Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа

Дата ухвалення рішення:
27.07.2009
Зареєстровано:
04.08.2009
Cуддя:
Вибодовський О.Д.
Оприлюднено:
02.02.2011
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Хмельницької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98

_____

УХВАЛА

про повернення позовної заяви


"27" липня 2009 р.№3/01-12/219


Суддя Вибодовський О.Д., розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Компанії „Магнум-Україна” м. Кам’янець-Подільський

про визнання банкрутом

В С Т А Н О В И В:

Заява про порушення справи про банкрутство подана відповідно до ст. 7 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Однак, заява Товариства з обмеженою відповідальністю Компанії „Магнум-Україна” м. Кам’янець-Подільський, про порушення справи про банкрутство подана без належного документального підтвердження наявності підстав для порушення справи про банкрутство боржника, передбачених ст. 7 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Частиною 6 ст. 7 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” передбачено, якщо справа про банкрутство порушується за заявою боржника, боржник зобов'язаний одночасно подати план санації відповідно до вимог цього Закону.

Однак, в порушення вимог ч. 6 ст. 7 Закону, до заяви не додано план санації відповідно до вимог цього Закону.

Відповідно до абз. 6 п. 1 ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” заява про порушення справи про банкрутство повертається без розгляду з підстав, передбачених п.п. 3, 6 ст. 63 ГПК України.

У відповідності до п. 6 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи без розгляду, якщо не подано доказів надсилання відповідачеві копії позовної заяви і доданих до неї документів.

Проаналізувавши заяву про порушення справи про банкрутство та додані до заяви документи, судом встановлено, що до заяви не додано доказів надсилання усім кредиторам копії заяви про порушення справи про банкрутство та додатків до неї. А саме, заявником у заяві про порушення справи про банкрутство визначено чотири кредитори, проте до заяви додано лише два поштові повідомлення про вручення рекомендованої кореспонденції ОДПІ м. Кам’янець-Подільський та ДПІ Полонського району. Доказів щодо надіслання заяви та доданих до заяви документів кредиторам ОСОБА_1 та ОСОБА_2 до заяви заявником не додано

Крім того, в пункті 2 додатків до позовної заяви вказано „квитанції як доказ надіслання копії позовної заяви кредиторам” з чого можна зробити висновок, що копії додатків до позовної заяви кредиторам не направлено взагалі.

Враховуючи вищезазначене, суд вважає за необхідне повернути позовну заяву позивачу без розгляду, при цьому вказавши, що повернення позовної заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущених порушень.

Керуючись ст. ст. 7, 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.п. 3, 6 ст. 63, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, СУД -

У Х В А Л И В:

Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Компанії „Магнум-Україна” м. Кам’янець-Подільський, про порушення справи про банкрутство повернути без розгляду.

У відповідності з п. 2 ст. 8 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" від 21.10.93р. №7-93 державне мито у сумі 85,00 грн., перераховане квитанцією №4579 від 15.05.09р., а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу у розмірі 312,5 грн., перераховані квитанцією №4580 від 15.05.09р., підлягають поверненню заявнику з видачею відповідних довідок.

Суддя О.Д. Вибодовський


Віддрук. 6 прим. :

1 - до справи,

2 - позивачу,

3-6 - відповідачу.