Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/334-08-5227

Дата ухвалення рішення:
12.02.2009
Зареєстровано:
08.04.2009
Cуддя:
Лепеха Г.А.
Оприлюднено:
18.05.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

про ліквідацію банкрута та

припинення провадження у справі

Справа

За заявою кредитора: Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, м. Одеса

до боржника: ТОВ „Фінком-Плюс”, м. Одеса

про визнання банкрутом

Суддя Лепеха Г.А.


Представники сторін:

Від кредитора(ліквідатора банкрута) – Стукаленко В.А., за довіреністю.


СУТЬ СПОРУ: про визнання банкрутом.

Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 звернулась до господарського суду Одеської області з заявою про визнання товариства з обмеженою відповідальністю „Фінком-Плюс” банкрутом в порядку ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки останній неспроможний сплатити заборгованість на суму 1 640, 00 грн.

Ухвалою суду від 15.12.2008р. порушено провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника – товариства з обмеженою відповідальністю „Фінком-Плюс”.

25 грудня 2008 року господарським судом Одеської області винесено постанову про визнання банкрутом відсутнього боржника, згідно якої ТОВ „Фінком-Плюс” визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено ініціюючого кредитора –фізичну особу-підприємця ОСОБА_1

За результатами роботи ліквідатором надано суду: звіт про ліквідацію, ліквідаційний баланс ТОВ „Фінком-Плюс”.

У представленому ліквідаційному звіті ліквідатор доповідає наступне: в ході проведення ліквідаційної процедури ні самого боржника, ні його документації не знайдено.

З метою виявлення наявності будь-яких активів (нерухомого майна, транспортних засобів тощо) направив письмові запити до органів державної автомобільної інспекції, банку боржника, Комунальному підприємству “Одеське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації об’єктів нерухомості”.

Як вбачається з відповіді Управління ДАІ УМВС України в Одеській області (вих. № 42/1-136 від 14.01.09р.), за ТОВ „Фінком-Плюс” транспортні засоби не зареєстровані та раніше не реєструвалися. Згідно отриманої відповіді МБТІ та РОН № 12960-06/3589 від 24.12.08р. нерухомого майна за боржником не зареєстровано. Рахунки боржника в фінансових установах закрито, про що свідчить довідка № 0-18-6364БТ від 24.12.2008р.

Згідно наданого ліквідаційного балансу активи та пасиви банкрута відсутні.

Ліквідатор банкрута пропонує провадження по справі припинити, кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну, вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними, ТОВ „Фінком-Плюс” ліквідувати.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши у судовому засіданні ліквідатора, який виказав прохання про затвердження ліквідаційного балансу банкрута та його звіту, суд дійшов до висновку, що підприємство підлягає ліквідації, а кредиторські вимоги слід вважати погашеними, оскільки майна банкрута не виявлено та згідно наданого ліквідбалансу активи та пасиви банкрута відсутні.

На підставі викладеного, керуючись ст.32, п.6 ст.40, ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.5 ст.39 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” №755-IV від 15.05.03р., п.3 ст. 104 Цивільного кодексу України п.6 ст.80, ст.86 ГПК України, суд, -

У Х В А Л И В:

1. Затвердити звіт ліквідатора.

2. Затвердити ліквідаційний баланс товариства з обмеженою відповідальністю „Фінком-Плюс”.

3. Припинити юридичну особу –товариство з обмеженою відповідальністю „Фінком-Плюс” (65014, м. Одеса, вул. Карантинна, 21/1; код ЄДРПОУ 35566216; п/р 2600031149001 в АБ „Південний”, МФО 328209).

4. Зобов’язати державного реєстратора не пізніше наступного робочого дня з дати надходження цієї ухвали заповнити реєстраційну картку про державну реєстрацію припинення юридичної особи ТОВ „Фінком-Плюс” (код ЄДРПОУ 35566216), внести до Єдиного державного реєстру запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення до Єдиного державного реєстру запису про проведення державної реєстрації припинення для зняття юридичної особи з обліку.

5. Кредиторську заборгованість банкрута списати як безнадійну. Вимоги, незадоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

6. Скасувати арешт та інші заходи по забезпеченню заяви, вжиті ухвалою суду від 15.12.2008р.

7. Припинити повноваження ліквідатора банкрута – ініціюючого кредитора фізичної особи-підприємця ОСОБА_1.

8. Провадження по справі припинити.

9. Примірник ухвали надіслати: кредитору (ліквідатору банкрута), Другій ДВС Приморського району м. Одеси, Відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м. Одеси.


Суддя