Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-48/09-09

Дата ухвалення рішення:
24.06.2009
Зареєстровано:
30.06.2009
Cуддя:
Крестьянінов О.О.
Оприлюднено:
11.02.2011
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу

"24" червня 2009 р. Справа № Б-48/09-09

вх. № 1228/2-48

Суддя господарського суду Крестьянінов О.О.

при секретарі судового засідання Артемова Н.В.

За участю:

кредитора – ОСОБА_1;

ліквідатор – Сало М.В. (ліц. серії НОМЕР_1 від 03.05.2006р.),

По справі за заявою СПД ФО ОСОБА_1, м. Харків

до ВАТ "Українсько-сибірська інвестиційна корпорація" ("Укрсібінкор") м. Харків

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду від 05.06.2009р. призначено розгляд справи на 24.06.2009р.; зобов’язано ліквідатора завершити ліквідаційну процедуру до дати судового засідання та надати суду всі докази, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, зазначені в постанові суду від 10.03.2009р.

В судовому засіданні ліквідатор звітував про проведену роботу, повідомив, що були здійснені всі необхідні заходи по ліквідації банкрута, звернувся до суду з клопотанням про затвердження ліквідаційного звіту та ліквідаційного балансу.

Кредитор повідомив, що зауважень до роботи ліквідатора не має, підтримує його клопотання про затвердження ліквідаційного звіту та балансу.

Розглянувши матеріали справи, ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс, заслухавши пояснення учасників процесу, суд встановив наступне.

Постановою суду від 10.03.2009р. ВАТ „Українсько-Сибірська інвестиційна корпорація" визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру, ліквідатором банкрута призначено арбітражного керуючого Сало М.В.

В ході ліквідаційної процедури ліквідатором було надано оголошення в газеті „Голос України” №48 (4548) від 18.03.2009р. та надіслані повідомлення усім відомим кредиторам про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

В ході ліквідаційної процедури ініціюючим кредитором були заявлені грошові вимоги до банкрута в сумі 2662 тис грн., які були розглянуті, визнані та внесені ліквідатором до реєстру вимог кредиторів.

Ліквідатором було з'ясовано, що за даними КП „Харківське РБТІ”, УДАІ УМВС України в Харківській області, Інспекції Держтехнагляду та ХРФ Харківський міський реєстраційний відділ за боржником прав власності на нерухомі об’єкти, транспортні засоби та земельні ділянки не зареєстровано.

У зв'язку з відсутністю у банкрута майнових активів, ліквідатором складено ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю в сумі 2662,0 тис грн.

Вимоги кредиторів згідно ч.6 ст.31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором також здійснені наступні заходи: закрито поточні рахунки банкрута в установах банків; з’ясовано про відсутність виконавчих проваджень у відношенні боржника, кримінальні справи у відношенні керівника боржника не порушувалися; надано оголошення в пресі про недійсність печатки та штампу банкрута; направлені повідомлення відповідним державним установам про закінчення ліквідаційної процедури.

Розглянувши наданий суду ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс, суд дійшов висновку, що ліквідатор виконав всі необхідні дії по ліквідації підприємства банкрута, суду надані документи, що свідчать про завершення ліквідаційної процедури, у тому числі ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю у зв'язку з відсутністю активів у боржника. При таких обставинах, суд вважає можливим затвердити ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс, припинити провадження у справі і сповістити відповідні державні органи про ліквідацію банкрута.

Керуючись ст.ст. 22-34, п.6 ст.40, ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 39 Закону України „Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців", ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -

УХВАЛИВ:

1. Затвердити наданий ліквідатором звіт та ліквідаційний баланс.

2. Ліквідувати юридичну особу – Відкрите акціонерне товариство „Українсько-Сибірська інвестиційна корпорація”, код 14086028, зареєстроване 24.07.1992р. Харківською районною державною адміністрацією Харківської області, місцезнаходження: Харківська область, Харківський район, смт. Кулиничі, вул. Кулиничівська, б. 44.

3. Провадження у справі припинити.

4. Припинити дію мораторію на задоволення вимог кредиторів.

5. Ухвалу направити власнику банкрута, кредитору, ліквідатору, Головному управлінню статистики у Харківській області, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору.


Суддя Крестьянінов О.О.