Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа

Дата ухвалення рішення:
30.07.2009
Зареєстровано:
04.08.2009
Cуддя:
Вибодовський О.Д.
Оприлюднено:
03.02.2011
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Хмельницької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98

_____

УХВАЛА

про повернення позовної заяви


"30" липня 2009 р.3/01-08/224


Суддя  Вибодовський О.Д., розглянувши матеріали

за заявою Кам’янець-Подільської об’єднаної державної податкової інспекції, м. Кам’янець-Подільський

про визнання банкрутом фізичної особи – підприємця ОСОБА_1 ,м. Кам’янець-Подільський

ВСТАНОВИВ:

Заява про порушення провадження у справі про банкрутство фізичної особи –підприємця ОСОБА_1, м. Кам’янець-Подільський подана заявником з посиланням на ст.ст. 6, 7 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" та ст. 67 ГПК України.

У відповідності до статті 9 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суддя не пізніше п'яти днів з дня надходження повертає заяву про порушення справи про банкрутство і додані до неї документи без розгляду, про що виносить ухвалу, якщо:

заяву підписано особою, яка не має права її підписувати, або особою, посадове становище якої не вказано;

у заяві не вказано повне найменування сторін, їх поштову адресу та інші відомості, перелічені в статті 7 цього Закону;

не подано доказів щодо сплати державного мита у встановлених порядку та розмірі;

заявник не дотримав строку, зазначеного у абзаці третьому статті 1 цього Закону;

з інших підстав, передбачених статтею 63 Господарського процесуального кодексу України, з урахуванням вимог цього Закону.

У відповідності до п. 6 ст. 63 Господарського процесуального кодексу України суддя повертає позовну заяву і додані до неї документи без розгляду, якщо не подано доказів надсилання відповідачеві копії позовної заяви і доданих до неї документів.

Окрім того, відповідно до частини 11 статті 7 Закону кредитор зобов'язаний при поданні заяви про порушення справи про банкрутство надіслати боржнику копії заяви та доданих до неї документів.

Проаналізувавши позовну заяву та додані до позовної заяви документи, судом встановлено, що до позовної заяви не подано доказів надсилання відповідачеві копії позовної заяви. Так, в пункті 1 додатків до позовної заяви вказано „квитанція як доказ направлення копії заяви боржнику” з чого можна зробити висновок, що копії додатків до заяви про порушення справи про банкрутство відповідачеві не направлено.

Крім того, копію квитанції №7218 від 13.07.09р. додану до заяви про порушення справи про банкрутство суд не може вважати належним доказом направлення копії заяви та копій  доданих до неї документів, оскільки жодних посилань на це(опис відправлення) вищезазначена квитанція не містить.

Тому, суд приходить до висновку, що позивачем не додано доказів про направлення відповідачеві копії заяви про порушення справи про банкрутство та копій  доданих до заяви документів, що підтверджує правомірність повернення заяви про порушення справи про банкрутство без розгляду.

Враховуючи вищезазначене, суд вважає за необхідне повернути заяву про порушення справи про банкрутство заявнику без розгляду, при цьому вказавши, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню з нею до господарського суду в загальному порядку після усунення допущених порушень.

Керуючись ст.ст. 1, 7, 9, Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п. 6 ст. 63, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, суд -  

У Х В А Л И В :

Заяву Кам’янець-Подільської об’єднаної державної податкової інспекції м. Кам’янець-Подільський (вх. № 01-06/224 від 28.07.2009р.) про порушення справи про визнання банкрутом фізичної особи –підприємця ОСОБА_1, м. Кам’янець-Подільський Хмельницької області з додатками на 41-му аркуші повернути без розгляду.

Суддя О.Д. Вибодовський


Віддрук.  прим. :

 - до справи,

 - позивачу,

 - відповідачу.