Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б-24/88-06

Дата ухвалення рішення:
14.09.2009
Зареєстровано:
29.09.2009
Cуддя:
Плахов О.В.
Оприлюднено:
02.02.2011
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Харківської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу

"14" вересня 2009 р. Справа № Б-24/88-06

вх. № 10715/2-24

Суддя господарського суду Плахов О.В.

при секретарі судового засідання Сергієнко О. Є.

За участю:

представник кредитора - Власенко Наталія Миколаївна, дов. № 614/06 від 01.07.09 р., ВВД ФСС НВВ та ПЗ у Дергачівському районі Харківської області;

представник кредитора ХОЦЗ - Петровський Сергій Миколайович, дов. № ХОЦЗ-02-55 від 08.01.08 р.;

ліквідатор - арбітражний керуючий Немашкалов В.В., ліцензія НОМЕР_1 від 26.02.09 р.

По справі за заявою Дергачівська МДПІ Харківської області м. Дергачі

до Товариство з обмеженою відповідальністю "Горизонт", код 30886935, с. Слатине

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Ліквідатор – арбітражний керуючий Немашкалов В.В. надав суду звіт про виконану роботу по ліквідації банкрута, ліквідаційний баланс і документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури підприємства, визнаного судом банкрутом.

До суду надійшло клопотання комітету кредиторів про затвердження ліквідаційного звіту та ліквідаціного балансу, а також клопотання ліквідатора про затвердження суми оплати послуг та витрат арбітражного керуючого Немашкалова В.В.

Розглянувши наданий суду звіт ліквідатора і ліквідаційний баланс, документи, що свідчать про виконання ліквідаційної процедури, вислухавши пояснення ліквідатора, суд встановив, що після визнання Товариства з обмеженою відповідальністю "Горизонт", код 30886935 банкрутом, призначення ліквідатора і відкриття ліквідаційної процедури, ліквідатором звільнено керівника підприємства і робітників підприємства, здійснено заходи по виявленню з метою поверненню до складу ліквідаційної маси активів банкрута.

Згідно отриманих відповідей від Харківської обласної державної адміністрації інспекції державного технічного нагляду, Харківської регіональної філії Центру державного земельного кадастру за банкрутом майна не зареєстровано.

Ліквідатором направлено до Слатинського КП ТІ "Інвентаризатор" запит щодо наявності майна, яке зареєстроване на праві власності за ТОВ "Горизонт". Згідно отриманої відповіді від 05.02.09 р., зазначено, що на праві власності банкруту належать підвал для зберігання цибулі, двоквартирний житловий будинок (2 квартири приватизовано), та двоквартирний житловий будинок (1 квартира приватизована). З метою передачи неприватизованої квартири (об*єкта житлового фонду) до власності територіальної громади ліквідатором направлений запит до Слатинської селищної ради та отримана відповідь від 25.08.09 р., в якій зазначено, що дана двокімнатна квартира приватизована 21.08.09 р.

Ліквідатором отримано з ВДВС Харківської області відповідь про припинення виконавчих проваджень, виконавчі документи згідно зведеного виконавчого провадження направлено ліквідатору.

Ліквідатором здійснено інвентаризацію майна, проведено незалежну експертну оцінку майна та реалізовано майно. Загальна сума коштів, отриманих від продажу становить 66333,34 грн.

Кошти, отримані в ході виконання ліквідаційної процедури в сумі 85639,41 грн. були направлені на здійснення заходів по ліквідації банкрута, оплату послуг ліквідатора та відшкодування витрат, про що свідчать надані ліквідатором докази та авансовими звітами. У зв*язку з недостатністю коштів, отриманих в ході проведеня ліквідаційної процедури, погашення кредиторських вимог не проводилось.

Ліквідатор виконав інші заходи по ліквідації банкрута, а саме: закрив всі банківські рахунки банкрута в установах банків, документи довгострокового зберігання передав до архіву, печатки і штампи банкрута знешкоджені, про що суду надані відповідні довідки, ліквідатор сповістив державні органи про закінчення ліквідаційної процедури.

Розглянувши клопотання голови комітету кредиторів та ліквідатора про затвердження суми оплати послуг та витрат арбітражного керуючого Немашкалова В.В. на загальну суму 12618,62 грн., суд визнає його обгрунтованим, таким, що відповідає Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та задовольняє заявлене клопотання.

Розглянувши клопотання голови комітету кредиторів про затвердження ліквідаційного звіту та ліквідаційного балансу, наданий суду звіт про роботу ліквідатора і ліквідаційний баланс, враховуючи, що ліквідатор виконав всі роботи по ліквідації банкрута, суду надані документи, що свідчать про ліквідацію банкрута, у тому числі, ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю в зв’язку з відсутністю активів, які можна було б направити на погашення кредиторської заборгованості, при таких обставинах суд вважає за необхідне затвердити ліквідаційний баланс, припинити провадження по справі і сповістити державні органи про ліквідацію банкрута.

Керуючись ст. 86 ГПК України, ст.ст. 32, 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, -

УХВАЛИВ:

Затвердити звіт про оплату послуг та витрати ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "Горизонт", код 30886935 арбітражного керуючого Немашкалова Володимира Васильовича, ліцензія арбітражного керуючогоНОМЕР_2 від 09.02.05 р.

Затвердити наданий суду ліквідаційний звіт.

Ліквідувати юридичну особу – товариство з обмеженою відповідальністю „Горизонт”, зареєстроване 05.04.2000р. Дергачівською районною державною адміністрацією Харківської області, рішення № Ф0010322, код 30886935, зміни до статуту зареєстровані „26” травня 2005 року, номер запису 14561050001000216, місцезнаходження: 62321, Харківська область, Дергачівський район, с. Слатине, вул. Леніна, 54

Визнати вимоги кредиторів, не задоволені за недостатністю майна банкрута, погашеними.

Зобов’язати державного реєстратора провести державну реєстрацію припинення юридичної особи- банкрута, внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та направити органам державної статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування повідомлення про проведення державної реєстрації припинення для знаття юридичної особи з обліку.

Зобов'язати державні органи, в яких знаходився на обліку банкрут, зняти з обліку Товариство з обмеженою відповідальністю "Горизонт", код 30886935.

Провадження по справі припинити.

Ухвалу направити ліквідатору, кредиторам, Харківському обласному управлінню державної статистики, державному органу з питань банкрутства, державному реєстратору.


Суддя Плахов О.В.