Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа

Дата ухвалення рішення:
05.05.2009
Зареєстровано:
19.05.2009
Cуддя:
Димбовський В.В.
Оприлюднено:
27.07.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Хмельницької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98

_____

УХВАЛА

про повернення заяви про порушення справи про банкрутство"05" травня 2009 р.17/01-12/117


Суддя Димбовський В.В., розглянувши заяву Державної податкової інспекції у Ярмолинецькому районі смт. Ярмолинці

до Приватного підприємця ОСОБА_1 с. Лисівка Ярмолинецького району

про визнання банкрутом

В С Т А Н О В И В:

Заява про порушення справи про банкрутство подана без дотримання вимог Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Державна податкова інспекція у Ярмолинецькому районі посилається на те, що приватний підприємець ОСОБА_1 с. Лисівка Ярмолинецького району станом на 28.04.2009 року має заборгованість перед бюджетом в розмірі 59 540,63 грн.

Однак, до заяви не додано документів, які підтверджують наявність заборгованості приватного підприємця ОСОБА_1 с. Лисівка Ярмолинецького району перед ДПІ у Ярмолинецькому районі, оскільки враховуючи положення ст. 7 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, довідка про податковий борг не може бути належним доказом наявності заборгованості боржника перед кредитором.

Відповідно до абз. 6 п. 1 ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” заява про порушення справи про банкрутство повертається без розгляду з підстав, передбачених п. 3 ст. 63 ГПК України, а саме неподання доказів, що підтверджують викладені в заяві обставини.

За таких обставин, заява про порушення справи про банкрутство з доданими до неї матеріалами підлягає поверненню без розгляду.

Керуючись ст. 9, п. 1 ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п. 3 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України, СУД -

У Х В А Л И В:

Заяву Державної податкової інспекції у Ярмолинецькому районі смт. Ярмолинці про порушення справи про банкрутство Приватного підприємця ОСОБА_1 с. Лисівка Ярмолинецького району повернути без розгляду.

Повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущеного порушення.

Додаток: заява та додані до неї матеріали на 6 аркушах.

Суддя В.В. Димбовський