Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа

Дата ухвалення рішення:
12.07.2006
Зареєстровано:
19.07.2006
Cуддя:
Моргуленко Т.Є.
Оприлюднено:
27.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Миколаївської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================


УХВАЛА

12.07.06


«12»липня 2006 р.


Суддя Моргуленко Т.Є. розглянувши матеріали


Кредитор: Прокурор Баштанського району в інтересах держави в особі

Баштанської міжрайонної податкової інспекції,

Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Ювілейна, 89;

Боржник: Фермерське господарство “Олександр”,

Миколаївська область, м. Баштанка, вул. Радянської Армії, 104;

про: банкрутство.


встановив:

При поданні заяви про порушення справи про банкрутство боржника, заявником не дотримано вимог п. 3 ст. 63 ГПК України, а саме: не надано доказів, що підтверджують викладені у заяві обставини, що є підставою для повернення заяви без розгляду у відповідності до п. 5 абз. 1 ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Відповідно до приписів п. 1 ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, на яку посилається кредитор, заява про порушення провадження у справі про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором у разі якщо боржник або керівні органи боржника відсутні за його місцезнаходженням, або у разі ненадання боржником звітності протягом року до органів державної податкової служби, а також за наявності інших ознак які свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника.

Матеріали справи свідчать, що річний строк, встановлений у п. 1 ст. 52 Закону на момент звернення кредитора до суду ще не сплинув. Довідки Баштанської МДПІ про те, що боржник не подає звітність протягом року (з зазначенням конкретної дати), кредитором до заяви не додано. Акт про неможливість вручення податкової вимоги від 07.12.04 р., на який посилається кредитор, складений на ПАФ “Світоч-Агро”, а не на боржника. Актом №229 від 12.09.2005 р. щодо своєчасності подання декларації з податку на додану вартість за липень місяць 2005 р. встановлено, що боржник не подав декларацію по терміну подання 22.08.05 р. Податковий розрахунок фіксованого сільськогосподарського податку подано боржником на 2005 р. –вх. №2278 від 31.01.05 р. на штампі Баштанської МДПІ.

Кредитором не надано доказів того, що боржник відсутній за місцезнаходженням, оскільки, всупереч Акту про неможливість вручення податкової вимоги №38 від 11.01.05 р., як свідчать копії поштових повідомлень, направлених на адресу боржника, останні отримані ним особисто, як на протязі березня 2006 р., так і раніше.

Керуючись п. 5 абз. 1 ст. 9 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, п. 3 статті 63 ГПК України, суд –


УХВАЛИВ:


1. Повернути заяву і додані до неї документи без розгляду.

Суддя

Т.Є.Моргуленко