Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 1299-2009

Дата ухвалення рішення:
13.09.2009
Зареєстровано:
29.09.2009
Cуддя:
Мокрушин В.І.
Оприлюднено:
21.07.2010
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Автономної Республіки Крим
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

Автономна Республіка Крим, 95003, м.Сімферополь, вул.Р.Люксембург/Речна, 29/11, к. 215


УХВАЛА

 

 


13.09.2009Справа №2-19/1299-2009


За заявою  Управління ПФУ в Советському районі, смт. Соверстке.  

до боржника Суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3, с. Пруди Советський район.

про визнання банкрутом.  

 Суддя Мокрушин В.І.

представники:

Від кредитора – Емірвелієва Е.Д., зав. юр. Сектору, довіреність № 96/08-5 від 08.01.2009р.  

Від боржника – не з’явився

Обставини справи: Управління ПФУ в Советському районі звернулась у господарський суд АР Крим з заявою про порушення справи про банкрутство суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3 у порядку передбаченому ст. 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.  

Постановою господарського суду АР Крим від 09.04.2009р. боржника визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура строком на шість місяців, ліквідатором банкрута призначено головного спеціаліста-юрисконсульта – Управління ПФУ в Сіверському районі Отморського Василя Олексійовича.

В господарський суд на затвердження надійшов звіт про ліквідацію суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3 та ліквідаційний баланс, згідно якого ліквідатором в ході ліквідаційної процедури проведені наступні заходи:

- направлений запит в Джанкойське БТІ для встановлення наявності майна, зареєстрованого за боржником. Згідно представленої відповіді вих.№663 від 12.05.2009р. об'єктів нерухомого майна за боржником не зареєстровано;

- направлений запит в УДАІ ГУМВД України в АР Крим  для встановлення наявності транспортних засобів, зареєстрованих за боржником. Згідно представленої відповіді від 23.04.2009р. автотранспортних засобів за боржником не зареєстровано.

направлений запит в Советський районний відділ «Кримської регіональної філії центра земельного кадастру»  для встановлення наявності земельних ділянок у користуванні, зареєстрованих за боржником. Згідно представленої відповіді за вих. №34 від 28.05.2009р. земельних ділянок за боржником не зареєстровано.

Ліквідатором про відкриття ліквідаційної процедури суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3 в цілях виявлення всіх можливих кредиторів боржника повідомлені: ДПІ в Советському районі; Советський районний центр зайнятості, Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в АР Крим; Відділенню виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в смт. Кіровське.  

Кредиторами банкрута є:

Управління ПФУ в Советському районі у сумі 170,00 грн.;

Ліквідатором боржника майна суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3 не виявлено.

Відповідно до частини 6 ст. 31 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом” (далі – Закон) вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором складений і представлений суду ліквідаційний баланс з документами, передбаченими частиною 1 ст.32 Закону.

Господарський суд, розглянувши звіт ліквідатора, вважає за можливе затвердити звіт і ліквідаційний баланс, завершити ліквідаційну процедуру суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3.

З урахуванням викладеного і керуючись ст. 32, п. 6 ст.40 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкротом”,  суд –

УХВАЛИВ:

1. Затвердити звіт ліквідатора ОСОБА_6 і ліквідаційний баланс суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3.

2. Банкрута суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3 (адреса: АДРЕСА_1, ЄДРПОУ НОМЕР_1) ліквідувати, виключивши з Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців та Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.  

3. Вимоги кредиторів, не задоволені за відсутністю майна, вважати погашеними.

4. Провадження у справі №2-19/1299-2009 про визнання банкрутом суб’єкта підприємницької діяльності ОСОБА_3  припинити.

- Управління ПФУ в Советському районі, смт. Советське, вул. 50 років СРСР, 4а;

- Суб’єкту підприємницької діяльності ОСОБА_3, АДРЕСА_1;

-  ліквідатору головному спеціалісту-юрисконсульту – Управління ПФУ в Советському районі От морському В.О., смт. Советське, вул. 50 років СРСР, 4а;.

- Кримському управлінню з питань банкрутства Міністерства економіки і з питань європейської інтеграції України - м. Сімферополь, ул.Київська,81, офіс 401,

- Советському районному  суду  -  смт. Советський, вул. 30 років Перемоги, 19;

- ВДВС Советського РУЮ  – смт. Советське, вул. Мартинова, 5;

- державному реєстратору (Советсткої райдержадміністрації, смт. Советське, вул. 30 років Перемоги. 15) для внесення в Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запису про відповідне судове рішення.

 Суддя Господарського суду

Автономної Республіки Крим Мокрушин В.І.