Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа Б24/58/03

Дата ухвалення рішення:
04.07.2006
Зареєстровано:
17.07.2006
Cуддя:
Калиниченко Л.М.
Оприлюднено:
21.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Дніпропетровської області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

УКРАЇНА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

 

04.07.06р.

Справа № Б24/58/03

За заявою  Північної МДПІ у м.Кривому Розі  

До боржника ДП "Електротехснаб" АТЗТ "Електромашпромсервіс", м.Кривий Ріг

про визнання банкрутом

Суддя Калиниченко Л.М.

Представники: 

від кредитора:  Кольц І.І. -дор. № 7751/10/08 від 03.07.06р., СДПІ по роботі з ГМК

Шевченко Д.В. -дор. № 1637/06-21 від 03.04.06р., ПФУ

від боржника:  ліквідатор не з'явився

 

СУТЬ СПРАВИ:

Розглянувши поданий на затвердження до господарського суду звіт про результати ліквідаційної процедури оголошеного банкрутом ДП "Електротехснаб" АТЗТ "Електромашпромсервіс", м.Кривий Ріг та ліквідаційний баланс, господарський суд, -

встановив:

За заявою кредитора ухвалою від 03.07.03р. господарським судом Дніпропетровської області порушена справа про визнання боржника -ДП "Електротехснаб" АТЗТ "Електромашпромсервіс", м.Кривий Ріг банкрутом, відповідно до вимог ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Постановою від 15.07.03р. підприємство боржника визнано банкрутом, відкрита ліквідаційна процедура у справі строком на один рік.

Ухвалою від 18.07.03р. ліквідатором у справі призначено арбітражного керуючого Рибальченко Юлію Олександрівну, ліцензія серія АА  № 485204.

  У зв'язку з виявленим ліквідатором майна, господарський суд припинив процедуру банкрутства за нормами ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", 19.01.04р. виніс ухвалу про перехід до загальної процедури банкрутства, передбаченою розділом 3 "Ліквідаційна процедура" вищевказаного Закону.

05.02.04р. в газеті "Голос України" № 22 (3272) надруковано оголошення про визнання підприємства боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури у справі.

Господарський суд неодноразово виносив ухвали щодо продовження строку ліквідаційної процедури, у зв'язку з не вирішенням питанням стягнення дебіторської заборгованості з ВАТ "ДМК ім.Ф.Е.Дзержинського", м.Кривий Ріг.

29.05.06р. до господарського суду від ліквідатора надійшов звіт про проведену роботу, ліквідаційний баланс та інші документи, у зв'язку з чим, господарський суд призначив судове засідання.

Як свідчить з наданих документів, ліквідатор в ліквідаційній процедурі отримав дебіторську заборгованість у розмірі 2 045,00грн. Через товарну біржу "Базис", м.Кривий Ріг продано майно банкрута по експертній оцінці на суму 23 161,92грн.

За згодою комітету кредиторів по експертній оцінці продана дебіторська заборгованість, яка існувала у ВАТ "ДМК ім.Ф.Е.Дзержинського", м.Кривий Ріг перед підприємством боржника, на рахунок надійшли кошти у сумі 65 187,10грн.

Таким чином, на ліквідаційний рахунок ліквідатора надійшли кошти у сумі   90 394,02грн., які були спрямовані на задоволення вимог кредиторів.

Задоволення вимог кредиторів здійснено відповідно до ст.31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом":

-   погашені вимоги І черги на суму 4 622,78грн.;

-   погашені вимоги ІІ черги перед працівниками підприємства боржника по заборгованості по заробітній платі та компенсації по виконавчим листам на 97 %.

Сума 1 331,84грн. депонована і не виплачена, у зв'язку з неможливістю знайти колишніх працівників.

Погашена заборгованість ІІІ черги задоволення перед:

-   Управлінням ПФУ в Жовтневому районі м.Кривого Рогу у сумі 1 569,43грн.;

-   Жовтневим районним центром зайнятості м.Кривого Рогу на суму 1 569,43грн.;

-   СДПІ по роботі з підприємствами ГМК, м.Кривий Ріг на суму 1 529,42грн.

Згідно п.6 ст.31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

 Згідно п.2 ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" якщо за результатами ліквідаційного балансу після задоволення вимог кредиторів не залишилось майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи банкрута.

  Розглянувши представлений ліквідатором звіт про проведену роботу, ліквідаційний баланс, заслухавши у судовому засіданні представників СДПІ по роботі з підприємствами ГМК, ПФУ, суд знаходить достатньо підстав щодо затвердження ліквідаційного балансу.

 За результатами ліквідаційного балансу у банкрута відсутнє майно, тому слід прийняти рішення про ліквідацію юридичної особи банкрута.

Згідно п.6 ст.40 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" провадження у справі про банкрутство підлягає припиненню, якщо затверджено звіт ліквідатора у порядку, передбаченому ст.32 цього Закону. 

  Керуючись ст.86 ГПК України, ст.ст.31, 32, ст.40  Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом",  суд

УХВАЛИВ:

  Затвердити ліквідаційний баланс та звіт ліквідатора ДП "Електротехснаб" АТЗТ "Електромашпромсервіс", м.Кривий Ріг.

  Ліквідувати юридичну особу ДП "Електротехснаб" АТЗТ "Електромашпромсервіс", м.Кривий Ріг, код ЄДРПОУ 24599645.

  Згідно п.6 ст.31 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" вимоги,  не задоволені за недостатністю майна,  вважаються погашеними.

  Припинити повноваження ліквідатора у справі № Б24/58/03 про банкрутство ДП "Електротехснаб" АТЗТ "Електромашпромсервіс", м.Кривий Ріг арбітражного керуючого Рибальченко Юлії Олександрівни.

  Провадження у справі припинити.

Згідно п.2 ст.32 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" копію  цієї  ухвали  направити  органу, який здійснив державну реєстрацію  юридичної  особи  -  банкрута,  та  органам  державної статистики  для  виключення  юридичної  особи з Єдиного державного реєстру підприємств  та  організацій  України,  а  також  власнику (органу, уповноваженому  управляти  майном),  органам  державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута.

Суддя

Л.М. Калиниченко