Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 02-13/14377

Дата ухвалення рішення:
26.06.2006
Зареєстровано:
20.07.2006
Cуддя:
Жак В.В.
Оприлюднено:
23.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Кіровоградської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське


ГОСПОДАРСЬКИЙ С У Д
Кіровоградської області


УХВАЛА

"26" червня 2006 р. № 02-13/14377

Суддя господарського суду Кіровоградської області Жак В. В., розглянувши заяву

кредитора - управління Пенсійного фонду України в м. Олександрії, м. Олександрія Кіровоградської області,

до боржника - відкритого акціонерного товариства “Енерговугілля” (далі – ВАТ “Енерговугілля”), м. Донецьк,

про порушення справи про банкрутство,-


ВСТАНОВИВ:


Управлінням Пенсійного фонду України в м. Олександрії подана заява про порушення провадження у справі про банкрутство щодо ВАТ “Енерговугілля”, що знаходиться в м. Донецьку. У заяві кредитора вказано, що від імені боржника ВАТ “Енерговугілля” діє його Олександрійська філія, яка знаходиться в м. Олександрії Кіровоградської області. З вказаних причин заява про порушення справи про банкрутство подана кредитором до господарського суду Кіровоградської області.

Відповідно до ч. 6 ст. 15 Господарського процесуального кодексу України справи про банкрутство розглядаються за місцезнаходженням боржника. Відповідно до абзаців 2, 6 ч. 1 ст. 1 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців” місцезнаходження юридичної особи – це місцезнаходження постійно діючого виконавчого органу юридичної особи; відокремлений підрозділ юридичної особи – це філія, інший підрозділ юридичної особи, що знаходиться поза її місцезнаходженням.

Отже, місцезнаходженням ЗАТ “Енерговугілля” є м. Донецьк, і відповідно до ст. 17 ГПК України заява кредитора Управління Пенсійного фонду України в м. Олександрії та додані до неї матеріали мають бути надіслані за встановленою підсудністю до господарського суду Донецької області.

Враховуючи викладене, керуючись ч. 1 ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.ст.4-1, 15, 17, 86 Господарського процесуального кодексу України, суддя ,-

УХВАЛИВ:


Заяву Управління Пенсійного фонду України в м. Олександрії № 8 від 19.06.2006 р. про порушення справи про банкрутство щодо ЗАТ “Енерговугілля” та додані до неї матеріали надіслати за встановленою підсудністю до господарського суду Донецької області.

Примірники цієї ухвали надіслати сторонам по справі та господарському суду Донецької області разом із заявою та доданими до неї матеріалами.

Суддя В.В. Жак