Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 10586-2008

Дата ухвалення рішення:
14.04.2009
Зареєстровано:
19.05.2009
Cуддя:
Гайворонський В.І.
Оприлюднено:
21.07.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 303


УХВАЛА

 

 


14.04.2009Справа №2-17/10586-2008


За  заявою кредитора ДПІ в Красногвардійському районі, смт. Красногвардійське,  АР Крим

До боржника Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3, Красногвардійський район  АР Крим, с. Котельнікове

про  порушення справи про банкрутство

Суддя В.І. Гайворонський  

 П Р Е Д С Т А В Н И К И:

Від кредитора –  Ласков С.Г.,  представник

Від боржника – не  з’явився

Сутність спору:  Кредитор звернувся до Господарського суду АРК з заявою про  порушення справи про банкрутство  у  відношенні боржника, у  зв’язку з заборгованістю, у  відповідності зі ст. 52 Закону України  “Про відновлення  платоспроможності  боржника  або  визнання його банкрутом”.

Постановою ГС АРК  від  16.12.2008  року  боржник  визнаний банкрутом. До боржника застосована  судова процедура банкрутства – ліквідація  банкрута. Відкрита ліквідаційна процедура  в справі про банкрутство відсутнього боржника  з урахуванням особливостей банкрутства, передбаченого ст. 52 ЗУ “Про відновлення  платоспроможності  боржника  або визнання його банкрутом”. Ліквідатором  призначено першого заступника начальника ДПІ в Красногвардійському районі Рогозну Людмилу Миколаївну адреса: 97000, смт. Красногвардійське, вул. Комсомольська, 4, згідно  п. 2 ст. 52  Закону України  “Про відновлення  платоспроможності  боржника  або  визнання його банкрутом”.

До суду  від ліквідатора поступив звіт  і ліквідаційний баланс банкрута.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши представлені докази, заслухавши пояснення ліквідатора, суд -  

 ВСТАНОВИВ:

Постанова Господарського суду АРК від  16.12.2008 року  не оскаржена, вступила в законну силу, у зв’язку з чим у суду немає підстав не приймати до уваги викладені в ній обставини.  

 Ліквідатором банкрута  здійснювалися необхідні  дії,  пов’язані з реалізацією ліквідаційної процедури.

 У результаті розгляду заяв  кредиторів про грошові вимоги до боржника ліквідатором складений реєстр вимог кредиторів, у який включений наступний кредитор:

-  Державна податкова інспекція в Красногвардійському районі АР Крим (97000, смт. Красногвардійське, вул. Комсомольська 4) на суму 480,00 грн.

Згідно представленого звіту  та  ліквідаційного балансу ліквідатора, майно та автотранспортні засоби у банкрута відсутні, фінансово-господарську діяльність банкрут не здійснює, рух по рахункам відсутній, у зв’язку з чим він підлягає ліквідації.

 Суд, розглянувши  звіт ліквідатора, вважає за можливе затвердити звіт та ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру банкрута.

Якщо існують будь-які обставини, які суду не відомі, зацікавлена особа вправі звернутися із заявою про перегляд цієї  ухвали за нововиявленими обставинами.

 Враховуючи викладене, а також керуючись ст. 32, п. 6 ст. 40 Закону України  “Про відновлення  платоспроможності  боржника  або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України, суд –

 УХВАЛИВ:

1. Затвердити звіт і ліквідаційний баланс  ліквідатора  - Рогозної Л.М.

2. Банкрута – Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3 (АДРЕСА_1,  ідентифікаційний номер – НОМЕР_1)  – ліквідувати, виключивши  його з  Єдиного державного  реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців.

3. Вимоги всіх кредиторів, не задоволені у зв’язку з недостатністю майна, вважати погашеними.

4. Провадження по справі припинити.

 Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Гайворонський В.І.