Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 7/301-09-3942

Дата ухвалення рішення:
26.08.2009
Зареєстровано:
29.09.2009
Cуддя:
Лепеха Г.А.
Оприлюднено:
08.10.2009
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Одеської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_____


ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

про визнання банкрутом відсутнього боржника


"26" серпня 2009 р.

Справа № 7/301-09-3942


За заявою кредитора: ДПІ у Приморському районі м.Одеси


до боржника: П І І „Рус інтернешнл трейд Україна”, м.Одеса

про визнання банкрутом


Суддя Лепеха Г.А.


Представники сторін:

від кредитора –Дворянченко І.В., за довіреністю.

від боржника –не з’явився.


СУТЬ СПОРУ: Державна податкова інспекція у Приморському районі м.Одеси звернулась до господарського суду з заявою про визнання П І І „Рус інтернешнл трейд Україна” банкрутом в порядку ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, оскільки останнє неспроможне сплатити заборгованість перед бюджетом у сумі 166,79 грн.

Представник заявника заяву підтримує, наполягає на своїх вимогах.

Представник боржника у судове засідання не з’явився, відзив на заяву не надав.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву та матеріали справи, заслухавши представника кредитора, суд встановив –заява кредитора про наявність і безспірність боргу та неплатоспроможність боржника обгрунтована і підтверджена матеріалами справи. Згідно довідки про суми податкового боргу платника податків (з урахуванням пені, нарахованої на суми несплаченого податкового боргу) та скороченої форми облікової картки платника податків загальна заборгованість П І І „Рус інтернешнл трейд Україна” перед бюджетом складає 166,79 грн.

Кредитором були здійснені заходи по одержанню заборгованості з П І І „Рус інтернешнл трейд Україна” у встановленому законодавством порядку –згідно з Законом України „Про погашення зобов’язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами” на стягнення суми податкового боргу були виставлені перша та друга податкові вимоги, які залишились без відповіді та задоволення.

В ході перевірки щодо знаходження П І І „Рус інтернешнл трейд Україна” за юридичною адресою було встановлено, що боржник та його керівні органи за юридичною адресою не знаходяться, фактичне місцезнаходження не виявлено, про що було складено відповідний акт.

Враховуючи вищевикладене та приймаючи до уваги, що боржник про господарську діяльність не звітує більше року, податки та платежі до бюджету не сплачує, що свідчить про те, що підприємство фактично припинило свою діяльність, суд вважає за можливе визнати П І І „Рус інтернешнл трейд Україна” банкрутом як відсутнього боржника та відкрити ліквідаційну процедуру.

Враховуючи клопотання ініціюючого кредитора про призначення його ліквідатором банкрута, суд вважає, що відповідно до п.2 ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” ліквідатором П І І „Рус інтернешнл трейд Україна” слід призначити ДПІ у Приморському районі м.Одеси.


Господарський суд наголошує та привертає увагу сторін, усіх зацікавлених та посадових осіб, що застосований ним Закон України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” –є спеціальним, одним з основних принципів якого є пріоритет цього Закону над іншими нормативними актами.

Отже, прийнята судом на підставі положень Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” дана постанова превалює над будь-якими ухвалами, рішеннями, постановами та розпорядженнями інших установ та організацій, а невиконання пунктів її резолютивної частини тягне за собою відповідальність, встановлену чинним законодавством України.


Керуючись ст.ст. 22-25, 52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.68 ГПК України, суд


П О С Т А Н О В И В:


1. Визнати банкрутом П І І „Рус інтернешнл трейд Україна” (м.Одеса, вул. б-р Французький, буд. 45/51. Код ЄДРПОУ 24531245).


2. Відкрити відносно П І І „Рус інтернешнл трейд Україна” ліквідаційну процедуру.


3. Ліквідатором банкрута призначити ініціюючого кредитора у справі –державну податкову інспекцію у Приморському районі м.Одеси.


4. Зобов’язати ліквідатора письмово повідомити про визнання П І І „Рус інтернешнл трейд Україна” банкрутом усіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника, здійснити інші заходи, передбачені ст.52 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, та надати суду звіт.


5. Скасувати арешт, накладений на майно боржника, чи інші обмеження щодо розпорядження його майном. Заборонити накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном П І І „Рус інтернешнл трейд Україна”.

6. Призначити засідання суду на „08” жовтня 2009р. о 10:30. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду (м.Одеса, пр. Шевченка, 29, каб.515, тел. (0482) 307-965).

7. Зобов’язати представити:

ліквідатора банкрута –письмові відомості про хід ліквідаційної процедури.


8. Визнати явку у судове засідання обов’язковою.Примірник постанови надіслати: кредитору (ліквідатору банкрута), Першій ДВС Приморського району м.Одеси, відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м.Одеси.


Суддя
Судовий реєстр по справі 7/301-09-3942

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
6518696 Ухвала 08.10.2009 Лепеха Г.А. Господарський суд Одеської області Господарське
4861475 Постанова 26.08.2009 Лепеха Г.А. Господарський суд Одеської області Господарське
4861356 Ухвала 06.08.2009 Лепеха Г.А. Господарський суд Одеської області Господарське