Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 25/62/06-16/154/08-25/21/09

Дата ухвалення рішення:
16.09.2009
Зареєстровано:
02.10.2009
Cуддя:
Дьоміна А.В.
Оприлюднено:
21.01.2011
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Запорізької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

 

16.09.09 Справа №  25/62/06-16/154/08-25/21/09

суддя  

Кредитори –1/ Пологівська міжрайонна державна податкова інспекція, м. Пологи Запорізької області, 70600, вул. Жовтнева, 9

2/ Управління Пенсійного фонду України в Чернігівському районі Запорізької області, смт. Чернігівка Запорізької області, 71200, вул. Леніна, 403

3/ Чернігівський районий центр зайнятості, смт. Чернігівка Запорізької області, 71200, вул. Леніна, 391

банкрут –Приватний підприємець ОСОБА_1, АДРЕСА_1

ліквідатор - арбітражний керуючий Сєдова Н.І.

Суддя  Дьоміна А.В.

Присутні:

Від кредитора –1.Іванов С.Ф. дов.№2009/І/10 від 25.03.2009.

Ліквідатор –Сєдова Н.І.

 

На розгляд господарського суду Запорізької області подано звіт та ліквідаційний баланс Приватного підприємця ОСОБА_1, смт. Чернігівка Чернігівського району Запорізької області, якого визнано банкрутом постановою суду від 27.03.2006.

Заслухавши пояснення представника кредитора та ліквідатора, вивчивши подані документи: звіт та ліквідаційний баланс банкрута, судом встановлено, що ліквідатором до реєстру вимог кредиторів включено наступних кредиторів:

1/ Пологівська міжрайонна державна податкова інспекція з вимогами до банкрута у розмірі 6547,03 грн., з них: 6302,62 грн. –3 черга, 344,41 грн. –6 черга;

2/ Управління Пенсійного фонду України в Чернігівському районі Запорізької області з вимогами до банкрута у розмірі 6619,43 грн. –2 черга;

3/ Чернігівський районий центр зайнятості з вимогами до банкрута у розмірі 405,53 грн. –2 черга.

Згідно наданого суду звіту арбітражного керуючого про оплату послуг та витрати ліквідатора його заробітна плата та витрати по ліквідпроцедурі склали 20 250,67 грн. та віднесені до першої черги задоволення.

В процесі проведення ліквідаційної процедури ліквідатором виявлені грошові кошти у сумі 19 040,00 грн., які належать Приватному підприємцю ОСОБА_1, смт. Чернігівка Чернігівського району Запорізької області та на даний час знаходяться на дипозитному рахунку у ВДВС Бородянського РУЮ Київської області.

Відповідно ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” у першу задовольняються витрати на оплату праці арбітражних керуючих (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора).

Таким чином вказані кошти слід перерахувати ліквідатору ПП ОСОБА_1 Седовій Н.І. для погашення її заробітної плати та витрат по ліквідпроцедурі відповідно ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Представник Пологівської МДПІ у судовому засіданні проти вищевикладеного не заперечував.

 Заборгованість перед кредиторами залишилась не погашеною у зв’язку з відсутністю майна та грошових коштів у підприємця-банкрута.

Оцінивши звіт та ліквідаційний баланс, матеріали, що стосуються здійснення ліквідаційної процедури, суд вважає за необхідне звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс банкрута затвердити.

Згідно ч. 2, 3 ст. 49 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” після завершення розрахунків з кредиторами громадянин-підприємець, визнаний банкрутом, звільняється від подальшого виконання вимог  кредиторів,  що  були  заявлені  після визнання громадянина-підприємця  банкрутом,  за  винятком  вимог кредиторів щодо відшкодування шкоди,  заподіяної життю та  здоров'ю  громадян,  вимог щодо стягнення аліментів,  а також інших вимог особистого характеру, які не були задоволені в порядку виконання постанови  господарського  суду  про визнання громадянина-підприємця банкрутом або які погашені частково чи не заявлені після визнання громадянина-підприємця банкрутом, можуть бути заявлені після закінчення провадження у справі про банкрутство громадянина-підприємця відповідно в повному обсязі або в незадоволеній їх частині  в порядку,  встановленому  цивільним законодавством України.

 Протягом п'яти років після визнання громадянина-підприємця банкрутом  не  може  бути  порушено  провадження  у справі про банкрутство за його заявою. У разі  визнання  громадянина-підприємця  банкрутом за заявою кредитора протягом п'яти років після  завершення  розрахунків  з кредиторами такий  громадянин-підприємець  не  звільняється  від подальшого виконання вимог кредиторів. Не задоволені  вимоги  кредиторів  можуть  бути  заявлені в порядку, встановленому цивільним законодавством України.

Керуючись ст.ст. 34, 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

 Ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора затвердити.

 Підприємницьку діяльність –Приватного підприємця ОСОБА_1, АДРЕСА_1, ідент. номер НОМЕР_1 - припинити.

 Провадження у справі припинити.

 Вимоги не  задоволені  за  недостатністю  майна  вважати  погашеними.

 Зобов’язати ВДВС Бородянського РУЮ Київської області перерахувати ліквідатору Сєдовій Наталії Іванівни ідент. код НОМЕР_2 (р/рахунок НОМЕР_4 в Дирекції АБ “Діамант”, м. Запоріжжя, МФО 320854) залишок грошових коштів у розмірі 19040,00 грн., отриманих від реалізації майна Приватного підприємця ОСОБА_1 - ідентифікаційний номер НОМЕР_3, в рахунок погашення її заробітної плати та витрат по ліквідаційній процедурі, відповідно ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Копію ухвали направити кредиторам, банкруту, ліквідатору Сєдовій Н.І., Головному управлінню статистики у Запорізькій області, ВДВС Пологівського РУЮ, державному реєстратору Пологівської районної адміністрації, Запорізькому обласному відділу з питань банкрутства, ВДВС Бородянського РУЮ Київської області (07800, м. Бородянка Київської області, вул. Комуністична 2).


Суддя  А.В. Дьоміна

дата затвердження ліквід.балансу 16.09.09