Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 22/54б

Дата ухвалення рішення:
16.10.2009
Зареєстровано:
22.10.2009
Cуддя:
Ковалінас М.Ю.
Оприлюднено:
26.07.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
ГосподарськеГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32

______


УХВАЛА

16.10.09 Справа № 22/54б.

Суддя М.Ю. Ковалінас, при секретарі Добродзій Є.В.,

розглянувши матеріали справи за заявою

кредитора - Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгово- комерційна

фірма «Інтеркомплект», м. Луганськ

до боржника - суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи

ОСОБА_1, м. Луганськ

Про банкрутство

В присутності представників сторін:

від кредитора – Захарова Ю.О., дов. б/н від 21.09.09.;

боржник – СПД ОСОБА_1, паспорт серії ЕМ №316870 виданий 08.10.99. Артемівським РВ УМВС України.

Обставини справи: банкрутство, розгляд заяви кредитора про порушення справи про банкрутство громадянина –підприємця ОСОБА_1, за нормами ст.ст. 7, 47 -49 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Сторони та учасники провадження у справі своєчасно та належним чином повідомлені судом про місце та час проведення даного судового засідання (ухвала від 17.09.09.).

Розглянувши матеріали справи та вислухавши присутніх, суд

в с т а н о в и в :

Ухвалою господарського суду Луганської області від 17.09.09. порушено провадження у справі №22/54б про банкрутство боржника - суб’єкта підприємницької діяльності –фізичної особи ОСОБА_1, м. Луганськ, за заявою кредитора –ТОВ «Торгово –комерційна фірма «Інтеркомплект», м. Луганськ, без номеру та без дати, яка надійшла до канцелярії суду 16.09.09., в порядку ст. ст. 7, 47 - 49 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»(далі за текстом - Закон), введено мораторій на задоволення вимог кредиторів та накладено арештна майно громадянина - суб’єкта підприємницької діяльності –фізичної особи ОСОБА_1, за винятком майна, на яке згідно з цивільним процесуальним законодавством України не може бути звернуто стягнення, розгляд справи у підготовчому засіданні суду призначено на 16.10.09.

У дане судове засідання прибули представник кредитора та боржник - суб’єкт підприємницької діяльності – фізична особа ОСОБА_1, але вимоги суду щодо подання витребуваних від них документів, які викладені в п. 5 та у п. 6 резолютивної частини ухвали від 17.09.09., боржником та кредитором у повному обсязі не виконані, суду взагалі не представлено документів, які мають істотне значення для розгляду заяви кредитора за суттю його вимог, в той час, як строк проведення підготовчого засідання у справі про банкрутство, встановлений п.1 ст.11 та п.2 ст. 48 Закону, з урахуванням ст. 51 ГПК України, спливає 17.10.09.

Так, сторонами не представлено суду документів, які необхідні для розгляду заяви кредитора по суті заявлених ним вимог щодо порушення у відношенні боржника справи про банкрутство та про визнання його банкрутом, зокрема кредитором суду не надано: оригіналів документів доданих до його заяви у копіях - для огляду у засіданні суду; відомостей про погашення боргу боржником (при наявності); відомостей про реєстрацію кредитора та боржника, як суб’єктів підприємницької діяльності - довідок державного реєстратора про їх включення до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб - підприємців; оригіналу Статуту кредитора - для огляду у засіданні, його належним чином завіреної копії - до справи; документального підтвердження наявності зобов’язання боржника перед кредитором, за яким виникли вимоги, а також строку його виконання, тобто доказів наявності безспірного боргу та доказів незадоволення боржником вимог кредитора протягом встановленого п. 3 ст. 6 Закону трьохмісячного строку; доказів того, що заборгованість перед кредитором виникла у боржника саме через здійснення ним підприємницької діяльності; відомостей щодо стану виконавчого провадження та доказів неможливості виконання за виконавчими документами, а саме: постанови ВДВС про відкриття та закриття виконавчого провадження; акти державного виконавця про відсутність майна на яке може бути звернено стягнення, тощо; інших доказів стійкої неплатоспроможності боржника, а саме: довідок БТІ, МРЕВ, Управління земельних ресурсів, Інспекції Держтехнагляду та банківських установ про наявність або відсутність у боржника нерухомого майна, транспортних засобів, земельних ділянок, сільськогосподарської техніки, грошових коштів тощо; пояснень на відзив боржника з документальним та нормативним обґрунтуванням своїх заперечень (при наявності).

Боржником суду не представлено: відзиву на заяву кредитора відповідно до п. 3 ст. 11 Закону, із зазначенням у ньому заперечень боржника проти вимог кредитора (при наявності), загальної суми заборгованості перед кредитором, а також заборгованості перед бюджетом по податках та зборах (обов'язкових платежах); відомостей щодо наявного у боржника майна, у тому числі коштів, що є на його рахунках у всіх банківських або інших фінансово - кредитних установах, із зазначенням поштових адрес цих установ, номерів рахунків та щодо залишку коштів на цих рахунках; відомостей про фінансово-кредитні установи, які здійснюють розрахунково-касове обслуговування боржника; належним чином оформлених документів, які підтверджують фінансовий та майновий стан боржника на даний час; оригіналу свідоцтва про державну реєстрацію (перереєстрацію) суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи, довідки з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб - підприємців.

Приймаючи до уваги, що вищезазначені документи мають вирішальне значення для розгляду судом заяви кредитора ТОВ «Торгово –комерційна фірма «Інтеркомплект», м. Луганськ, по суті заявлених ним вимог (тобто про порушення справи про банкрутство боржника та про визнання його банкрутом за нормами ст. ст. 7, 47- 49 Закону), суд позбавлений можливості прийняти рішення щодо заявлених боржником вимог, оскільки сторонами з невідомих причин та у повному обсязі не виконано вимог суду викладених в ухвалі від 17.09.09.

За таких обставин, на підставі п. 5 ст. 81 ГПК України, суд залишає без розгляду заяву кредитора - ТОВ «Торгово –комерційна фірма «Інтеркомплект», м. Луганськ, без номеру та без дати, яка надійшла до канцелярії суду 16.09.09., про визнання боржника банкрутом, мораторій на задоволення вимог кредиторів та арешт, накладений на майно громадянина - суб’єкта підприємницької діяльності –фізичної особи ОСОБА_1, за винятком майна, на яке згідно з цивільним процесуальним законодавством України не може бути звернуто стягнення, згідно ухвали суду від 17.09.09., - скасовує.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 1, 7, 12, 47-49 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», п. 5 ст. 81, ст. ст. 86, 87 Господарського процесуального кодексу України, суд

у х в а л и в :

1.Заяву кредитора –Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгово –комерційна фірма «Інтеркомплект», м. Луганськ, про визнання банкрутом боржника - суб’єкта підприємницької діяльності - фізичної особи ОСОБА_1, м. Луганськ, залишити без розгляду.

2.Скасувати мораторій на задоволення вимог кредиторів та арешт, накладений ухвалою суду від 17.09.09., на майно громадянина - суб’єкта підприємницької діяльності –фізичної особи ОСОБА_1, за винятком майна, на яке згідно з цивільним процесуальним законодавством України не може бути звернуто стягнення.

3.Повернути кредитору ТОВ «Торгово –комерційна фірма «Інтеркомплект», матеріали, додані до його заяви без номеру та без дати, яку здано до канцелярії суду 16.09.09., крім самої заяви та доказів сплати державного мита та витрат на інформаційно –технічне забезпечення судового процесу, згідно переліку додатку до даної заяви.

Додаток (тільки на адресу кредитора, рекомендованим листом): матеріали на «35»аркушах, згідно переліку додатку до заяви кредитора б/н та б/д, яку здано до канцелярії суду 16.09.09.

Суддя М.Ю. КовалінасНадр. 9 прим.:

1 - до справи;

2 - кредитору з додатком (рекомендованим листом);

3 - боржнику;

4 - Артемівському відділу державної виконавчої служби Луганського міського управління юстиції;

5 - Державній податковій інспекції у Артемівському районі м. Луганська;

6 - Державній податковій інспекції у Жовтневому районі м. Луганська;

7 - Державному реєстратору - виконавчому комітету Луганської міської ради (з запитом);

8 - Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

9 - Артемівському районному суду м. Луганська (до відома).


Судовий реєстр по справі 22/54б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
6318301 Ухвала 16.10.2009 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
894862 Ухвала 17.07.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
794735 Ухвала 03.07.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
68937 Ухвала 01.08.2006 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
52732 Ухвала 04.07.2006 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське