Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа

Дата ухвалення рішення:
29.04.2009
Зареєстровано:
28.05.2009
Cуддя:
Вибодовський О.Д.
Оприлюднено:
11.02.2011
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Хмельницької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98

_____

УХВАЛА

про повернення позовної заяви


"29" квітня 2009 р.3/01-06/113Суддя Вибодовський О.Д., розглянувши матеріали за заявою Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому, м. Хмельницький

до Приватного підприємця ОСОБА_1, м. Хмельницький

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Провадження у справах про банкрутство порушується господарським судом на підставі заяви про порушення справи про банкрутство і ст. 7 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, де визначено вимоги до заяви про порушення справи про банкрутство.

ДПІ у м. Хмельницькому, м. Хмельницький подано заяву про визнання банкрутом боржника. Зазначена заява подана без врахування ч.1 ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, якою визначено підстави для подання заяви про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника. Такими підставами є: відсутність керівних органів боржника –юридичної особи за її місцезнаходженням; неподання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності; наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника.

Наведені в заяві обставини про визнання банкрутом боржника належними доказами не підтверджені.

Таким чином, надані матеріали не є достатніми для порушення провадження у справі згідно ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”. До заяви не додано належних документів, які б підтверджували припинення боржником підприємницької діяльності, відсутність боржника (його керівного органу) за його юридичною адресою (місцезнаходженням) та неможливість встановити його місцезнаходження.

За таких обставин заява підлягає поверненню заявнику.

Керуючись ст.ст.7,9 п.1.ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п.3 ст.63 Господарського процесуального кодексу України, Суд -

У Х В А Л И В :

Заяву Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому, м. Хмельницький до Приватного підприємця ОСОБА_1, м. Хмельницький про визнання банкрутом повернути без розгляду.

Додаток : заява та додані до неї документи на 15-ти аркушах.

Суддя О.Д. Вибодовський


Віддрук. прим. :

- до справи,

- позивачу,

- відповідачу.