
28.05.2009
Cуддя:
Димбовський В.В.
Оприлюднено:
26.07.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Хмельницької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98

_____

УХВАЛА

про повернення заяви про порушення справи про банкрутство"20" травня 2009 р.17/01-12/131


Суддя Димбовський В.В., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Компанії „Магнум-Україна” м. Кам’янець-Подільський

про визнання банкрутом

В С Т А Н О В И В:

Заява про порушення справи про банкрутство подана відповідно до ст. 7 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Однак, заява Товариства з обмеженою відповідальністю Компанії „Магнум-Україна” м. Кам’янець-Подільський про порушення справи про банкрутство подана без належного документального підтвердження наявності підстав для порушення справи про банкрутство боржника, передбачених ст. 7 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Частиною 6 ст. 7 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” передбачено, якщо справа про банкрутство порушується за заявою боржника, боржник зобов'язаний одночасно подати план санації відповідно до вимог цього Закону.

Однак, в порушення вимог ч. 6 ст. 7 Закону, до заяви не додано план санації відповідно до вимог цього Закону.

Крім того, положеннями п. 1 ст. 7 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” визначено, що заява про порушення справи про банкрутство подається боржником у письмовій формі і повинна містити зокрема, виклад обставин, які підтверджують неплатоспроможність боржника, з зазначенням суми боргових вимог кредиторів, а також строку їх виконання, розміру неустойки (штрафів, пені), реквізитів розрахункового документа про списання коштів з банківського або кореспондентського рахунку боржника та дату його прийняття банківською установою боржника до виконання.

Пунктом 2 статті 7 Закону встановлено, що заява боржника повинна містити крім відомостей, передбачених частиною першою цієї статті, такі відомості: суму вимог кредиторів за грошовими зобов'язаннями у розмірі, який не оспорюється боржником; розмір заборгованості по податках і зборах (обов'язкових платежах); розмір заборгованості по відшкодуванню шкоди, заподіяної життю та здоров'ю, виплаті заробітної плати та вихідної допомоги працівникам боржника, виплаті авторської винагороди; відомості про наявність у боржника майна, у тому числі грошових сум і дебіторської заборгованості; найменування банків, що здійснюють розрахунково-касове і кредитне обслуговування боржника.

В заяві про порушення справи про банкрутство власник майна боржника - ОСОБА_1 посилається на те, що Товариство з обмеженою відповідальністю Компанія „Магнум-Україна" м. Кам'янець-Подільський станом на 01.05.2009р. має заборгованість перед кредиторами: Кам'янець-Подільською ОДПІ в розмірі 123775 грн., ДП1 Голосіївського району м. Києва в розмірі 990 грн., працівником ОСОБА_2 в розмірі 32136,71гри., власником ОСОБА_1 в розмірі 41759,97грн.

В обгрунтування підстав порушення провадження заявником подані наступні документи: рішення №1 власника ТОВ Компанії „Магнум-Україна” м. Кам’янець-Подільський про ліквідацію підприємства від 28.04.2009р., рішення №2 власника ТОВ Компанії „Магнум-Україна” м. Кам’янець-Подільський про звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі про банкрутство від 28.04.2009р., баланс станом на 30.04.2009р., повідомлення Кам’янець-Подільської ОДПІ №9695/10/29-011 від 05.05.2009р. про наявність рахунків в установах банків, довідка відділення ВАТ „Державний експортно-імпортний банк України” в м. Кам’янець-Подільському №87/60 від 29.04.2009р. про наявність коштів на рахунку, акт інвентаризації описаного майна станом на 14.01.2009р.

Проте, заявником не подано жодного документа, що підтверджує факт наявності заборгованості перед кредиторами.

Відповідно до абз. 6 п. 1 ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” заява про порушення справи про банкрутство повертається без розгляду з підстав, передбачених п. 3 ст. 63 ГПК України, а саме неподання доказів, що підтверджують викладені в заяві обставини.

За таких обставин, заява про порушення справи про банкрутство з доданими до неї матеріалами підлягає поверненню без розгляду.

Керуючись ст. ст. 7, 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п. 3 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України, СУД -

У Х В А Л И В:

Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Компанії „Магнум-Україна” м. Кам’янець-Подільський про визнання банкрутом повернути без розгляду.

Повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущеного порушення.

Додаток: заява та додані до неї матеріали на 26 аркушах.

Суддя В.В. Димбовський