Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 21/129-08-4543     

Дата ухвалення рішення:
29.05.2009
Зареєстровано:
22.06.2009
Cуддя:
Зеленов Г.М.
Оприлюднено:
11.02.2011
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

 

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________

УХВАЛА

ПРО ПРИПИНЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

"29" травня 2009 р.  Справа  № 21/129-08-4543

За заявою: Державної податкової інспекції у Приморському районі м. Одеси  (надалі –ДПІ у Приморському районі м. Одеси);

до Боржника: Суб’єкта підприємницької діяльності –фізичної особи ОСОБА_2  (АДРЕСА_1. Ідентифікаційний номер НОМЕР_1);

про визнання відсутнього боржника банкрутом.  

Господарський суд Одеської області у складі:

судді - ЗЕЛЕНОВА Г.М.,

секретаря судового засідання  - СУСЛОВ М.В.;

за участю представників сторін:

від кредитора: не з’явився, не зважаючи на те, що був повідомлені належним чином.

ліквідатор: арбітражний керуючий Єгорова В.Г., ліцензія серії НОМЕР_2, від 09.02.2005р

 СУТЬ СПОРУ: 24.10.2008р. Заявник, ДПІ у Приморському районі м. Одеси, звернувся до господарського суду із заявою про визнання банкрутом Суб’єкта підприємницької діяльності –ОСОБА_2, оскільки останній неспроможний виконати свої зобов’язання щодо сплати податків до бюджету після настання встановленого строку їх сплати на загальному суму у розмірі 3 135 грн. 84 коп., з яких 262 грн. 50 коп. –сума заборгованості, нарахована за порушення законодавства про патентування, 2 400 грн. 00 коп. –сума заборгованості нарахованих адміністративних штрафів та заборгованість у розмірі 445 грн. 86 коп. –заборгованість по єдиному податку на підприємницьку діяльність.

 Ухвалою господарського суду від 28.10.2008р. порушено провадження по справі № 21/129-08-4543 та введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Постановою господарського суду від 09.12.2008 р. Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_2 визнано банкрутом, відносно нього відкрита ліквідаційна процедура передбачена ст.ст. 22-26, 29-34, 47-49,  52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та зобов’язано Одеський обласний відділ з питань банкрутства подати у 7-денний строк господарському суду кандидатуру ліквідатора з числа працівників державного органу з питань банкрутства.

05.02.2009р. на виконання п. 9 постанови господарського суду від 09.12.2008р. від Одеського обласного відділу з питань банкрутства надійшов лист з пропозицією призначення ліквідатором боржника Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_2 арбітражного керуючого Єгорову Валентину Григорівну, яка діє на підставі ліцензії серії НОМЕР_2, від 09.02.2005р., яка мешкає за адресою: Одеська обл.., АДРЕСА_2

 Ухвалою господарського суду від 25.02.2009р. ліквідатором  Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_2 призначено  арбітражного керуючого Єгорову Валентину Григорівну діючого на підставі  ліцензії Міністерства економіки України серії НОМЕР_3 від 09.02.2005р., якого було зобов’язано  провести дії відповідно до ст.ст. 22-34, 47-49,52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, після завершення усіх розрахунків із кредиторами подати до господарського суду Одеської області звіт та ліквідаційний баланс на затвердження.

29.05.2009р. до господарського суду Одеської області від ліквідатора Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_2 – арбітражного керуючого Єгорової В.Г. надійшов ліквідаційний звіт та ліквідаційний баланс банкрута, в якому відображені  тільки  пасиви підприємства - банкрута і який засвідчує  відсутність майна банкрута.  

 Розглянувши у відкритому судовому засіданні наявні матеріали у справі,  ліквідаційний баланс, заслухавши звіт ліквідатора, господарський суд встановив, що звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс підлягають затвердженню, а провадження у справі припиненню з наступних підстав:

Згідно з наданого до господарського суду звіту ліквідатора вбачається, що в ході здійснених ліквідатором банкрута заходів, спрямованих на пошук майна банкрута, майнових активів останнього не виявлено, рухомого та нерухомого майна не виявлено.

 Відповідно до довідки РЕВ 1-го МРВ ДАІ УМВС України в Одеській області від 30.12.2005 р. за Суб’єктом підприємницької діяльності ОСОБА_2 станом на 29.12.2005р. транспортних засобів не зареєстровано.

На підставі довідки філії КП „ОМБТІ та РОН ” від 27.01.2006р. за № 8933  за  Суб’єктом підприємницької діяльності ОСОБА_2  на праві власності об'єкти нерухомого майна не зареєстровані.

 Ліквідатором письмово повідомлення про визнання господарським судом відсутнього боржника Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_2 - банкрутом усіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника в тому числі  банківські установи боржника, ДВС, державні органи, які здійснюють контроль  за правильністю та своєчасністю сплати обов'язкових платежів та зборів.

У процесі ліквідаційної процедури заяв від інших кредиторів до суду не надходило.

Таким чином, борг перед кредиторами не погашено за відсутністю у боржника майнових активів.

 Скарг на дії ліквідатора за час його роботи до господарського суду не надходило.

Від  кредитора заперечень щодо звіту  ліквідатора та ліквідаційного балансу та припиненню провадження у справі до господарського суду не надходило.

За таких обставин, господарський суд вважає за можливе затвердити звіт ліквідатора по справі № 21/90-08-3550 і ліквідаційний баланс банкрута –Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_2, та зобов’язати державного реєстратора у порядку, передбаченому ст.ст. 33, 39,50 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців” від 15.05.2003 р. № 755-ІV, провести державну реєстрацію припинення юридичної особи –Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_2  й внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи, у зв’язку з визнанням її банкрутом, а також передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про внесення такого запису.

 На підставі викладеного, керуючись п. 7 ст. 12, ст.ст. 24, 32, п. 6 ст. 40, ст.ст. 47-49, ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п. 6 ст. 80, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд ,-

У Х В А Л И В:

1. Затвердити звіт ліквідатора по справі № 21/129-08-4543 про визнання відсутнього боржника Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_2 –банкрутом.

2. Затвердити ліквідаційний баланс Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_2  (АДРЕСА_1. Ідентифікаційний номер НОМЕР_1).

3. Вимоги кредиторів, незадоволені за відсутністю майна банкрута, вважати погашеними.

4. Вимоги, що заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, або не заявлені взагалі, не розглядаються й вважаються погашеними відповідно до п. 5 ст. 31 Закону України  “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

5. Скасувати мораторій на задоволення вимог кредиторів, введений ухвалою господарського суду від 26.08.2008 р.

6. Зобов’язати ліквідатора передати фінансово-господарські документи банкрута до архівних організацій для подальшого зберігання згідно із законодавством.

7. Вимоги кредиторів щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю та здоров’ю громадян, вимоги щодо стягнення аліментів, а також інші вимоги особистого характеру, які не були задоволені в порядку виконання постанови господарського суду про визнання громадянина-підприємця банкрутом або які погашені частково чи не заявлені після визнання громадянина - підприємця банкрутом, можуть бути заявлені після закінчення провадження по справі про банкрутство громадянина-підприємця відповідно в повному обсязі або в незадоволеній їх частині в порядку, встановленому цивільним законодавством України.

8. Державному реєстратору виконавчого комітету Одеської міської ради на підставі судового рішення внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи –Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_2 (АДРЕСА_1. Ідентифікаційний номер НОМЕР_1) у зв’язку з визнанням її банкрутом, про що повідомити господарський суд Одеської області.  

9. Державному реєстратору виконавчого комітету Одеської міської ради внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців запис про судове рішення щодо припинення провадження у справі про банкрутство юридичної особи –Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_2  (АДРЕСА_1. Ідентифікаційний номер НОМЕР_1) та передати органам статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування та юридичній особі – Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_2 повідомлення про проведення державної реєстрації припинення та знаття з обліку.

10. Ліквідатору повідомити державний орган із питань банкрутства про завершення ліквідаційної процедури.

11. Припинити повноваження ліквідатора.

12. Провадження у справі № 21/129-08-4543 - припинити.

13. Копію ухвали надіслати: кредиторам, ліквідатору, державному реєстратору виконавчого комітету Одеської міської ради (для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи –Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_2  (АДРЕСА_1. Ідентифікаційний номер НОМЕР_1), Одеському обласному відділу з питань банкрутства, Другому відділу Державної виконавчої служби Приморського районного управління юстиції у  м. Одесі.

Ухвала набирає законної сили з дня її прийняття.


Суддя Зеленов Г.М.


 


Судовий реєстр по справі 21/129-08-4543     

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
6040369 Ухвала 29.05.2009 Зеленов Г.М. Господарський суд Одеської області Господарське
6084483 Ухвала 20.05.2009 Зеленов Г.М. Господарський суд Одеської області Господарське
5302096 Ухвала 25.02.2009 Зеленов Г.М. Господарський суд Одеської області Господарське
5282866 Ухвала 09.02.2009 Зеленов Г.М. Господарський суд Одеської області Господарське