Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа

Дата ухвалення рішення:
15.09.2009
Зареєстровано:
02.10.2009
Cуддя:
Івашкович І.В.
Оприлюднено:
24.01.2011
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Закарпатської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Адреса: 88000, м.Ужгород, вул.Коцюбинського, 2-а тел.: 61-72-21

_______

УХВАЛА

про повернення заяви про порушення справи про визнання банкрутом

15.09.2009 №


Суддя І.В. Івашкович, розглянувши матеріали за заявою боржника фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, с.Коритняни Ужгородського району

про порушення справи про банкрутство,

ВСТАНОВИВ:

Подана заява не відповідає вимогам, встановленим нормами Закону України” Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”(далі-Закон).

Зокрема, в порушення вимог, передбачених п.1 ст.7 Закону, заяву підписано представником боржника - фізичної особи-підприємця, повноваження якого належним чином не підтверджено. До заяви додано копію довіреності від 04.02.09,не засвідченої в установленому порядку. Окрім того, зі змісту вказаної довіреності випливає, що така видана громадянину ОСОБА_2 громадянином ОСОБА_1 для представництва його інтересів як фізичної особи, а не фізичної особи-підприємця.

Заява не містить повного викладення та документального підтвердження обставин, які б свідчили про наявність ознак неплатоспроможності боржника. Зокрема, доданими до заяви документами не підтверджено наявність у боржника, саме як фізичної особи-підприємця, неоспорюваних грошових зобов’язань перед кредиторами в розмірі, що складає не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати. У заяві не зазначено повних даних про суми всіх боргових вимог кредиторів до боржника,як суб”акта підприємницької діяльності,строку їх виконання,розміру неустойки(штрафів,пені).

В порушення вимог п.2 ст.7 Закону заява боржника не містить всіх відомостей про наявність(або відсутність) у боржника майна ,в т.ч. грошових сум і дебіторської заборгованості; відсутні дані найменування всіх банків, що здійснюють розрахунково-касове і кредитне обслуговування боржника.

В порушення вимог п.3 ст.7 Закону до заяви не додано бухгалтерський баланс або інші документи бухгалтерської звітності на останню звітну дату. Окрім того, заява не містить повного переліку і опису заставленого майна за усіма кредитними договорами із зазначенням місцязнаходження та вартості такого майна на момент виникнення права застави.

Вищевказані обставини є підставою для повернення заяви про порушення справи про банкрутство у відповідності до п.1 ст.9 Закону.

На підставі вищенаведеного, керуючись ст.ст. 1,6,7,9 Закону України ”Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд

УХВАЛИВ:

1.Заяву від 09.09.09 боржника фізичної особи-підприємця ОСОБА_1(с. Коритняни Ужгородського району) про порушення справи про банкрутство повернути без розгляду.

2.Повернути заявнику заяву від 09.09.09 та додані до неї документи згідно з додатком.

3.Держмито в розмірі 85 грн., сплачене згідно платіжної квитанції №11088.153.3 від 10.09.09 повернути платнику із державного бюджету.

Ухвалу може бути оскаржено в порядку ,передбаченому Господарським процесуальним кодексом України.


Суддя І.В.Івашкович.