Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа

Дата ухвалення рішення:
17.08.2009
Зареєстровано:
29.09.2009
Cуддя:
Вибодовський О.Д.
Оприлюднено:
02.02.2011
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Хмельницької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98

_____

УХВАЛА

про повернення  заяви


"17" серпня 2009 р.№ 01-06/237


Суддя  , розглянувши матеріали

за заявою Суб'єкта підприємницької діяльності-фізичної особи ОСОБА_1, м. Шепетівка Хмельницької області  

до Відкритого акціонерного товариства "Райффайзен Банк Аваль" в особі Хмельницької обласної дирекції, м. Хмельницький

про порушення  справи про банкрутство

ВСТАНОВИВ:

Заява про порушення справи про банкрутство подана відповідно до ст. 6, 7, 11 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Частиною 6 ст. 7 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” передбачено, якщо спр

ава про банкрутство порушується за заявою боржника, боржник зобов'язаний одночасно подати план санації відповідно до вимог цього Закону.

Однак, в порушення вимог ч. 6 ст. 7 Закону, до заяви не додано план санації відповідно до вимог цього Закону.

Відповідно до абз. 6 п. 1 ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” заява про порушення справи про банкрутство повертається без розгляду з підстав, передбачених п. 6 ст. 63 ГПК України.

У відповідності до п. 6 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи без розгляду, якщо не подано доказів надсилання відповідачеві копії позовної заяви і доданих до неї документів.

Проаналізувавши заяву про порушення справи про банкрутство та додані до заяви документи, судом встановлено, що до заяви не додано доказів надсилання кредитору копії заяви про порушення справи про банкрутство та додатків до неї.  Так у  додатках  до  заяви в п. 38 вказано " докази  про надіслання  кредитору  копії заяви  та  доданих  до  них документів",з чого можна зробити висновок, що копії додатків до заяви кредитору не направлено.

Крім того, квитанцію №4306 від 11.08.09р. додану до  заяви суд не може вважати належним доказом направлення копії  заяви та копій  доданих до  заяви документів, оскільки жодних посилань на це(опис відправлення) вищезазначена квитанція не містить.

Божником  на додано доказів сплати витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

Згідно  доданої  до  заяви  квитанції № 171950  від 29.07.2009р.  боржником  перераховано 315 грн.  за  інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.

Однак Постановою Кабінету Міністрів України від 05.08.2009р.  № 825  внесено зміни до розміру витрат з інформаційно-технічного забезпечення судових процесів та  становить - 236 грн.

Враховуючи вищезазначене, суд вважає за необхідне повернути  заяву боржнику без розгляду, при цьому вказавши, що повернення  заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущених порушень.

Керуючись ст. ст. 7, 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”,  п.п.  6, 10 ст. 63, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, СУД -

УХВАЛИВ:

Заяву Суб'єкта підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця ОСОБА_1,  м. Хельницький, про порушення справи про банкрутство повернути без розгляду.

Додаток: заява та додані до неї матеріали на 75 аркушах.


Суддя