Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 25/95/09

Дата ухвалення рішення:
02.07.2009
Зареєстровано:
28.07.2009
Cуддя:
Дьоміна А.В.
Оприлюднено:
02.02.2011
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Запорізької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

02.07.09 Справа № 25/95/09

суддя Дьоміна А.В.

Кредитор –Куйбишевська міжрайонна державна податкова інспекція Запорізької області, смт. Куйбишеве Запорізької області, 71001, вул. Леніна, 49

боржник –Суб’єкт підприємницької діяльності –фізична особа ОСОБА_2, АДРЕСА_1, ідент. номер НОМЕР_1

Суддя Дьоміна А.В.

Присутні:

Від кредитора –Карпов С.М. дов.№60 від 19.11.2008.

Ліквідатор –Клименко О.Ю.

На розгляд господарського суду Запорізької області подано звіт та ліквідаційний баланс Суб’єкта підприємницької діяльності –фізичної особи ОСОБА_2, АДРЕСА_1, якого визнано банкрутом постановою суду від 15.04.2009.

Заслухавши пояснення представника кредитора та ліквідатора, вивчивши подані документи: звіт та ліквідаційний баланс банкрута, судом встановлено, що ліквідатором до реєстру вимог кредиторів включено лише ініціюючого кредитора Куйбишевську МДПІ Запорізької області з вимогами до банкрута у розмірі 5 318 712,42 грн., з них: 3 777 926,18 грн. –3-тя черга, 1 540 786,24 грн. –6-та черга.

Кредиторська заборгованість залишилась не погашеною у зв’язку з відсутністю майна та грошових коштів у підприємства-банкрута.

Оцінивши звіт та ліквідаційний баланс, матеріали, що стосуються здійснення ліквідаційної процедури, суд вважає за необхідне звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута затвердити.

Згідно ч. 2, 3 ст. 49 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” після завершення розрахунків з кредиторами громадянин-підприємець, визнаний банкрутом, звільняється від подальшого виконання вимог кредиторів, що були заявлені після визнання громадянина-підприємця банкрутом, за винятком вимог кредиторів щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров'ю громадян, вимог щодо стягнення аліментів, а також інших вимог особистого характеру, які не були задоволені в порядку виконання постанови господарського суду про визнання громадянина-підприємця банкрутом або які погашені частково чи не заявлені після визнання громадянина-підприємця банкрутом, можуть бути заявлені після закінчення провадження у справі про банкрутство громадянина-підприємця відповідно в повному обсязі або в незадоволеній їх частині в порядку, встановленому цивільним законодавством України.

Протягом п'яти років після визнання громадянина-підприємця банкрутом не може бути порушено провадження у справі про банкрутство за його заявою. У разі визнання громадянина-підприємця банкрутом за заявою кредитора протягом п'яти років після завершення розрахунків з кредиторами такий громадянин-підприємець не звільняється від подальшого виконання вимог кредиторів. Не задоволені вимоги кредиторів можуть бути заявлені в порядку, встановленому цивільним законодавством України.

Керуючись ст.ст. 34, 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

Ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора затвердити.

Підприємницьку діяльність –Суб’єкта підприємницької діяльності –фізичної особи ОСОБА_2, АДРЕСА_1, ідент. номер НОМЕР_1 - припинити.

Провадження у справі припинити.

Вимоги не задоволені за недостатністю майна вважати погашеними.

Копію ухвали направити кредитору, банкруту, ліквідатору Клименко О.Ю., Головному управлінню статистики у Запорізькій області, ВДВС Куйбишевського РУЮ, державному реєстратору Куйбишевської районної адміністрації, Запорізькому обласному відділу з питань банкрутства.


Суддя А.В. Дьоміна

дата затвердження ліквід.балансу 02.07.09


Судовий реєстр по справі 25/95/09

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
6042639 Ухвала 02.07.2009 Дьоміна А.В. Господарський суд Запорізької області Господарське
5396190 Постанова 15.04.2009 Дьоміна А.В. Господарський суд Запорізької області Господарське