Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа

Дата ухвалення рішення:
02.09.2009
Зареєстровано:
29.09.2009
Cуддя:
Вибодовський О.Д.
Оприлюднено:
02.02.2011
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Хмельницької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98

_____

УХВАЛА

про повернення  заяви


"02" вересня 2009 р.№3/01-12/267


Суддя  , розглянувши матеріали

за заявою ВАТ " райффайзен банк Аваль",  Хмельницька обласна дирекція ВАТ "Райффайзен Банк Аваль", м. Хмельницький  

до Приватного підприємця ОСОБА_2, м. Хмельницький

 

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Заява про порушення справи про банкрутство подана відповідно до ст. 6, 7, 11 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Відповідно до абз. 6 п. 1 ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” заява про порушення справи про банкрутство повертається без розгляду з підстав, передбачених п. 6 ст. 63 ГПК України.

У відповідності до п. 6 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи без розгляду, якщо не подано доказів надсилання відповідачеві копії позовної заяви і доданих до неї документів.

Проаналізувавши  заяву та додані до  заяви документи, судом встановлено, що до  заяви не подано доказів надсилання боржнику копії  заяви. Так, в  п. 7 додатків до заяви  вказано „Фінансовий чек про відправку на адресу боржника рекомендованим листом копії  заяви та копій доданих до неї документів” з чого можна зробити висновок, що копії додатків до заяви про порушення справи про банкрутство боржнику не направлено.  

Крім того, фіскальний чек №8175 від 18.08.09р. доданий до  заяви суд не може вважати належним доказом направлення копії  заяви та копій  доданих до  заяви документів, оскільки жодних посилань на це (опис відправлення) вищезазначений чек не містить.

Тому, суд приходить до висновку, що кредитором не додано доказів про направлення боржнику копії заяви про порушення справи про банкрутство та копій  доданих до заяви документів, що підтверджує правомірність повернення заяви про порушення справи про банкрутство без розгляду.

Враховуючи вищезазначене, суд вважає за необхідне повернути заяву про порушення справи про банкрутство заявнику без розгляду, при цьому вказавши, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущених порушень.

Керуючись ст. ст. 7, 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”,  п. 6 ст. 63, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, СУД -

УХВАЛИВ:

Позовні матеріали повернути позивачу без розгляду.

У відповідності з п.2 ст.8 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" від 21.10.93р. №7-93 державне мито у сумі  грн., перераховане за платіжним дорученням №  від , підлягає поверненню.

Додаток: позовна заява і додані до неї матеріали на  аркушах.


Суддя


Віддрук.  прим. :

 - до справи,

 - позивачу,

 - відповідачу.