Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 2014-2009

Дата ухвалення рішення:
25.05.2009
Зареєстровано:
01.06.2009
Cуддя:
Іллічов М.М.
Оприлюднено:
23.07.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 320


УХВАЛА


25.05.2009Справа №2-12/2014-2009


За заявою – Управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі АР Крим (смт.Леніне, вул.Трудова,2).

До боржника – Фізичної особи – підприємця ОСОБА_2 (АДРЕСА_1).

Про визнання банкрутом.

Суддя М.М. Іллічов

ПРЕДСТАВНИКИ:

Від заявника – не з’явився.

Від боржника – не з’явився.

Обставини справи: Управління ПФУ в Ленінському районі звернулось до господарського суду АР Крим з заявою про порушення справи про банкрутство Фізичної особи – підприємця ОСОБА_2 в порядку ст.52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Кредитор та боржник до судового засідання не з’явились.

Однак, від кредитора до суду надійшла заява про відмову від позову та припинення у зв’язку із цим провадження по справі в порядку п.4 ст.80 Господарського процесуального кодексу України.

Ухвалою від 05.05.2009р. суд зобов’язував кредитора надати суду довідку державного реєстратора районної державної адміністрації про знаходження боржника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, а також адресну довідку стосовно боржника.

Проте, кредитором вказані вимоги суду виконані не були.

Згідно до ст.5 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» провадження у справах про банкрутство регулюється цим законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

Відповідно до п.5 ст.81 ГПК України господарський суд залишає позов без розгляду, якщо позивач без поважних причин не надав витребувані господарським судом матеріали, необхідні для вирішення спору, або представник позивача не з’явився за викликом в засідання господарського суду, та його неявка перешкоджає вирішенню спору.

Враховуючи той факт, що кредитор не виконував вимоги суду щодо надання документів, необхідних для розгляду справи по суті без поважних причин, суд вважає за можливе залишити заяву без розгляду.

На підставі викладеного, керуючись п.5 ст.81, ст. 86 ГПК України, ст..5 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», суд -

УХВАЛИВ:

Залишити заяву Управління ПФУ в Ленінському районі про порушення справи про банкрутство Фізичної особи – підприємця ОСОБА_2 без розгляду.

Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Іллічов М.М.