Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 02-07/208

Дата ухвалення рішення:
18.07.2006
Зареєстровано:
20.07.2006
Cуддя:
Коваленко Н.М.
Оприлюднено:
23.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Кіровоградської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ С У Д
Кіровоградської області

У Х В А Л А


18.07.06 р. № 02-07/208


Суддя господарського суду Кіровоградської області Коваленко Н.М., розглянувши заяву

кредитора - управління Пенсійного фонду України в м. Світловодську, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Леніна, 96,

до боржника – відкритого акціонерного товариства “Зоря” (далі – ВАТ “Зоря”), Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Дружби, 15,

про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника ,-


ВСТАНОВИВ:


Управління Пенсійного фонду України в м. Світловодськ звернулося до господарського суду з заявою про порушення провадження у справі про банкрутство ВАТ “Зоря”, з врахуванням особливостей передбачених ст. 52 Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” (далі - Закон), у зв'язку з неспроможністю останнього виконати свої зобов'язання перед кредитором в загальній сумі 265 622, 29 грн.

Згідно зі статтею 4-1 ГПК України господарські суди розглядають справи про банкрутство у порядку провадження, передбаченому ГПК України, з урахуванням особливостей, встановлених Законом.

Відповідно до ч. 1 ст. 57 ГПК України до заяви додаються документи, які підтверджують відправлення боржнику копії заяви і доданих до неї документів.

Відповідно до ч. 1 ст. 9 Закону суддя не пізніше п'яти днів з дня надходження повертає заяву про порушення справи про банкрутство і додані до неї документи без розгляду, про що виносить ухвалу, в тому числі з підстав, передбачених статтею 63 ГПК України, з урахуванням вимог Закону.

До заяви кредитора не додано доказів направлення на адресу боржника – ВАТ “Зоря” заяви про порушення провадження у справі про банкрутство і доданих до неї документів. Додана до заяви не засвідчена копія реєстру поштових відправлень з повідомленнями не може бути належним доказом відправлення заяви боржнику, оскільки, згідно зі ст. 36 ГПК України, письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії.

Разом з тим, докази, що підтверджують відправлення відповідачеві копії заяви та доданих до неї документів, подаються до господарського суду лише в оригіналі.

Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 63 ГПК України не подання доказів надсилання боржнику копії заяви про порушення провадження у справі про банкрутство і доданих до неї документів є підставою для повернення заяви і доданих до неї документи без розгляду.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. ст. 4-1, п. 6 ч. 1 ст. 63, 86 Господарського процесуального кодексу України, суддя ,-


УХВАЛИВ:


Заяву Управління Пенсійного фонду України в м. Світловодську про порушення справи про банкрутство щодо відкритого акціонерного товариства “Зоря” та додані до неї документи повернути без розгляду.


Суддя Н.М.Коваленко


Судовий реєстр по справі 02-07/208

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
5943167 Ухвала 26.06.2009 Наливайко Є.М. Господарський суд Кіровоградської області Господарське
720282 Ухвала 12.06.2007 Деревінська Л.В. Господарський суд Кіровоградської області Господарське
37947 Ухвала 18.07.2006 Коваленко Н.М. Господарський суд Кіровоградської області Господарське