Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 15/416-б

Дата ухвалення рішення:
15.10.2009
Зареєстровано:
22.10.2009
Cуддя:
Хоменко М.Г.
Оприлюднено:
19.07.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд м. Києва
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД  міста КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44 тел. 230-31-34

___

УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ

У СПРАВІ ПРО БАНКРУТСТВО15.10.09 Справа № 15/416-б.Суддя , розглянувши заяву  Компанії "Кронт дірект інвест лімітед" ("KRONT DIRECT INVEST LIMITED")

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Консалтингова Група "Діа Траст" (код ЄДРПОУ 33403262)

про визнання банкрутом,

визнав подані матеріали достатніми для прийняття  заяви до розгляду.

Керуючись ст.ст. 1-2, 4-8, 11-12, 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст.ст. 64, 65, 86 ГПК України -

СУДДЯ УХВАЛИВ:

1. Порушити провадження у справі та прийняти  заяву до розгляду.

2. Розгляд справи у судовому засіданні призначити на  21.10.09  о 14:40. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду міста Києва у  залі судових засідань № 15.

3.Викликати для участі у засіданні представників заявника та боржника, явку яких визнати обоа"язковою.

4. Зобов'язати заявника надати суду:

- докази щодо уповноваження особи, яка підписала заяву про порушення провадження у справі про банкрутство;

- докази про фактичне припинення підприємницької діяльності боржником;

- відомості про майновий стан боржника, список можливих кредиторів та санаторів, розрахунки сум, що стягуються;

- довідку статуправління про включення боржника до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України станом на час розгляду справи;

- довідку обслуговуючого боржника банку на день розгляду справи про стан погашення заборгованості;

- заяву про проведення ліквідаційної процедури власними силами або кандидатуру арбітражного керуючого.

5.  Зобов’язати заявника надати суду письмові докази від державного органу реєстрації про наявність в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (далі - Єдиний державний реєстр) відомостей про відсутність юридичної особи-боржника за її місцезнаходженням, а саме - витяг або довідку з Єдиного державного реєстру з записом "юридична особа відсутня за місцезнаходженням".

Відповідно до ч. 5 ст. 17 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб–підприємців" в Єдиному державному реєстрі містяться також відомості про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням, про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу, а також відомості про зарезервовані найменування юридичних осіб.

Відповідно до вимог ч.ч. 1, 3 ст. 18 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб–підприємців", якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, були внесені до нього, то такі відомості вважаються достовірними і можуть бути використані в спорі з третьою особою, доки до них не внесено відповідних змін, якщо відомості, які підлягають внесенню до Єдиного державного реєстру, не були до нього внесені, вони не можуть бути використані в спорі з третьою особою.

Згідно з ч. 7 ст. 19 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб–підприємців" не пізніше тринадцяти місяців з дня подачі (надіслання рекомендованим листом) останньої реєстраційної картки, що містить відомості про юридичну особу, юридична особа зобов'язана подати (надіслати рекомендованим листом) державному реєстратору реєстраційну картку встановленого зразка про підтвердження відомостей про юридичну особу.

Відповідно до положень ч. 8 ст. 19 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб–підприємців" якщо до Єдиного державного реєстру не внесено запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням, то в разі неодержання реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу в установлений частиною сьомою цієї статті строк, а також у разі одержання державним реєстратором від органу державної податкової служби повідомлення встановленого зразка про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням державний реєстратор зобов'язаний у строк, що не перевищує десяти робочих днів з дати, яка встановлена для подання реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу, або з дати одержання повідомлення від органу державної податкової служби, направити рекомендованим листом юридичній особі повідомлення про необхідність подання державному реєстратору реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу.

У разі повернення до державного реєстратора рекомендованого листа з відміткою відділення зв'язку про відсутність юридичної особи за вказаною адресою або неподання юридичною особою протягом місяця з дати направлення їй відповідного повідомлення реєстраційної картки про підтвердження відомостей про юридичну особу державний реєстратор повинен внести до Єдиного державного реєстру запис про відсутність юридичної особи за її місцезнаходженням або запис про відсутність підтвердження відомостей про юридичну особу.

Крім того, зобов’язати заявника надати суду докази про внесення державним реєстратором запису до Єдиного державного реєстру про порушення провадження у справі про банкрутство відповідно до  ч. 1 ст. 39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців".

Уповноважити заявника на одержання від державного реєстратора доказів про внесення відповідних записів до Єдиного державного реєстру на підставі ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство для надання у судовому засіданні.

Також зобов’язати заявника надати суду докази наявності або відсутності активів боржника, у разі наявності активів боржника надати суду кандидатуру арбітражного керуючого, угоду на оплату праці між кредитором та арбітражним керуючим відповідно до Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та надати відповідну ліцензію арбітражного керуючого.

Крім того, зобов’язати заявника надати суду належним чином засвідчену довіреність представника в матеріали справи, станом на день слухання справи надати суду в судове засідання довідки з обслуговуючих банків про наявність відкритих рахунків із зазначенням МФО банків, а також надати суду довідки з органів статистики про включення заявника та боржника до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (в оригіналах і копіях).

6. Попередити заявника про наслідки неподання ним витребуваних судом документів або нез’явлення представника заявника на виклик в судове засідання без поважних причин, що передбачені п. 5 ч. 1 ст. 81 ГПК України.

7.  Витребувати від ВАТ КБ "Інтербанк" інформацію про рух коштів на рахунку боржника протягом останнього року та про залишок коштів на рахунках боржника, а також інформацію про відкриття/закриття боржником рахунків в установі банку. Інформацію подати у строк до  21.10.2009.

8.  Зобов'язати Державну податкову інспекцію у Печерському районі м. Києва у семиденний термін поінформувати господарський суд про підприємницьку діяльність боржника, зокрема, щодо останньої дати подання боржником документів бухгалтерської звітності та податкових декларацій, а також відомості щодо зміни адреси боржника; надати відомості про відкриття та закриття боржником рахунків у банківських установах. У випадку припинення підприємницької діяльності боржником, зазначити про це в інформації, що подається.

9. Зобов’язати державного реєстратора за місцезнаходженням боржника не пізніше наступного робочого дня з дати надходження ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство внести до Єдиного державного реєстру запис про порушення провадження у справі про банкрутство боржника відповідно до ч. 1 ст. 39 Закону України "Про  державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців", про внесення запису повідомити суд  не пізніше п'яти робочих днів з дати надходження ухвали про порушення провадження у справі про банкрутство.

10. Зобов'язати боржника надати суду:

- відповідно до ст. 11 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" до дати проведення судового засідання подати до господарського суду та заявнику відзив на заяву про порушення справи про банкрутство.

11. Учасникам процесу письмові докази, представлені суду, оформити відповідно до вимог ст. 36 ГПК України, оригінали документів надати суду для огляду в судовому засіданні.

12. Ввести процедуру розпорядження майном боржника.

13. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів у відповідності зі ст. 12 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

14. Копію ухвали для відома та з метою запобігання фіктивного банкрутства підприємства та умисного банкрутства направити в:

- Прокуратуру м. Києва;

- Прокуратуру за місцезнаходженням боржника;

- Державну податкову адміністрацію у м. Києві, м. Київ, вул. Шолуденка, 33/19 (Управління по забезпеченню оперативно-правового супроводження матеріалів ДПС в судових установах УПМ ДПА в м. Києві).

15. Копію ухвали направити:

-  заявнику (рекомендованим листом з повідомленням про вручення);

- боржнику (рекомендованим листом з повідомленням про вручення);

-  установі банку боржника;

-  Київському управлінню з питань банкрутства (м. Київ, вул. Любченка, 15);

-  державній виконавчій службі за місцезнаходженням боржника;

- державному реєстратору за місцезнаходженням боржника для виконання вимог ст. 39 Закону України "Про  державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" щодо виконання цієї ухвали та внесення до Єдиного державного реєстру запису про судове рішення про порушення провадження у справі про банкрутство, а також щодо повідомлення органів статистики, державної податкової служби, Пенсійного фонду України, фондів соціального страхування про внесення до Єдиного державного реєстру такого запису (рекомендованим листом з повідомленням про вручення);

- державній податковій інспекціїї за місцезнаходженням боржника.


  Суддя   М.Г. Хоменко

Судовий реєстр по справі 15/416-б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
19021526 Ухвала 28.10.2011 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
19021424 Ухвала 26.10.2011 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
19021528 Ухвала 26.10.2011 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
18720180 Ухвала 12.10.2011 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
17914474 Ухвала 17.08.2011 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
17886837 Ухвала 10.08.2011 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
17882878 Ухвала 01.08.2011 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
14763687 Ухвала 08.04.2011 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
14430896 Ухвала 22.02.2011 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
13725078 Ухвала 08.02.2011 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
13510628 Ухвала 11.01.2011 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
13424970 Ухвала 08.12.2010 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
12523578 Ухвала 17.11.2010 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
12200436 Ухвала 21.10.2010 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
10242749 Постанова 16.06.2010 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
10258478 Ухвала 08.06.2010 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
8245911 Ухвала 20.01.2010 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
9006838 Ухвала 09.12.2009 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
9006862 Ухвала 09.12.2009 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
9548665 Ухвала 10.11.2009 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
5987043 Ухвала 15.10.2009 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
2856226 Постанова 04.11.2008 Хандурін М.І. Вищий господарський суд України Господарське
2514561 Ухвала 01.10.2008 Хандурін М.І. Вищий господарський суд України Господарське
1171260 Ухвала 27.11.2007 Хоменко М.Г. Господарський суд м. Києва Господарське
1505755 Постанова 03.10.2007 Кондес Л.О. Київський апеляційний господарський суд Господарське
678942 Постанова 24.04.2007 Хандурін М.І. Вищий господарський суд України Господарське
476532 Постанова 13.02.2007 Дзюбко П.О. Київський апеляційний господарський суд Господарське
320264 Постанова 12.12.2006 Хандурін М.І. Вищий господарський суд України Господарське