Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5/120-Б

Дата ухвалення рішення:
23.06.2009
Зареєстровано:
30.06.2009
Cуддя:
Грамчук І.В.
Оприлюднено:
10.02.2011
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Хмельницької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98

___

У Х В А Л А"23" червня 2009 р.Справа № 5/120-Б


Господарський суд Хмельницької області у складі головуючого судді Грамчука І.В. при секретарі судового засідання Атаманчук І.А., розглянувши у відкритому судовому засіданні матеріали справи

За заявою Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому

про визнання банкрутом приватного підприємця ОСОБА_1 м. Хмельницький

За участю представників сторін :

заявника : представники не з’явились

боржника : представники не з’явилисьЗаява про порушення провадження справи про банкрутство подана заявником з посиланням на ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Кредитором в заяві, зокрема, зазначено, що приватний підприємець ОСОБА_1 не подає податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності до Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому більше року, а саме з травня 2008р. Транспортні засоби, на які може бути звернено стягнення податкової заборгованості в боржника відсутні, що підтверджується довідкою УДАІ УМВС України в Хмельницькій області № 5/3572 від 31.03.2009р. Згідно повідомлення Хмельницького бюро технічної інвентаризації № 604519 від 18.02.2009р. за ОСОБА_1 на праві приватної власності нерухоме майно не рахується.

Станом на 17 червня 2009р. та час звернення до суду за боржником рахується податковий борг до бюджету в розмірі 726 грн. 82 коп., що підтверджується довідкою про заборгованість боржника.

Неподання податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності до органів державної податкової служби є підставою для порушення провадження у справі в порядку ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Представники ініціюючого кредитора та боржника до суду не прибули, витребуваних судом документів не надали, а тому підготовче засідання у справі слід відкласти на іншу дату.

З огляду на викладене, керуючись ст.ст. 8, 11, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” та ст.ст. 65, 86 Господарського процесуального кодексу України, СУД-

У х в а л и в:

Підготовче засідання господарського суду у справі № 5/120-Б про визнання банкрутом приватного підприємця ОСОБА_1 АДРЕСА_1 відкласти на 9 год. 15 хв. "1" липня 2009р.

Повторно витребувати у заявника оригінали доказів на підтвердження викладених у заяві обставин в контексті вимог Цивільного кодексу України та Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців", а також повноважень посадової особи, що підписала заяву до суду із доказами надіслання копії заяви із доданими документами боржнику.

Повторно зобов’язати кредитора до дати проведення судового засідання запропонувати суду погоджену кандидатуру арбітражного керуючого - ліквідатора або надати згоду на затвердження ліквідатором боржника –ініціюючого процес кредитора, а також надати на розгляд суду подану боржником останню податкову звітність.

Повторно зобов’язати боржника надати суду письмове пояснення по справі, яке має містити:

наявні заперечення щодо вимог заявника,

загальну суму заборгованості боржника перед кредиторами у т.ч. по заробітній платі працівникам, а також заборгованості по податках і зборах (обов’язкових платежах),

відомості про наявне майно, у тому числі і кошти, які знаходяться на його рахунках у банках чи інших фінансово-кредитних установах, зазначити поштові адреси всіх банків чи інших фінансово-кредитних установ в яких відкрито рахунки у національній та іноземній валюті,

розшифровку усіх сум боргу по кожному кредитору окремо, також окремо по кожному дебітору, дані по заборгованості по заробітній платі перед найманими працівниками, а також заборгованості по податкам і зборам, перелік та повний опис заставленого майна,

Повторно зобов'язати державного реєстратора за місцем реєстрації боржника надати відомості про засвідчення факту набуття або позбавлення статусу підприємця ОСОБА_1 АДРЕСА_1 ід.код НОМЕР_1.

Ухвалу надіслати кредитору, боржнику та Державному реєстратору за місцем реєстрації боржника.


Суддя Грамчук І.В.

Судовий реєстр по справі 5/120-Б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
6206726 Ухвала 01.07.2009 Грамчук І.В. Господарський суд Хмельницької області Господарське
5998856 Ухвала 23.06.2009 Грамчук І.В. Господарський суд Хмельницької області Господарське
6246891 Ухвала 19.06.2009 Грамчук І.В. Господарський суд Хмельницької області Господарське