Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа

Дата ухвалення рішення:
04.08.2009
Зареєстровано:
29.09.2009
Cуддя:
Вибодовський О.Д.
Оприлюднено:
02.02.2011
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Хмельницької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98

_____

УХВАЛА

про повернення заяви


"04" серпня 2009 р.№01-06/230


Суддя , розглянувши матеріали

за заявою Суб'єкта підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, м. Хмельницький

до ВАТ "Райффайзен Банк Аваль" в особі Хмельницької обласної дирекції ВАТ "Райффайзен Банк Аваль", м. Хмельницький

про порушення справи про банкрутство

ВСТАНОВИВ:

Заява про порушення справи про банкрутство подана відповідно до ст. 6, 7, 11 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Частиною 6 ст. 7 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” передбачено, якщо справа про банкрутство порушується за заявою боржника, боржник зобов'язаний одночасно подати план санації відповідно до вимог цього Закону.

Однак, в порушення вимог ч. 6 ст. 7 Закону, до заяви не додано план санації відповідно до вимог цього Закону.

Відповідно до абз. 6 п. 1 ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” заява про порушення справи про банкрутство повертається без розгляду з підстав, передбачених п. 6 ст. 63 ГПК України.

У відповідності до п. 6 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи без розгляду, якщо не подано доказів надсилання відповідачеві копії позовної заяви і доданих до неї документів.

Проаналізувавши заяву про порушення справи про банкрутство та додані до заяви документи, судом встановлено, що до заяви не додано доказів надсилання кредитору копії заяви про порушення справи про банкрутство та додатків до неї. А саме, заявником у заяві про порушення справи про банкрутство визначено кредитором ВАТ "Райффайзен Банк Аваль " в особі Хмельницької обласної дирекції ВАТ "Райффайзен Банк Аваль ", м. Хмельницький проте до заяви не додано жодних доказів щодо надіслання заяви та доданих до заяви документів зазначеному кредитору.

Враховуючи вищезазначене, суд вважає за необхідне повернути заяву боржнику без розгляду, при цьому вказавши, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущених порушень.

Керуючись ст. ст. 7, 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.п. 3, 6 ст. 63, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, СУД -


УХВАЛИВ:


Заяву Суб'єкта підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, м. Хельницький, про порушення справи про банкрутство повернути без розгляду.

Додаток: заява та додані до неї матеріали на 74 аркушах.


Суддя


Віддрук. 3 прим. :

1 - до справи,

2 - кредитору,

3 - боржнику.

.