Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/261-09-3646

Дата ухвалення рішення:
10.08.2009
Зареєстровано:
20.08.2009
Cуддя:
Лепеха Г.А.
Оприлюднено:
28.07.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_____

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

про визнання банкрутом відсутнього боржника"10" серпня 2009 р. Справа № 7/261-09-3646


За заявою кредитора: Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, м.Одеса

до боржника: ТОВ „Кварц Люкс”, м.Одеса

про визнання банкрутом

Суддя Лепеха Г.А.

Представники:

від кредитора –Стукаленко В.А., за довіреністю.

від боржника –не з’явився.

СУТЬ СПОРУ: Фізична особа-підприємець ОСОБА_1 звернувся до господарського суду з заявою про визнання товариства з обмеженою відповідальністю „Кварц Люкс” банкрутом в порядку ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки останнє неспроможне сплатити заборгованість після настання встановленого строку у сумі 1 700,00 грн.

Представник кредитора заяву підтримує, наполягає на своїх вимогах.

Представник боржника у судове засідання не з’явився, відзив на заяву не надав.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву та матеріали справи, заслухавши представника кредитора, суд встановив –заява кредитора про наявність і безспірність боргу та неплатоспроможність боржника обгрунтована і підтверджена матеріалами справи:

18.08.2008р. між ФОП ОСОБА_1 та ТОВ „Кварц Люкс” було укладено договір про надання послуг (виконання робіт), відповідно до якого ФОП ОСОБА_1 (виконавець) надав, а ТОВ „Кварц Люкс” (замовник) прийняв послуги на загальну суму 1 700,00 грн., що підтверджується актом прийому-передачі наданих послуг від 29.08.2008р. та гарантійним листом від 30.09.2008р.

Відповідно до умов зазначеного договору боржник зобов’язався сплатити вартість за надані послуги протягом трьох днів з моменту підписання акту прийому-передачі наданих послуг.

Незважаючи на зазначене, ТОВ „Кварц Люкс” умови даного договору стосовно оплати за надані послуги не виконало.

Кредитором були здійснені заходи по одержанню заборгованості з боржника у встановленому законодавством порядку –11.02.2009р. була направлена претензія на адресу боржника, яка залишилась без відповіді та задоволення.

В ході перевірки щодо знаходження ТОВ „Кварц Люкс” за юридичною адресою було встановлено, що боржник та його керівні органи за юридичною адресою не знаходяться, фактичне місцезнаходження не виявлено, про що було складено відповідні акти (18.03.2009р., 21.04.2009р.).

Отже, суд вважає за можливе визнати ТОВ „Кварц Люкс” банкрутом як відсутнього боржника та відкрити ліквідаційну процедуру.

Враховуючи клопотання ініціюючого кредитора про призначення його ліквідатором банкрута, суд вважає, що відповідно до п.2 ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ліквідатором ТОВ „Кварц Люкс” слід призначити ФОП ОСОБА_1

Господарський суд наголошує та привертає увагу сторін, усіх зацікавлених та посадових осіб, що застосований ним Закон України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” –є спеціальним, одним з основних принципів якого є пріоритет цього Закону над іншими нормативними актами.

Отже, прийнята судом на підставі положень Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” дана постанова превалює над будь-якими ухвалами, рішеннями, постановами та розпорядженнями інших установ та організацій, а невиконання пунктів її резолютивної частини тягне за собою відповідальність, встановлену чинним законодавством України.

Керуючись ст.ст. 22-25, 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.68 ГПК України, суд

П О С Т А Н О В И В:

1. Визнати банкрутом товариство з обмеженою відповідальністю „Кварц Люкс” (м.Одеса, вул. Єврейська, буд. 3. Код ЄДРПОУ 35566986).

2. Відкрити відносно товариства з обмеженою відповідальністю „Кварц Люкс” ліквідаційну процедуру.

3. Ліквідатором банкрута призначити ініціюючого кредитора у справі –фізичну особу-підприємця ОСОБА_1 (ід. код НОМЕР_1).

4. Зобов’язати ліквідатора письмово повідомити про визнання ТОВ „Кварц Люкс” банкрутом усіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, здійснити інші заходи, передбачені ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, та надати суду звіт.

5. Скасувати арешт, накладений на майно боржника чи інші обмеження щодо розпорядження майном боржника. Заборонити накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном ТОВ „Кварц Люкс”.

6. Призначити засідання суду на „29” вересня 2009р. о 09:50. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду (м.Одеса, пр. Шевченка, 29, каб.515, тел. (0482) 307-965).

7. Зобов’язати представити:

ліквідатора банкрута –відомості про хід ліквідаційної процедури.

8. Визнати явку у судове засідання обов’язковою.

Примірник постанови надіслати: кредитору (ліквідатору банкрута), Другій ДВС Приморського району м.Одеси, відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м.Одеси.

Суддя Лепеха Г.А.


Судовий реєстр по справі 7/261-09-3646

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
6251018 Постанова 10.08.2009 Лепеха Г.А. Господарський суд Одеської області Господарське
5906816 Ухвала 27.07.2009 Лепеха Г.А. Господарський суд Одеської області Господарське