Господарські справи (до 01.01.2019) / Справи про банкрутство / Банкрутство /

Єдиний Державний Реєстр Судових Рішень, справа 2/141-Б

Дата ухвалення рішення:
11.07.2006
Зареєстровано:
17.07.2006
Cуддя:
Дячук Т.В.
Оприлюднено:
28.08.2007
Категорія справи:
Банкрутство
Суд:
Господарський суд Хмельницької області
Форма судового рішення:
Ухвала
Форма судочинства:
Господарське

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


29000, м. Хмельницький, Майдан Незалежності, 1 тел. 79-57-10, факс 79-58-82

___

У Х В А Л А


"11" липня 2006 р.

Справа № 2/141-БЗа заявою Державної податкової інспекції у Городоцькому районі

м. Городок


до Підприємства водопровідно-каналізаційного господарства м.Городок

про визнання банкрутом

Суддя Дячук Т.В.

Представники:

від кредитора : Пятковський А.М. –представник по довіреності №687/10-021 від

17.02.2006р.

від боржника: Медведєв О.О. –директор, Козенко М.М. –представник за дорученням

№162 від 03.06.2006р.


Ухвалою господарського суду від 22.05.2006р. порушено провадження у справі №2/141-Б про визнання банкрутом підприємства водопровідно-каналізаційного господарства м.Городок, ідентифікаційний код ЄДРПОУ 14151145, введено мораторій на задоволення вимог кредиторів та заходи по їх забезпеченню.

Боржник у відзиві на заяву ДПІ заперечує проти порушення справи про банкрутство.

У судовому засіданні представники боржника просять врахувати, що відповідно до затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №705 від 22.05.2006р. Порядку перерахування у 2006 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам для погашення заборгованості минулих років з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з водопостачання і водовідведення, затверджених для населення, на даний час проводиться робота по укладенню договору на організацію взаєморозрахунку між управлінням Державного казначейства у Хмельницькій області, Головним фінансовим управлінням Хмельницької облдержадміністрації, фінансовим управлінням Городоцької райдерж-адміністрації, відділенням Державного казначейства у Городоцькому районі та Городоцьким підприємством водопровідно-каналізаційного господарства, яким передачається, що кошти у сумі 105220грн., що мають надійти на рахунок водоканалу на погашення заборгованості минулих років з різниці в тарифах з водопостачання і водо-відведення, підлягають перерахуванню до спеціального фонду державного бюджету як погашення податкової заборгованості.

Крім того, суду надано рішення №8 від 19.06.2006р. другої сесії п’ятого скликання Городоцької міської ради про клопотання перед господарським судом про незастосування положень Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” до Городоцького комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства, як об’єкта життєзабезпечення і стратегічного значення територіальної громади м.Городок.

Розглянувши у судовому засіданні матеріали справи, заслухавши пояснення представників сторін, господарським судом враховується наступне :

Згідно з частиною 8 ст.5 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” його положення не застосовуються до юридичних осіб –підприємств, що є об’єктами права комунальної власності, якщо стосовно них виключно на пленарному засіданні відповідної ради органів місцевого самоврядування прийняті рішення щодо цього.

Згідно статуту підприємства та витягу з Єдиного державного реєстру підприємств і організацій України, наданого Головним управлінням статистики у Хмельницькій області, за організаційно-правовою формою господарювання підприємство водопровідно-каналізаційного господарства м.Городок є комунальним підприємством.

Оскільки другою сесією п’ятого скликання Городоцької міської ради на пленарному засіданні 19.06.2006р. прийнято рішення №8 про незастосування до Городоцького підприємства водопровідно-каналізаційного господарства положень Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, це підприємство, відповідно до частини 8 ст.5 зазначеного Закону, не може бути суб’єктом банкрутства.

Враховуючи зазначене, провадження у справі №2/141-Б підлягає припиненню по пункту 1 частини 1 ст.80 Господарського процесуального кодексу України.

Введені ухвалою господарського суду від 22.05.2006р. мораторій на задоволення вимог кредиторів та заборону власнику майна (уповноваженому ним органу) укладати угоди, вчиняти дії по продажу майнових активів, реорганізації чи ліквідації юридичної особи боржника, підлягають скасуванню.

Керуючись ч.8 ст.5 Закону України „Про відновлення платоспроможності

боржника або визнання його банкрутом”, п.1 ч.1 ст.80, ст.86 Господарського процесуального кодексу України, суд -

У Х В А Л И В :

Припинити провадження у справі № 2/141-Б про визнання банкрутом підприємства водопровідно-каналізаційного господарства м.Городок.

Скасувати мораторій на задоволення вимог кредиторів та заборону власнику майна (уповноваженому ним органу) укладати угоди, вчиняти дії по продажу майнових активів, реорганізації чи ліквідації юридичної особи боржника, що були введені ухвалою суду від 22.05.2006р.

Ухвалу надіслати : ініціюючому кредитору, боржнику, Городоцькій міській раді, Головному управлінню статистики у Хмельницькій області, Державній виконавчій службі у Городоцькому районі, Хмельницькому обласному сектору з питань банкрутства.Суддя Дячук Т.В.Віддруковано 7 примірників: 1 - до справи; 2 - ініціюючому кредитору; 3 - боржнику;

4 - Городоцькій міській раді; 5 - Головному управлінню статистики у Хмельницькій області;

6 - Державній виконавчій службі у Городоцькому районі; 7 - Хмельницькому обласному сектору з питань банкрутства.


Судовий реєстр по справі 2/141-Б

№ рішення Форма судового рішення Дата ухвалення рішення Суддя Суд Форма судочинства
165626 Постанова 28.09.2006 Вечірко І.О. Житомирський апеляційний господарський суд Господарське
33001 Ухвала 11.07.2006 Дячук Т.В. Господарський суд Хмельницької області Господарське