Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/200-Б

Дата ухвалення рішення:
06.10.2009
Зареєстровано:
07.10.2009
Cуддя:
Крамар С.І.
Оприлюднено:
21.07.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Хмельницької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98

___

У Х В А Л А"06" жовтня 2009 р.Справа № 7/200-Б


За заявою боржника фізичної особи-підприємця ОСОБА_1, м. Хмельницький

про визнання банкрутом

Суддя С.І. Крамар

Заяву про визнання боржника банкрутом подано у відповідності до особливостей, передбачених ст.ст. 47, 48 Закону України "Про відновлення платоспроможності бор жника або визнання його банкрутом"(надалі Закону) щодо визнання банкрутом  суб’єкта підприємницької діяльності-громадянина та Господарського процесуального кодексу України, а також її підтверджено належними доказами  неможливості боржником погасити вимоги кредиторів, які не оспорюються боржником, а виконання вимог перед одним із кредиторів може призвести до неможливості виконання грошових вимог перед іншими кредиторами  у повному об’ємі.

Боржник зареєстрований як підприємець згідно свідоцтва про державну реєстрацію серії В00 № 259704, виданого 19.08.2005р. державним реєстратором  виконавчого комітету Хмельницької міської ради, про що здійснено запис у державному реєстрі  під № НОМЕР_2.

Згідно даних боржника, заборгованість останнього перед кредиторами складає в цілому 37655401,24 грн.

Зокрема, перед ВАТ „ВТБ Банк” заборгованість складає 20 897 401,24 грн., а вартість заставного майна на забезпечення вимог перед даним кредитором складає суму 23 105 336,00 грн.  Крім,  цього заборгованість боржника перед фізичною особою ОСОБА_2 складає суму 16 758 000,00 грн., проте, ці вимоги заставою не забезпечені.

При цьому, у боржника відсутня заборгованість по податках і зборах (обов’язкових платежах), а також заборгованість по відшкодуванні шкоди, заподіяної життю та здоров’ю, виплаті заробітної плати та вихідної допомоги працівникам боржника, виплаті авторської винагороди - не існує.

Таким чином, враховуючи відсутність будь-якого забезпечення вимог фізичної особи ОСОБА_2 та те, що виконання зобов’язань перед одним чи кількома кредиторами призведе до неможливості виконання зобов’язань перед іншим, господарський суд приходить до висновку, що є достатньо підстав для порушення провадження у справі про банкрутство боржника з урахуванням вимог ч. 5 ст. 7, ч. 2 ст. 47 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (надалі Закону).

З метою постійного управління  нерухомим майном або цінним рухомим майном  боржника у разі визнання його в подальшому банкрутом, необхідно зобов’язати Хмельницький  обласний сектор з питань банкрутства подати господарському суду заяви від арбітражних керуючих, які висловлять  згоду на можливе призначення ліквідатором боржника, а також у відповідності до ч.4 ст. 12, ч.1 ст. 48 Закону, ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів, накласти арешт на майно боржника, за винятком того, на яке згідно із цивільно-процесуальним законодавством  України не може бути звернуто стягнення.

Керуючись ст.ст. 12, 47, 48 Закону України "Про відновлення пла тоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. 86 Госпо дарського процесуального кодексу України, -

 У Х В А Л И В :

Прийняти заяву боржника до розгляду та порушити провадження у справі про банкрутство боржника –фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, м. Хмельницький та ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Справу призначити до розгляду у підготовчому засіданні на 11 год. 30 хв. 28 жовтня 2009 року, яке відбудеться в приміщенні господарського суду Хмельницької області (м. Хмельницький, м-н Незалежності, 1, кімн. 333).

Накласти арешт на усе майно фізичної особи - підприємця ОСОБА_1, (АДРЕСА_1, код НОМЕР_1) за винятком майна, на яке згідно із цивільно-процесуальним законодавством  України не може бути звернено стягнення.

Видати наказ, який для виконання надіслати у МВ ДВС Хмельницького міськрайонного управління юстиції.

Зобов’язати Хмельницький  обласний сектор з питань банкрутства подати господарському суду заяви від арбітражних керуючих, які висловлять  згоду на можливе призначення ліквідатором боржника.

Зобов`язати боржника подати до підготовчого засідання інформацію про наявні розрахункові рахунки в банках, що здійснюють розрахунково-касове та кредитне обслуговування боржника.

Явку боржника або його представника в засідання суду визнати обов’язко вою.

Копії даної ухвали надіслати: боржнику,  МВ ДВС  Хмельницького міськрайонного управління юстиції, Хмельницькому обласному сектору з питань банкрутства та Державному реєстратору виконавчого комітету Хмельницької міської ради.


Суддя Крамар С.І.


Судовий реєстр по справі 7/200-Б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
6522042 Ухвала 30.10.2009 Крамар С.І. Господарський суд Хмельницької області Господарське
5964581 Ухвала 06.10.2009 Крамар С.І. Господарський суд Хмельницької області Господарське