Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б26/193-09

Дата ухвалення рішення:
17.09.2009
Зареєстровано:
29.09.2009
Cуддя:
Камша Н.М.
Оприлюднено:
05.02.2011
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


17.09.09 р.
Справа № Б26/193-09


Суддя господарського суду Дніпропетровської області Камша Н.М.

при секретарі судового засідання Щербаковій С.В.

за участю представників сторін:

від кредитора: Панченко Л.О. - представник Новомосковської ОДПІ, довіреність № 70/10/10-009 від 08.01.09 р.

від боржника: ОСОБА_2

розглянувши справу

за заявою Новомосковської ОДПІ, м. Новомосковськ Дніпропетровської області

до боржника фізичної особи - підприємця ОСОБА_2, АДРЕСА_1.

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Провадження у справі про банкрутство фізичної особи - підприємця ОСОБА_2, АДРЕСА_1 ( далі - боржник) порушено 11.08.09 року за заявою кредитора відповідно до процедури, передбаченої статтею 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі –Закон).

Підставою для звернення до суду із заявою про порушення провадження у справі вказано те, що боржник має перед кредитором безспірну заборгованість по платежах до бюджету у розмірі 74 012, 45 грн., яка не сплачена.

За даними кредитора боржник не здійснює підприємницьку діяльність.

Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника кредитора та боржника , господарський суд встановив наступне.

Згідно зі ст. 52 Закону у разі, якщо громадянин-підприємець-боржник або керівні органи боржника-юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від його вимог до боржника та строку виконання зобов’язань.

Господарський суд у двотижневий строк з дня винесення ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника виносить постанову про визнання відсутнього боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором ініціюючого кредитора за згодою останнього.


Заборгованість боржника перед кредитором підтверджується матеріалами справи, доказів її погашення боржником не надано.

Відсутність підприємницької діяльності боржника підтверджується довідкою № 7129/10/17-222 від 21.04.09р. Новомосковської ОДПІ, м. Новомосковськ відповідно якої ПП ОСОБА_2 (ідентифікаційний код НОМЕР_1) надає до Новомосковської ОДПІ декларації про доходи, в яких звітує про відсутність отримання валового доходу з 01.01.07р .

Згоду на призначення ліквідатором по даній справі надано ініціюючим кредитором.

Враховуючи викладене, господарський суд прийшов до висновку про необхідність визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури строком на 1 рік, призначення ліквідатором ініціюючого кредитора-Новомосковську ОДПІ, м. Новомосковськ.

Ліквідатора слід зобов’язати:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону.

Після завершення заходів ліквідаційної процедури ліквідатор має подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Виходячи із положень статті 11-1 Закону України «Про державну податкову службу в Україні»копію цієї постанови направити до органу державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута для розгляду питання щодо проведення позапланової перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування та сплати податків та зборів (обов’язкових платежів). Матеріали за результатами перевірки направити для долучення до справи про банкрутство.

Керуючись ст.ст. 22-32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати фізичну особу - підприємця ОСОБА_2, АДРЕСА_1 код ЄДРПОУ НОМЕР_1 - банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру у справі строком на 1 рік, до 17.09.10 р.

Ліквідатором фізичної особи - підприємця ОСОБА_2, АДРЕСА_1 призначити ініціюючого кредитора - Новомосковську ОДПІ, м. Новомосковськ адреса для листування: 51200, м. Новомосковськ, вул. М.Головко, 30, код ЄДРПОУ 20288476.

Зобов’язати ліквідатора:

- письмово повідомити про визнання відсутнього боржника банкрутом господарським судом всіх відомих йому кредиторів банкрута, які в місячний строк з дня одержання повідомлення можуть направити ліквідатору заяви з вимогами до банкрута;

- вжити заходів, спрямованих на пошук, виявлення та повернення майна банкрута, що знаходиться у третіх осіб;

- у випадку виявлення майна, його реалізацію та задоволення вимог кредиторів провести з дотриманням положень ст.ст. 26-31 Закону;

- після завершення заходів ліквідаційної процедури подати на затвердження до господарського суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

Суддя Н.М. КамшаСудовий реєстр по справі Б26/193-09

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
9548446 Ухвала 20.05.2010 Камша Ніна Миколаївна Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
9025283 Ухвала 16.04.2010 Камша Ніна Миколаївна Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
6211877 Постанова 17.09.2009 Камша Н.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
6252972 Ухвала 25.08.2009 Камша Н.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське
5464805 Ухвала 11.08.2009 Камша Н.М. Господарський суд Дніпропетровської області Господарське