Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 5/129-Б-06

Дата ухвалення рішення:
10.07.2006
Зареєстровано:
17.07.2006
Cуддя:
Ситюк В.Г.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Херсонської області
Форма судового рішення:
Постанова
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

73000, м. Херсон, вул. Горького, 18

_______ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


"10" липня 2006 р. Справа № 5/129-Б-06

Господарський суд Херсонської області у складі судді Ситюка В.Г., при секретарі Мальцевій О.В., розглянувши справу

за заявою: ДПІ у м.Херсоні

до: Херсонського міського відділення міжнародного благодійного фонду "Реабілітація інвалідів і ветеранів війни" м.Херсона

про визнання банкрутом

за участю представників:

від кредитора: Горбунова К.О. - держ.податк.інспектор, дов. № 3/9/10-139 від 10.01.06р., Карпенко А.І. - гол.держ.податк.інспектор, дов. № 1688/9/10-039 від 14.02.06р.

від боржника: не прибув

про визнання банкрутом

в с т а н о в и в:


Кредитор звернувся до суду з заявою про визнання боржника, який припинив підприємницьку діяльність і не знаходиться за юридичною адресою, банкрутом, у зв'язку з наявністю податкового боргу та неспроможністю його погасити.

В судовому засіданні представниками кредитора вимоги підтримано з підстав зазначених у заяві, просять визнати боржника банкрутом і відкрити ліквідаційну процедуру, відповідно до положень ст. 52 Закону України ,,Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Боржником витребувані матеріали до суду не подано, представник в засідання не з'явився.

Заслухавши представників кредитора, розглянувши матеріали справи, суд вважає вимоги кредитора такими, що підлягають задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" у разі, якщо громадянин - підприємець - боржник або керівні органи боржника - юридичної особи відсутні за її місцезнаходженням, або у разі неподання боржником протягом року до органів державної податкової служби згідно із законодавством податкових декларацій, документів бухгалтерської звітності, а також за наявності інших ознак, що свідчать про відсутність підприємницької діяльності боржника, заява про порушення справи про банкрутство відсутнього боржника може бути подана кредитором незалежно від розміру його вимог до боржника та строку виконання зобов'язань.

Відповідно до ч. 4 ст. 5 Закону України ,,Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" положення цього Закону застосовується до юридичних осіб, які діють у формі споживчого товариства, благодійного та іншого фонду.

Як вбачається з матеріалів справи, боржник - Херсонське міське відділення міжнародного благодійного фонду "Реабілітація інвалідів і ветеранів війни" є юридичною особою і благодійною організацією, код ЄДРПОУ № 25775185, свідоцтво від 12.01.2000р.

Як платник податків боржник знаходиться на обліку в ДПІ у м. Херсоні.

Заборгованість боржника по платежам до бюджету становить 2040,00 грн., підтверджується довідкою про суми податкового боргу, податковим повідомленням - рішенням від 16.02.05р., витягами з картки особового рахунку платника податків.

На сплату боргу кредитором направлялися боржнику податкові вимоги, які позитивних наслідків не дали.

Згідно акту перевірки місцезнаходження боржника № 206/24-1 від 12.05.05р. боржник за юридичною адресою не знаходиться.

Відповідно до акту ДПІ від 16.03.06р. боржник не подає податкову звітність до податкової інспекції з 09.04.02р.

Згідно довідки БТІ від 14.09.05р., за підприємством будівель не зареєстровано.

Згідно довідок ДАІ, інспекції держтехнагляду від 05.04.06р. та 22.03.06р. транспортні засоби за боржником не зареєстровані.

Зазначені обставини свідчать про припинення боржником підприємницької діяльності, відсутність боржника за юридичною адресою та неподання ним на протязі більше року до податкової інспекції податкової звітності, що дає підстави для визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури відповідно до положень ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Вимоги кредитора визнаються судом у повному розмірі - 2040,00 грн.

Суд визнає боржника банкрутом, відкриває ліквідаційну процедуру і призначає ліквідатором арбітражного керуючого Корчевського Р.В.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", суд,-


п о с т а н о в и в:


1.Визнати вимоги ДПІ у м. Херсоні до Херсонського міського відділення міжнародного благодійного фонду "Реабілітація інвалідів і ветеранів війни" м. Херсона у розмірі 2040,00 грн.

2.Визнати Херсонське міське відділення міжнародного благодійного фонду "Реабілітація інвалідів і ветеранів війни" м.Херсона код ЄДРПОУ № 25775185 банкрутом.

3.Відкрити ліквідаційну процедуру строком на 2 місяці і призначити ліквідатором арбітражного керуючого Корчевського Руслана Вікторовича, ліцензія АБ № 176159 від 16.08.05р.

4.Ліквідатору здійснити ліквідацію банкрута і забезпечити виконання дій, передбачених ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом". Звіт та ліквідаційний баланс подати суду.

5.Постанову надіслати кредитору, боржнику, Херсонському сектору з питань банкрутства, арбітражному керуючому Корчевському Р.В.Суддя В.Г. Ситюк