Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа

Дата ухвалення рішення:
07.09.2009
Зареєстровано:
02.10.2009
Cуддя:
Митрохіна А.В.
Оприлюднено:
19.07.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд м. Києва
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-Б тел. 230-31-34

_

УХВАЛА

про повернення заяви про порушення справи про банкрутство07.09.09№ 05-5- 49 / 29140


Суддя , розглянувши

заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Бізнес Телеком"

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Надане до заяви про порушення справи про банкрутство без номеру від 19.09.2009 платіжне доручення (квитанція) про сплату державного мита до Державного бюджету України повинен містити наступні дані: код бюджетної класифікації 22090200, символ звітності 095, призначення платежу: Сплата державного мита за подачу позовної заяви (назва організації позивача) до (назва організації відповідача) у Господарський суд м. Києва.

Надане до заяви про порушення справи про банкрутство без номеру від 19.09.2009 платіжне доручення (квитанція) про сплату витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу повинен містити наступні дані: код економічної класифікації кодів: 22050000, призначення платежу: оплата витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу за позовом (назва організації позивача) до (назва організації відповідача) у Господарський суд м. Києва.

Відповідно до ч. 3 ст. 6 Закону встановлено, що справа про банкрутство порушується господарським судом, якщо безспірні вішоги кредитора до боржникам сукупно складають не менше трьохсот мінімальних розмірів заробітної плати, які не були задоволені боржником протягом трьох місяців після встановленого для їх погашення строку, якщо інше не передбачено цим законом.

При цьому безспірність вимог кредитора повинна підтверджуватись документами, які кредитор зобов'язаний додати до заяви про порушення справи про банкрутство.

Перелік цих документів міститься в п. 8 ст. 7 Закону, в якому зокрема зазначається, що кредитор повинен додати до заяви виконавчі документи, чи інші документи, які підтверджують визнання боржником вимог кредитора.

За приписами ч. 8 ст. 1 Закону безспірні вимоги кредиторів - вимоги кредиторів, визнані боржником, інші вимоги кредиторів, підтверджені виконавчими документами чи розрахунковими документами, за якими відповідно до законодавства здійснюється списання коштів з рахунків боржника.

У доданих до заяви про порушення справи про банкрутство без номеру від 19.09.2009 документах відсутні докази, що підтверджують безспірність вимог кредитора.
Керуючись п. 4, 10 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України, ст. 9 Закону України "Про відновлення платостроможності боржника або визнання його банкрутом", -

УХВАЛИВ:

Заяву про порушення справи про банкрутство і додані до неї матеріали повернути заявнику без розгляду.


Суддя А.В.Митрохіна