Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа

Дата ухвалення рішення:
12.05.2009
Зареєстровано:
28.05.2009
Cуддя:
Васьковський О.В.
Оприлюднено:
23.07.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Закарпатської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ


УХВАЛА

про повернення заяви про порушення справи про визнання банкрутом

12.05.2009

Суддя О.В. Васьковський розглянувши матеріали

за заявою фізична особа-підприємець ОСОБА_1, с. Лисичево, Іршавський район

про банкрутство фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, с. Лисичево, Іршавський район

ВСТАНОВИВ:

Фізична особа-підприємець ОСОБА_1, с. Лисичево, Іршавський район звернувся в господарський суд Закарпатської області із заявою про порушення справи про банкрутство фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, с. Лисичево, Іршавський район.

Відповідно до ч.1 ст.9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” від 14 травня 1992 року №2343-XII (далі –Закон №2343-XII) суддя не пізніше п’яти днів з дня надходження повертає заяву про порушення справи про банкрутство і додані до неї документи, якщо не вказані відомості, перелічені в ст.7 цього Закону. У даному випадку заявником не надано відомостей щодо наявності майна у боржника, у тому числі грошових сум та дебіторської заборгованості; найменування банків, що здійснюють розрахунково-касове і кредитне обслуговування (ч.2 ст.7 Закон №2343-XII).

Крім того, як вбачається із поданої заяви заявником не враховано, що провадження у справ про банкрутство громадянина-суб’єкта підприємницької діяльності здійснюється з урахуванням особливостей закріплених у ст.ст. 47, 48, 49 Закону №2343-XII.

На підставі вищенаведеного, суд повертає заяву і додані до неї документи без розгляду.

Відповідно до ч.2 ст.9 Закону №2343-XII повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущеного порушення.

Керуючись ст. 7, абз. 3 ч.1 ст. 9, Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.ст. 4-1, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

заяву на 2 аркушах і додані до неї документи на 6 аркушах повернути заявнику без розгляду.

Суддя О.В. Васьковський