Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 25/121/06

Дата ухвалення рішення:
15.06.2006
Зареєстровано:
24.07.2006
Cуддя:
Дьоміна А.В.
Оприлюднено:
23.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Запорізької області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ


ПОСТАНОВА

про визнання боржника банкрутом


15.06.06 Справа № 25/121/06


Суддя Дьоміна А.В.

Кредитор –Прокуратура Приазовського району Запорізької області в інтересах Державної податкової інспекції у Приазовському районі Запорізької області, смт. Приазовське Запорізької області, 72400, вул. Леніна, 24

боржник – Споживче товариство “Ритм”, смт. Приазовське Запорізької області, 72400, вул. Калініна, 1

банківська установа, що здійснює розрахунково-касове обслуговування боржника – ЗОД АППБ “Аваль”, м. Запоріжжя


Суддя Дьоміна А.В.


Присутні:

Від кредитора –Радченко О.М., дов. №479/19-10 від 10.05.06.

Від боржника –не з’явився.

Розглядається заява Прокуратури Приазовського району Запорізької області в інтересах Державної податкової інспекції у Приазовському районі Запорізької області, смт. Приазовське Запорізької області про визнання банкрутом Споживче товариство “Ритм”, смт. Приазовське Запорізької області, у зв’язку з неспроможністю останнього виконати свої грошові зобов’язання перед кредитором.

У судовому засіданні представником ДПІ у Приазовському районі Запорізької області надано клопотання про заміну сторони у справі №25/121/06 про банкрутство Споживчого товариства “Ритм”, смт. Приазовське Запорізької області –Якимівської МДПІ в Запорізькій області на ДПІ у Приазовському районі Запорізької області внаслідок реорганізації Якимівської МДПІ в Запорізькій області та визнання правонаступником –ДПІ у Приазовському районі Запорізької області в частині обслуговування смт. Приазовське та Приазовського району.

Представник боржника у судове засідання не з’явився, відзиву на заяву не надав, ухвала суду від 31.05.2006. не виконана.

Згідно зі ст. 75 Господарського процесуального кодексу України справа розглядається за наявними у ній матеріалами.

Вивчивши надані документи, заслухавши пояснення представника кредитора, суд


ВСТАНОВИВ:

Боржник зареєстрований як суб’єкт підприємницької діяльності –юридична особа Приазовською райдержадміністрацією про що, свідчить свідоцтво від 12.03.2001., код ЄДРПОУ 31400924.

Підприємство-боржник має заборгованість перед кредитором у сумі 952грн., яка складається зі штрафних санкцій згідно рішення про застосування фінансових санкцій від 23.07.2004.

Вказана заборгованість боржника підтверджується наявними у справі матеріалами.

Для стягнення податкового боргу боржнику направлялись перша податкова вимога №1/197 від 08.09.2003. та друга №2/309 від 10.10.2003., які залишено без виконання.

29.12.2003. заступником начальника Приазовського відділення Якимівської МДПІ прийнято рішення №27 про стягнення коштів та продаж інших активів платника податків в рахунок погашення його податкового боргу.

Згідно акту перевірки місцезнаходження від 18.11.2005. підприємство-боржник за юридичною адресою не знаходиться, податкову звітність не подає більше року.

Як свідчить довідка Комунального підприємства “Нерухомість-П” Приазовської районної ради Запорізької області №538 від 19.08.2005. нерухомого майна, яке б належало боржнику на праві власності не зареєстровано, лист Мелітопольського МРЕВ УДАІ №678 від 12.08.2005. автотранспорт не значиться.

Відповідно до ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” у разі, якщо керівні органи боржника – юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником протягом року до органів податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак. Що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов’язань.

Вищевказані факти свідчать про те, що боржник Споживче товариство “Ритм”, смт. Приазовське Запорізької області підприємницьку чи іншу діяльність не здійснює.

За таких обставин, слід визнати Споживче товариство “Ритм”, смт. Приазовське Запорізької області банкрутом, відкрити ліквідаційну процедуру.

За клопотанням ініціюючого кредитора ліквідатором банкрута призначити арбітражного керуючого Рабушко В.С. /ліцензія АА №719883/, який надав відповідну згоду.

Стосовно клопотання представника ДПІ у Приазовському районі Запорізької області то із нього вбачається наступне: ДПІ у Приазовському районі Запорізької області просить замінити сторону у справі - Якимівську МДПІ в Запорізькій області на ДПІ у Приазовському районі Запорізької області посилаючись на наступне: у зв’язку з реорганізацією Якимівської МДПІ в Запорізькій області шляхом поділу на ДПІ у Якимівському районі Запорізької області та ДПІ у Приазовському районі Запорізької області затвердженого наказом ДПА в Запорізькій області №4 від 10.01.2006. установлено, що новоутворені інспекції є правонаступниками реорганізованих державних податкових інспекцій відповідно до зони обслуговування та установити зоною обслуговування (...) ДПІ у Приазовському районі смт. Приазовське, Приазовський район.

В обґрунтування клопотання суду надано завірені належним чином копії наказу про створення ДПІ у Приазовському районі, Положення про ДПІ у Приазовському районі, свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи –ДПІ у Приазовському районі, довідку відділу статистики у Приазовському районі.

Згідно зі ст. 25 Господарського процесуального кодексу України у разі вибуття однієї з сторін у спірному або встановленому рішенням господарського суду право відношенні внаслідок реорганізації підприємства чи організації господарський суд здійснює заміну цієї сторони її правонаступником.

Враховуючи викладене, суд вважає, що клопотання ДПІ у Приазовському районі не суперечить діючому законодавству, а тому, підлягає задоволенню.


Керуючись ст.ст. 22, 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», ст. 25 Господарського процесуального кодексу України, суд


ПОСТАНОВИВ:


Визнати Споживче товариство “Ритм”, смт. Приазовське Запорізької області банкрутом.

Відкрити ліквідаційну процедуру.

Ліквідатором призначити арбітражного керуючого Рабушко В.С. /ліцензія АА №719883/.

Зобов’язати ліквідатора згідно з п.5 ст.52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” повідомити про визнання господарським судом відсутнього боржника банкрутом усіх відомих йому кредиторів відсутнього боржника.

Зобов’язати ліквідатора здійснити ліквідаційну процедуру згідно Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” у строк до 01.09.2006.

Задовольнити клопотання Державної податкової інспекції у Приазовському районі Запорізької області.

Замінити кредитора у справі –Якимівську міжрайонну державну податкову інспекцію в особі Приазовського відділення Якимівської МДПІ в Запорізькій області на Державну податкову інспекцію у Приазовському районі Запорізької області.Копію постанови надіслати кредитору, банкруту, ліквідатору Рабушко В.С. (72319, м. Мелітополь, вул. Фучика, 14), Прокуратурі Приазовського району Запорізької області (72400, смт. Приазовське, вул. Пушкіна, 5), Прокуратурі Запорізької області.Суддя А.В. Дьомінадата призначення ліквідатора 15.06.06

ліквідатор: Рабушко Вячеслав Степанович