Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 22/58б

Дата ухвалення рішення:
30.09.2009
Зареєстровано:
14.10.2009
Cуддя:
Ковалінас М.Ю.
Оприлюднено:
19.07.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Луганської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
ГосподарськеГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32

______


УХВАЛА

ПРО ПОРУШЕННЯ ПРОВАДЖЕННЯ У СПРАВІ

30.09.09 Справа № 22/58б.

Суддя Ковалінас М.Ю., розглянувши матеріали за заявою

кредитора - Товариства з обмеженою відповідальністю "ВКФ НОВІ ТЕХНОЛОГІЇ ПЛЮС", м. Луганськ

до боржника - фізичної особи - підприємця ОСОБА_2, м. Луганськ

Про порушення провадження у справі про банкрутство

Визнав, що заява подана із дотриманням вимог чинного законодавства, та керуючись ст. ст. 38, 61, 64-68, 86  ГПК України та ст. ст. 1, 8, 11, 12, 47, 48, 49 Закону України  “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд  

у х в а л и в :

1.Порушити провадження у справі про банкрутство та прийняти заяву до розгляду.

2.Справу призначити до розгляду на 20.10.09., на 11 годин 20 хвилин, підготовче засідання відбудеться у приміщенні господарського суду, у кімнаті № 310.

3.Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.

4.Накласти арешт на майно фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 за адресою: АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, за винятком майна, на яке згідно з цивільним процесуальним законодавством України не може бути звернено стягнення.

5.Зобов’язати кредитора - уточнити вимоги за заявою б/н від 24.09.09. відповідно до ст. ст. 47-49 Закону; подати до суду оригінали документів доданих до його заяви у копіях - для огляду у засіданні суду; докази своєчасного направлення заяви кредитора та доданих до неї матеріалів на адресу боржника, оскільки до заяви кредитора додано фіскальний чек пошти за №8734 від 15.09.09. та опис вкладення до цінного листа зі штемпелем пошти від 15.09.09. б/н, в той час як заяву кредитора датовано 24.09.09., тобто цей документ не може вважатися належним доказом отримання боржником саме згаданої заяви, оскільки кредитором було складено заяву пізніше ніж датовано чек пошти про направлення кореспонденції (цієї ж заяви) боржнику; відомості про погашення боргу боржником (при наявності); відомості про реєстрацію кредитора та боржника, як суб’єктів підприємницької діяльності - довідки державного реєстратора про їх включення до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб - підприємців; оригінал Статуту кредитора - для огляду у засіданні, його належним чином завірену копію - до справи; представити у засідання суду документальне підтвердження наявності зобов’язання боржника перед кредитором, за яким виникли вимоги, а також строку його виконання, тобто докази наявності безспірного боргу та докази незадоволення боржником вимог кредитора протягом встановленого п. 3 ст. 6 Закону трьохмісячного строку (рішення суду, накази, виконавчі листи, докази звернення до державної виконавчої служби, тощо); надати докази того, що заборгованість перед кредитором виникла у боржника саме через здійснення ним підприємницької діяльності; представити відомості щодо стану виконавчого провадження та докази неможливості виконання за виконавчими документами, а саме: постанови ВДВС про відкриття та закриття виконавчого провадження; акти державного виконавця про відсутність майна на яке може бути звернено стягнення, тощо; надати докази стійкої неплатоспроможності боржника, а саме: оригінали довідок БТІ, МРЕВ, Управління земельних ресурсів, Інспекції Держтехнагляду та банківських установ про наявність або відсутність у боржника нерухомого майна, транспортних засобів, земельних ділянок, сільськогосподарської техніки, грошових коштів тощо; відомості щодо всіх банківських установ, що здійснюють розрахунково-касове і кредитне обслуговування боржника; пояснення на відзив боржника з документальним та нормативним обґрунтуванням своїх заперечень (при наявності); письмову пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для призначення ліквідатором банкрута та докази його згоди на участь у справі (заява, копія ліцензії).

6.Зобов’язати боржника - подати до суду відзив на заяву кредитора відповідно до п. 3 ст. 11 Закону,  з доказами його направлення або вручення боржнику, зокрема, із зазначенням у відзиві заперечень боржника проти вимог кредитора (при наявності), загальної суми заборгованості перед кредитором, а також заборгованості перед бюджетом по податках та зборах (обов'язкових платежах), відомості щодо всіх кредиторів боржника та щодо можливості розрахуватися з кредиторами протягом 2-х місяців з дня порушення справи про банкрутство боржника, план погашення боргів кредиторам; відомості щодо можливого відкриття спадку на користь боржника; відомості щодо можливості укладення мирової угоди з кредиторами; зразок фінансової звітності боржника, який ним в останнє подано до органу державної податкової служби (за останній звітний період); відомості щодо наявного у боржника майна, у тому числі коштів, що є на його рахунках у всіх банківських або інших фінансово - кредитних установах, із зазначенням поштових адрес цих установ, номерів рахунків та щодо залишку коштів на цих рахунках; подати належним чином оформлені документи, які підтверджують фінансовий та майновий стан боржника на даний час, у тому числі довідки БТІ, МРЕВ, Управління земельних ресурсів (Держкомзему), Інспекції Державного технічного нагляду, банківських установ;  надати відомості щодо майна (його складу та вартості), яке знаходиться під заставою, іпотекою, з наданням відповідного документального підтвердження (договори, експертна оцінка, відповідні витяги з Єдиного реєстру обтяжень рухомого майна та Державного реєстру заборон відчуження нерухомого майна, тощо); оригінал свідоцтва про державну реєстрацію (перереєстрацію) суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи, довідку з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб - підприємців.

7.Державному реєстратору - виконавчому комітету Луганської міської ради - в строк до 20.10.09., підготувати та надати суду довідку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців про проведені реєстраційні дії стосовно боржника - фізичної особи - підприємця ОСОБА_2, АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1.

8.Луганському обласному відділу з питань банкрутства - на день проведення підготовчого засідання надати суду кандидатуру арбітражного керуючого - ліквідатора боржника, з урахуванням вимог ст. ст. 3-1, 25, п. 7 ст. 48 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

9.Ленінській міжрайонній державній податковій інспекції у м. Луганську - в строк до 20.10.09., надати суду відомості щодо банківських установ обслуговуючих боржника - фізичну особу - підприємця ОСОБА_2, АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, та його рахунків у цих установах, а також щодо наявності у боржника податкового боргу й висновок МДПІ щодо дати останнього надання боржником звітності до податкового органу.

10.Дану ухвалу надіслати:

- кредитору;

- боржнику;

- Ленінському відділу державної виконавчої служби Луганського міського управління юстиції;

- Ленінській МДПІ у м. Луганську;

- Державному реєстратору - виконавчому комітету Луганської міської ради (з запитом);

- Луганському обласному відділу з питань банкрутства;

- Ленінському районному суду м. Луганська (до відома).

Явка повноважних представників сторін у підготовче засідання суду обов'язкова.

 Суддя М.Ю. Ковалінас
Судовий реєстр по справі 22/58б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
10673205 Ухвала 20.07.2010 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
10610696 Ухвала 07.07.2010 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
5986108 Ухвала 30.09.2009 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
1991556 Ухвала 31.07.2008 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
895750 Ухвала 09.07.2007 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
68846 Ухвала 01.08.2006 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське
43323 Ухвала 17.07.2006 Ковалінас М.Ю. Господарський суд Луганської області Господарське