Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б24/383-09

Дата ухвалення рішення:
24.09.2009
Зареєстровано:
28.09.2009
Cуддя:
Калиниченко Л.М.
Оприлюднено:
26.07.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


24.09.09 р.
Справа № Б24/383-09


Суддя господарського суду Дніпропетровської області Калиниченко Л.М.

при секретарі судового засідання Потапенко А.О.

за участю представників сторін:

від кредитора - не з'явився

від боржника - не з'явився

розглянувши справу

за заявою Криворізької міжрайонної державної податкової інспекції м. Кривий Ріг

до боржника Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 с.Широке, Криворізький район, Дніпропетровська область ( АДРЕСА_1 ) (ідентифікаційний код НОМЕР_1)

про визнання банкрутом

встановив:

Провадження у справі про банкрутство Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 с.Широке, Криворізький район, Дніпропетровська область порушено 18.09.09року за заявою кредитора відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі –Закон).

Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі вказано те, що боржник має перед кредитором безспірну заборгованість у розмірі 360,15грн, яка не сплачена. За даними кредитора боржник підприємницьку дільяність не здійснює, з січня 2008р. не звітує довідка МДПІ № 000842 від 15.07.09р.).

Представник боржника у судове засідання не з’явився, відзиву на заяву та витребуваних документів не подав.

Вивчивши матеріали справи, господарський суд встановив наступне.

Згідно зі ст.52 Закону у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов’язань.

Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора за згодою останнього.

Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

Свою згоду на призначення ліквідатором у даній справі надав арбітражний керуючий Лукашук Микола Васильович, ліцензія серія АБ № 271537, яку суд вважає за можливе задовольнити.

Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором арбітражного керуючого Лукашука Миколу Васильовича, ліцензія серія АБ № 271537.

З метою виявлення кредиторів, перевірки наявності грошових коштів на всіх рахунках, відкритих банкрутом, у банківських установах, слід зобов’язати Криворізьку міжрайонну державну податкову інспекцію у м.Кривому Розі у строк до 26.10.09 р. надати господарському суду та ліквідатору дані про рахунки, відкриті банкрутом, та наявність податкового боргу.

Ліквідатора слід зобов’язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Після завершення заходів ліквідаційної процедури ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Виходячи із положень статті 11-1 Закону України “Про державну податкову службу в Україні” копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.

Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд

ПОСТАНОВИВ:

Визнати Фізичну особу - підприємця ОСОБА_2 с.Широке, Криворізький район, Дніпропетровська область ( АДРЕСА_1 ) (ідентифікаційний код НОМЕР_1) - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на 1 рік, до 24.09.10р..

Ліквідатором Фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 с.Широке, Криворізький район, Дніпропетровська область призначити арбітражного керуючого ОСОБА_3, ліцензія серія АБ № 271537 (АДРЕСА_2, ідентифікаційний номер НОМЕР_2).

З метою виявлення кредиторів, перевірки наявності грошових коштів на всіх рахунках, відкритих банкрутом, у банківських установах, слід зобов’язати Криворізьку міжрайонну державну податкову інспекцію у м.Кривому Розі у строк до 26.10.09р. надати господарському суду та ліквідатору дані про рахунки, відкриті банкрутом, та наявність податкового боргу.

Зобов’язати ліквідатора:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону;

- після завершення заходів ліквідаційної процедури подати на затвердження в строк до 24.09.10р. до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.

Суддя Л.М. Калиниченко
Судовий реєстр по справі Б24/383-09

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
9128674 Ухвала 15.04.2010 Калиниченко Людмила Михайлівна Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
10811996 Ухвала 25.03.2010 Калиниченко Людмила Михайлівна Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
6315463 Постанова 24.09.2009 Калиниченко Л.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
6253057 Ухвала 18.09.2009 Калиниченко Л.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське