Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 14/3224

Дата ухвалення рішення:
25.06.2009
Зареєстровано:
10.07.2009
Cуддя:
Хабазня Ю.А.
Оприлюднено:
23.07.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Черкаської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"25" червня 2009 р. Справа № 14/3224

вх.№10550 від 11.06.2009


Господарський суд у складі головуючого судді Хабазні Ю.А., при секретарі судового засідання Соколишиній І.А., за участю –Олексенко Н.В.(арбітражного керуючого, за посадою), представника за довіреністю –Бондаренка О.М. (від ініціюючого кредитора), розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Черкаси у приміщенні суду клопотання

заявникаліквідатора банкрута, арбітражного керуючого Олексенко Н.В.

прозатвердження звіту про здійснену ліквідаційну процедуру та ліквідаційного балансу банкрута

у справі за заявою

ініціюючого кредитораСмілянської об’єднаної державної податкової інспекції

до боржника фізичної особи - підприємця ОСОБА_3

про визнання банкрутом відсутнього боржника, –


УСТАНОВИВ:

Постановою суду від 09.08.2007 боржника визнано банкрутом. Арбітражним керуючим Олексенко Н.В., якого призначено ліквідатором банкрута-боржника, господарському суду подано на затвердження звіт та ліквідаційний баланс боржника. Останній засвідчує відсутність у банкрута майна.

Кредитори, що з’явились у судове засідання заявлене клопотання про затвердження звіту підтримали. Скарг на дії ліквідатора банкрута у зв’язку з поданим на затвердження суду звітом та ліквідаційним балансом до дня судового засідання не надійшло.

У ході заслуховування звіту ліквідатора у судовому засіданні установлено, що майнові активи у банкрута відсутні, заявник є єдиним кредитором, заборгованість у сумі 39519 грн. перед яким не погашена.

Суд вважає, що ліквідатором та органом державної виконавчої служби виконані усі необхідні дії для виявлення документації і майнових активів боржника та покладені на ліквідатора ст.25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обов’язки, у зв’язку з чим звіт з додатково поданими на вимогу суду документами підлягає затвердженню, а підприємницька діяльність боржника, як фізичної особи –припиненню.

Керуючись ст. 32, п.6 ст.40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” суд, –

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора про проведення ліквідаційної процедури банкрута від 07.06.2009 №149 та доданий до нього ліквідаційний баланс станом на 04.06.2009.

2.Припинити підприємницьку діяльність фізичної особи –підприємця ОСОБА_3 (АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер фізичної особи –платника податків НОМЕР_1) у зв’язку з визнанням її банкрутом

3.Зобов’язати ліквідатора: забезпечити збереження документів банкрута і, за погодженням із архівною установою, визначити місце подальшого їх зберігання; подати державному реєстратору необхідні документи передбачені у ст. 50 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців" та інформувати суд про виконання.

4.Скасувати арешт на майно боржника, накладений ухвалою суду від 25.06.2007.

5.Провадження у справі припинити.

Копію ухвали направити ліквідатору банкрута, Черкаському обласному сектору з питань банкрутства, обласному управлінню статистики, ініціюючому кредитору, відділу державної виконавчої служби Смілянського міськрайонного управління юстиції, а також державному реєстратору (виконкому Смілянської міської ради –для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців запису про проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи –підприємця).

Ухвала може бути оскаржена до Київського міжобласного апеляційного господарського суду.

Суддя Хабазня Ю.А.